STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
CZY BYLISCIE ZLE TRAKTOWANI PRZEZ RATOWNIKOW Z N.BRODNA??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 23:03:17    Temat postu: Re: kop Odpowiedz z cytatem

jakiś nawiedzony gość napisał:
Nic was nie nauczyła smierc papież widocznie za duzo was nienaiwsci i zakłamania Twisted Evil zal mi was Confused spojrzcie raczeej na siebie boicie sie samych siebie z Exclamation

oklepaną gadkę-szmatkę nam tu serwujesz kolego Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjoo
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 12:14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom zostaw kolege w spokoju... ma racje ze teraz powinnismy patrzec na swiat troche inaczej. (oby to byl czas zmian...)

jednak z drugiej strony takie sa opinie ludzi. trzeba patrzec na siebie, nie przecze, jednak jak widzisz ze ktos robi cos zle, nie mozesz tego lekcewazyc, a upomniec go. nie mozna akceptowac tym bardziej takich zachowan jakie maja miejsce w osirze...
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:09:35    Temat postu: Re: kop Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Nic was nie nauczyła smierc papież widocznie za duzo was nienaiwsci i zakłamania Twisted Evil zal mi was Confused spojrzcie raczeej na siebie boicie sie samych siebie z Exclamation

A co ma do rzeczy śmierć papieża do krytycznych opinii względem ratownika na Niskim Brodnie? Kolego, śpij lepiej dalej i nie wychodź ze swego zakręconego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muchz
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:33:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty wypisujesz Panicz. na kazdy temat jakies bzdury...
Spij dalej... Rolling Eyes
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:35:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę, jeszcze dobranocki nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:39:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wraz ze zmianą dyrektorskiego stołka zmienią się tez twarze ratowników.Pozatym jest jeszcze kwestia przetargu - to tez moze rozwiazac sytuację.
A tak pozatym jak ktos widzi pijanego ratownika to powinien poinformować konkretne służby czyli Policję i sprawa by się rozwiazała już dawno!!!
Powrót do góry
rany julek
Gość






PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 12:00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam nadzieje ze cos sie zmieni, bo jak szedlem na plaze i wiadzialem tych ********** ćwokow to az mi sie zle robilo! chlejusy byly wszytskie jak jeden maz, od kierownika poczawszy po baby w biletach nie mowiac juz nic i tych w kuchni!
( a jeden taki g***y co tam w kuchni pracowal, czy mial praktyki... zostal zlapany przez paly za narkotyki!!! i beknal innych... teraz ma za swoje, hihihi... na tych dyskach tez piksy kraza...)
az strach sie bac!

tego przybuytku jakim jest omega! oby byla...
reasumujac:

CHLEJUSY!!!!!!!!!!!!!!!
BRYNDZIARZE!!!!!!!!
DYKTE WALILI!!!!!!!!! ***********
i walilo od nicj jak od DWORCOWEGO DZIADA!
Powrót do góry
Brodniczak
Gość






PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 15:38:21    Temat postu: Czy w Brodnicy nie ma normalnych ratowników Odpowiedz z cytatem

2 lata temu był,taki niższy on byl z Brodnicy(taki blądyn) i z nim bylo można pogadać nawet,bo Ci z Torunia to na prawdę pijaki i to nie tylko ten stary siwy,tem mlodszy też pił i to zdrowo.Sam go widziałem kilka razy.Leń do tego, tylko mu dziewczynę podsunąć na pomost i go ludzie nie interesowali.Myślę że w Brodnicy są dobrzy ratownicy, co lepiej by wypełniali swoje obowiązki od tych z Torunia.Ta pani w wypożyczalni to zupełnie się tam nie nadawała,myślę że teraz nadejdzie zmiana i tam prace dostaną brodniczaki.Chamy z tych toruniaków i wszystko to powinno wyjaśniać !Chamstwo miało miejsce równiż w wypożyczalni.Chciałbym aby przeczytał nowy szef OSIR-u.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 17:20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TU WAS MAM PALANCIARZE CO ZAZDROSC WAS ZDZIERZ A WY TO NIE PIJECIE !!!!!! ????? Laughing TYLKO ZE W MNIEJ PUBLICZNYM, MIEJSCU MOZE PRZYDARZA WAM SIE STUDIA BO INTELIGENCJĄ NIE GRZESZYCIE Confused Z ZRESZTA JAK WAM NIE NIEPASUJE TO ********* Z BRODNICY !!!!
Powrót do góry
do goscia!!
Gość






PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 18:37:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"gosc" ty ******!
piszesz cos o czym nie masz pojecia, jeszcze nie wiadomo kogo krytykujesz! masz chyba iq porownywalne z termosem! bo inaczej tego nie moge ujac! (...PUBLICZNYM, MIEJSCU MOZE PRZYDARZA WAM SIE STUDIA BO INTELIGENCJĄ NIE GRZESZYCIE Z ZRESZTA JAK ..) zdania skladasz niezle, nie dosc ze nie wiadomo o co ci biega ******, to jeszcze piszesze ze studia sie przydarzaja! chyba sie przydaja! ******... sam sie ucz, bo trzy klasy zawodowki to jeszcze nie wszytsko.!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 19:40:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gość" to może nawalony ratownik który akurat się obudził.
Jak sie nauczysz pisać po polsku (może ci się to nigdy nie "przydarzy"), to może podyskutujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja zrobie porządek z ...




Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 23:20:12    Temat postu: Re: Czy w Brodnicy nie ma normalnych ratowników Odpowiedz z cytatem

[quote="Brodniczak"]2 lata temu był,taki niższy on byl z Brodnicy(taki blądyn) i z nim bylo można pogadać nawet,bo Ci z Torunia to na prawdę pijaki i to nie tylko ten stary siwy,tem mlodszy też pił i to zdrowo.Sam go widziałem kilka razy.Leń do tego, tylko mu dziewczynę podsunąć na pomost i go ludzie nie interesowali.Myślę że w Brodnicy są dobrzy ratownicy, co lepiej by wypełniali swoje obowiązki od tych z Torunia.Ta pani w wypożyczalni to zupełnie się tam nie nadawała,myślę że teraz nadejdzie zmiana i tam prace dostaną brodniczaki.Chamy z tych toruniaków i wszystko to powinno wyjaśniać !Chamstwo miało miejsce równiż w wypożyczalni.Chciałbym aby przeczytał nowy szef OSIR-u.[/quote]
ty lisek uważaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asior
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 08:34:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez kiedys widzialam chamstwo ratownika jeden koles skoczyl na babke kolo ratownika i go troszke opryskal a ten skoczyl za nim przydusil go i trzymal go pod woda a ten koles poszedl sie poskarzyc kucinskiemu a on sie pyta czy to prawda a on sie wyparl ale to jest syn tego co ma rowery wodne to co kuciniak mial zrobic znajomemu
Powrót do góry
woda
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 22:10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie przysłowie " Co było a nie jest nie pisze się w rejestr" - to po pierwsze!
A po drugie !, To gdzie byliście rok czy dwa lata temu ???????
Wtedy nie umieliście mówić ani pisać ???? - Trzeba było wtedy powiadomić odpowiednie służby!!!! Cóż teraz rozwiązało WAM języki ???
Nie ma co płakać na d rozlanym mlekiem. Teraz jest nowy dyrektor, ma duże pole do popisu, ocenicie jego pracę..........., po sezonie.
Bo to potraficie na pewno, szkoda tylko, ze pod pseudonimem i tak późno!!!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2005 19:33:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi raz woda wlała się do nosa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017279 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski