STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory samorzadowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Pią, 12 Lis 2010 21:13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem fragmenty debaty i tak na początek uderzyła mnie wypowiedź pana Tomelli, który stwierdził, że jeżeli chodzi o budownictwo społeczne to po prostu nie ma na to pieniędzy... a fuj ale brzydko istnieje bowiem program wsparcia na tworzenie lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych - rządowe źródło finansowania; a tak poza tym jeżeli nie ma na to pieniędzy to jakim cudem Caritas otworzył w ostatnich dniach ośrodek wsparcia?? za jakie pieniądze go wybudował? pan Tomella był jednym z przecinających wstęgę - nie mógł wtedy spytać się o to księdza Grzegorza?? to nie wstyd być lichym wiceburmistrzem ale to wstyd starać się przy tym o wyższe stanowisko

a zainteresowanych tematyką odsyłam do strony: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul/422691,jak_panstwo_wspiera_budownictwo_socjalne.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SWAWOLNY




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 11:56:07    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Meliso.
Wyjasnij forumowiczom skad tak dalece idace wnioski ze osoba o ktorej rzekomo Anna Zowczak to jej Ex.Czyzbys posiadala az tak gleboka wiedze na temat Pana Ex orza byla z nim w tak zazylych stosunkach.w jaki sposob potrafiłas dokonac identyfikacji TEJ OSOBY. nie padlo przeciez zadne nazwisko.SLEDZE twoje wypowiedzi od dluzszego czasu i budzi mój niepokój taka sytuacja,jako jedyna forumowiczka poddaje wypowiedzi Reactora...to daje do myslenia..
Prosze wyjasnij skad wzieła sie taka aktywnosc w tej sprawie.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MELISA




Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 21

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 12:06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Proszę się przyłożyć do czytania- ów REACTOR napisał że chodzi o osobę z KWW Przyszłość Brodnicy która nosi identyczne nazwisko jak prezentująca osobą to ugrupowanie. Na priv dostałam wiadomości od innych forumowiczów którzy mnie w tym przekonaniu utwierdzili. czy wypada tak pisać na forum o osobie z którą się dzieliło życie? Tak się składa że znam od wielu lat tego Pana o którym mowa i który to kandyduje do rady miasta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 12:16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O w mordę... Ale tu się dzieje... Masakra jakaś. Ewidentnie co niektórym się mocno nudzi, oczom nie wierzę co te ludziska wypisują, kiedyś love teraz WAR!!! No takich sposobów na ukaranie byłego to ja jeszcze nie widziałem, hahahahahaha. Ale siara, ludzie takie rzeczy to się w domu załatwia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 12:20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chciałbym się odnosić do reaktora i jego wypowiedzi, bo to jak kto się prowadzi, to mnie nie interesuje, w przeciwieństwie do tego co może zdziałać. Na tego Pana i tak nie zagłosuję, bo mam już sprecyzowanych kandydatów.

Domyślam się, że wielu wyborców będzie sugerowało się tym, co widzieli na sesjach (aktywność kandydatów) nic bardziej mylnego. Praktycznie każdy temat był dyskutowany na komisjach. Na sesjach widzieliśmy zawsze walkę kilku pieniaczy. To było żenujące. Mam nadzieję, że jeden z nich odpuści pozwoli Brodnicy się rozwijać. Wszak on jest już ustawiony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 13:07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że to właśnie ci "ustawieni" powinni kandydować. Wtedy wiadomo że nie siedzą tam żeby zarobić marne tysiąc złotych..
Powrót do góry
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 13:34:45    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

Nigdy na moich postach nie padla pełn nazwa jakiejkolwiek partii ani komitetu.Nigdy nie podalem personaliów osoby o która tak sie pieni Melisa.
Celem mojej wypowiedzi było zwrocenie baczniejszej uwagi na to kto startuje do wyborów.A dlaczego zwóciłem na to uwage?.Otóż kandydat na radnego nie musi przedstawic zaświadczenia o niekaralnosci a osoby o okreslonym wieku musza przedstawic zaświadczenie lustracyjne majace zaswiadczyc ze nie współpracowali ze Służbami Specjalnymi.
Jezeli sie myle to prosze o sprostowanie kogoś z forumowiczów ponieważ ten wate :D k według mnie nalezaloby rozwinac ze wzgledu na długowalowe nastepstwa takiech przepisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 13:41:51    Temat postu: wybory samorzadowe Odpowiedz z cytatem

A oto jeden z przepisów Ordynacji wyborczej dotyczacy nas wyborców:

Art. 7.

1. Prawo wybieralności (bierne prawo wyborcze) przysługuje osobie mającej prawo wybierania do danej rady.

2. Nie mają prawa wybieralności osoby:

1) karane za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego;

2) wobec których wydano prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne w sprawie popełnienia przestępstwa umyślnego ściganego z oskarżenia publicznego;

3) wobec których wydano prawomocne orzeczenie sądu stwierdzające utratę prawa wybieralności, o którym mowa w art. 21a ust. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. Nr 218, poz. 1592 i Nr 249, poz. 1832 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162).

HMMMMMM...... a czy jest przepis mowiacy cos na ten temat o kandydatach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obywatel
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 13:43:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o dzisiejszej akcji na rynku, ja byłem bardzo miło zaskoczony i przy okazji można było zjeść smaczną babeczkę ? :d
Powrót do góry
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 14:19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smaczna to ona nie była.

Kiedyś dawali kiełbasę (z opowiadań), dziś babeczkę, długopis i lizaka.

Ot, zwykła kiełbasa wyborcza Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gn
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 15:20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na meczu Sparty były darmowe kiełbaski i ulotki pana T. rozdawane kibicom Smile
Powrót do góry
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 15:31:56    Temat postu: Tryb wyborczy zadziałał Odpowiedz z cytatem

Tryb wyborczy, o którym wcześniej pisałem zadziałał !!!

Na stronie PiS-u: www.pisbrodnica.ubf.pl napisali:

"Z OSTATNIEJ CHWILI!

WACŁAW DERLICKI PRZEGRAŁ PROCES Z JAROSŁAWEM RADACZEM. SPRAWA ODBYŁA SIĘ W TRYBIE WYBORCZYM.
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Derlicki nazwał Jarosława Radacza - "szmatą". ten pozwał go przed sąd, a że mamy czas wyborczy, to sprawę rozstrzygnięto "od ręki" i tym sposobem Wacław Derlicki po raz kolejny przegrał proces cywilny o ochronę dóbr osobistych. Ciekawe czy to go czegoś nauczy?
Musi teraz publicznie przeprosić Radacza w lokalnych mediach, a ponad to, także podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej (koszta procesu też funduje burmistrz)."

Zobaczymy czy będzie jeszcze rozpatrywana w tym trybie znana sprawa "303/393" Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madziasia
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 17:24:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactor tak się składa że ja też śledziłam twoje wpisy. I chyba sam nie pamiętasz co pisałeś. Padła i nazwa ugrupowania i była mowa o dwóch identycznych nazwiskach. Wszystko jasne. Poza tym jak się coś pisze, to trzeba się wcześniej zastanowić i trzeba wtedy spodziewać się w razie czego konsekwencji......
Powrót do góry
MELISA




Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 21

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 17:52:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA HA HA Reactor, ja się nie pienię. Śmiać mi się chce z ludzi takich jak Ty. Co już skrzydełka opadły? Dotarło co może grozić za rozpowszechnianie tego typu NIESPRAWDZONYCH informacji? Teraz się wypierasz że nigdy nie pisałeś nazwy ugrupowania, nigdy nie pisałeś o kogo chodzi????
Twoje wypociny są na pewno skopiowane, więc nie martw się- przypomną Ci.

A odważnym trzeba być do końca, a jak widać Ciebie już opuściła odwaga, więc wynika z tego jasno i przejrzyście, że nie jesteś pewny tych wszystkich zarzutów o których pisałeś.
I na koniec- powtarzam słowa użytkownika Madziasia- trzeba myśleć co się pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość123
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 18:20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. a fuj ..nie odróżniać budownictwa społecznego od socjalnego...

endora napisał:
oglądałem fragmenty debaty i tak na początek uderzyła mnie wypowiedź pana Tomelli, który stwierdził, że jeżeli chodzi o budownictwo społeczne to po prostu nie ma na to pieniędzy... a fuj ale brzydko istnieje bowiem program wsparcia na tworzenie lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych - rządowe źródło finansowania; a tak poza tym jeżeli nie ma na to pieniędzy to jakim cudem Caritas otworzył w ostatnich dniach ośrodek wsparcia?? za jakie pieniądze go wybudował? pan Tomella był jednym z przecinających wstęgę - nie mógł wtedy spytać się o to księdza Grzegorza?? to nie wstyd być lichym wiceburmistrzem ale to wstyd starać się przy tym o wyższe stanowisko

a zainteresowanych tematyką odsyłam do strony: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul/422691,jak_panstwo_wspiera_budownictwo_socjalne.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019443 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski