STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gazeta Czas Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 01 Lis 2010 23:18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
Jadzik napisał:
co Wy wiecie, nic nie wiecie. Ja się śmieje jak czytam takie brednie...


to czemu droga Jadzik nic mądrego nie napiszesz skoro masz tyle postów,krytykować łatwo,gorzej napisać Embarassed

że co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 08:07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
co Wy wiecie, nic nie wiecie. Ja się śmieje jak czytam takie brednie...


To może nam powiesz. Przecież wiesz jak to wszystko wygląda "od kuchni"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 11:17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redd's zgrywasz zorientowanego w temacie, tyle że Twoja wiedza zatrzymała się na stanie sprzed dobrych kilku lat Rolling Eyes
Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 13:58:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
Redd's zgrywasz zorientowanego w temacie, tyle że Twoja wiedza zatrzymała się na stanie sprzed dobrych kilku lat Rolling Eyes
Laughing


Raczej nie. Kolega Jadzik bardzo dobrze jest mi znany. I podejrzewam, że wie dlaczego właśnie tak się stało z naszą gazetką a nie inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zap




Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 193

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 14:16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie najbardziej smiać chce jak czytam o " grodzie nad Lutryną"... W grodzie nad lutryną to, w grodzie nad lutryną tamto...

A prawda jest taka ze NIE jest to opiniotwórczy tygodnik. Ba, czasami* to aż papieru szkoda.





*co piatek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 19:36:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm ,no to ja widze opcje dwie
Pierwsza jest taka że jak komuś nie odpowiada zawartość gazety to może po prostu jej nie czytać
i druga napisać samemu artykuł i czekać na Pulitzera . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 21:24:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
mikus401 napisał:
Jadzik napisał:
co Wy wiecie, nic nie wiecie. Ja się śmieje jak czytam takie brednie...


to czemu droga Jadzik nic mądrego nie napiszesz skoro masz tyle postów,krytykować łatwo,gorzej napisać Embarassed

że co...


łatwo krytykować -gorzej napisać coś dobrego więc zamiast się śmiać JADZIK to lepiej napisz coś pozytywnego...
TRU ---nie rzucaj pustych słów jeśli kogoś oskarżasz to pisz faktami...bo takim pisaniem to sobie psujesz opinie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 21:44:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie krytykuje, śmieje się tylko z bredni jakie są wypisywane w tym temacie. a pisać nic nie zamierzam, nie moja wina że niektórzy użytkownicy nie radzą sobie ze swoimi frustracjami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazio




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 11

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 15:05:14    Temat postu: Obwodnica- Spacerniak Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Burmistrz przejdzie do chistorii, który zrobił więcej złego niż dobrego a swoją ordynarnością pobił wszelkie rekordy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 15:45:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazio Ty to jesteś dopierop rawdziwy oryginał, i sam przejdziesz do"chistorii" tego forum Laughing
a wogóle to jakie powiązania ma ex-burmistrz z CB?[list=][/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 02:07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401, masz rację co do jakości CB i kablówki. Też wydaje mi się, że jeśli ktoś stale popełnia te same błędy to się nie nadaje. Np ciągłe powtarzanie "szczegóły w materiale", albo podczas relacji sportowych ciągłe określanie drużyny gości mianem "drużyna przyjezdna" może doprowadzić do irytacji. Jakby nie można było użyć nazwy klubu. Smile Widocznie Panowie są na tyle z siebie zadowoleni, że nie potrzebują udoskonaleń.

Swoją drogą dlaczego nie zorganizowano debaty kandydatów na burmistrza miasta?? Nie wierzę, że brakuje możliwości technicznych.

Co do wąskiej obwodnicy to z tego co wiem jest szersza od Podgórnej a jakoś nie słyszałem, żeby tam 2 tiry miały problem z równoczesnym przejeździe. Ale mniejsza z tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 14:45:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito napisał:
Swoją drogą dlaczego nie zorganizowano debaty kandydatów na burmistrza miasta?? Nie wierzę, że brakuje możliwości technicznych.


Rozumiem, że chodzi o debatę telewizyjną, bo w "Nowościach" odbyło się spotkanie z udziałem kandydatów na stanowisko burmistrza Wink

Gazety przecież pisały o powodach rezygnacji z debaty telewizyjnej. Jak można było przeczytać w oświadczeniu przesłanym do wszystkich redakcji "Telewizje doszły do porozumienia co do wspólnej realizacji debaty i wspólnie opracowały regulamin oraz scenariusz debaty z poprawkami zasugerowanymi przez komitet wyborczy Jarosława Radacza. Jednak i ten regulamin nie znalazł akceptacji."

W skrócie chodziło o to, że od strony technicznej jednym z organizatorów debaty jest człowiek, który kandyduje do rady miasta z list komitetu, popierającego p. Tomellę. pozostałe ugrupowania najwyraźniej miały obawy, co do przebiegu spotkania, chociaż debatę miała prowadzić osoba z zewnątrz, jakaś dziennikarka z Torunia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 16:54:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, miałem na myśli TV. Smile
A co do przyczyn braku debaty: "dla chcącego nic trudnego".
Widocznie niektórym kandydatom zabrakło szacunku dla elektoratu. Bo unikanie debaty tv właśnie tym dla mnie jest i to wszystko jedno czy chodzi o wybory prezydenckie czy na burmistrza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 21:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasi kochani kandydaci boja się debaty ,by za dużo nie wyszło na jaw ,poco odpowiadać na nieciekawe pytania lepiej odczytać swój program z kartki a później użyć jako papier w toalecie bo do niczego więcej się nie nadaje...wszyscy boja się o słowo za dużo powiedzieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 20 Lis 2010 12:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o artykule we wczorajszym "Czasie Brodnicy"? Mam na myśli odmowę kandydowania a w zamian utratę pracy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022277 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski