STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorzadowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaga




Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 28

PostWysłany: Wto, 26 Paź 2010 20:04:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Wto, 26 Paź 2010 20:52:10    Temat postu: Nie = tak? od kiedy? Odpowiedz z cytatem

Nie , ale dla kogo? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 26 Paź 2010 21:34:37    Temat postu: kto nie jest ukarany? Odpowiedz z cytatem

Były burmistrz, cóż- jak wygra p. Tomela- zostanie przewodniczącym Rady Miasta i dalej będzie rządził. A co do tej afery, to dziwię się, że w momencie obwieszczenia zarzutów przeciwko p. Radaczowi przez p. burmistrza prokuratura nie przedsięwzięła żadnych kroków. Wszak ten, co zataił- też jest winny! Zgadza się?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 08:31:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdzichu




Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 102

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 15:19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i kampania ruszyła. Pełno banerów szpecących miasto, czekam tylko na ulotki za szybami. Widziałem nawet spot Radacza w Eltroniku. Ciekawe co jeszcze wymyślą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 16:48:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzichu napisał:
no i kampania ruszyła. Pełno banerów szpecących miasto, czekam tylko na ulotki za szybami. Widziałem nawet spot Radacza w Eltroniku. Ciekawe co jeszcze wymyślą...


ciesz się , że nikt nie nagrał piosenki jak np. Napieralski

btw nie narzekaj , pojedź do Bydgoszczy, cała ulica fordońska - na każdym słupie reklama obecnego prezydenta Bydgoszczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obiektywny




Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 16:52:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe te całe zamieszanie z wyborami. Ostatnio pojawiła się informacja, że fotel zastępcy ma objąć pani Katarzyna M. Zrobiło mi się słabiutko i pewnie nie tylko mnie:). Pan T. powinien zdecydowanie zdementować tą informację, bo pewnie nie tylko ja stracę do niego szacunek. Mądry burmistrz to także mądrzy współpracownicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 18:33:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję PISowi i jego poplecznikom poszukać lepszych argumentów na "Nie" przeciwko panu Tomelli bo te co tu piszecie to po prostu śmiech Very Happy Very Happy Very Happy
W końcu napiszecie, że mojego psa wystawi pan Tomella na wice burmistrza Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdzichu




Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 102

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 19:53:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to że do przetargu o który zabiegali tyle lat nikt się nie zgłosił też jest normalne?? Przecież mieli inwestora. Czyżby ich wykiwał?
http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1555&NrSection=200&NrArticle=186358&IdTag=25
Ktoś inny (z tej samej partii) miał startować i z inwestycją było ok. teraz trzeba było wymyślić kolejny system naprawczy hehe:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 20:59:18    Temat postu: "Platforma Obywatelska - Z dala od polityki" .... Odpowiedz z cytatem

Jedna z obecnych teraz reklam (chyba Tomelli) na necie:
"Platforma Obywatelska - Z dala od polityki" ....
Chyba kogoś pokręciło wciskając nam taki kit i zwyczajne kłamstwo, a może mędrzec i jego ludzie sądzą, że skoro został namaszczony przez burmistrza zapyziałego miasta to może sobie z mieszkańców Brodnicy w dalszym ciągu kpić i urągać pisząc takie brednie ??? Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 21:06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miała powstać galeria to wam nie pasowało, bo była be Mad Mad Mad Jak teraz brak chętnych na jej budowę to też jest źle... Very Happy Very Happy Very Happy

Więcej rozsądku panowie i panie bo padne ze śmiechu pod stołem Very Happy Very Happy Very Happy

Chyba macie słabych kandydatów na radnych i na burmistrza, że tak atakujecie jak wściekłe psy Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 21:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jasna godzinka, ale "Spartakusa" poniosło ... chyba będzie powstanie ... czy co?
A może posłuchamy Jego opinii co do reklamy:
"Platforma Obywatelska - Z dala od polityki" ... - dodać by warto od kiedy? to pytanie pomocnicze. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 21:42:57    Temat postu: Pół roku = niespełna rok według Tomelli ! Odpowiedz z cytatem

Ale jazda ... Jest pytanie: Kłamstwo czy prawda ... ?
Tomella na necie w swojej kolejnej ulotce propagandowej raczy nas nowym wymiarem prawdy albo f a ł s z u, bo pisze:
"Moja praca
... Przez niespełna rok pełniłem funkcję prezesa Zarządu ZSM POLMO S.A. w Brodnicy."
Fakty mówią, że robił na tym stanowisku od października 2008r. do połowy kwietnia 2009r. Jak widać jest to pół roku a nie jak pisze "niespełna r o k " !!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryk_ja




Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 27 Paź 2010 23:33:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W reklamie Platformy Obywatelskiej na stronach brodnica.net jest wiele fałszu. Jak partia zaangażowana w Sejmie i Obejmująca połowę urzędów w państwie może nie zajmować się polityką? Oni po prostu nie chcą zostać wybrani, nie chcą angażować się w politykę ?

Od razu nie dam popisać się nikomu i odpowiem, że Brodnicy bardziej się przyda dobry gospodarz, a nie polityk Smile

Tak samo jak sugerowanie, że p.T. jest >> NAJLEPSZY WYBÓR. Przypomina mi się tylko reklama piwa :"prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie" .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Czw, 28 Paź 2010 01:38:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święty turecki by wam nie dogodził Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 4 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017646 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski