STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
NASZE PRAGNIENIE TO KAUFLAND NA RYNKU!!! co wy na to??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poseł peczak
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 15:44:29    Temat postu: NASZE PRAGNIENIE TO KAUFLAND NA RYNKU!!! co wy na to?? Odpowiedz z cytatem

kaufland na rynku! co wy na to! mozna wybudowac bez zgody
jak juz sie wybuduje to burmistrz tez wyda zgodne... zrobi sie machlojke i bedzie dobrze! a jak turysci bede do nas ciagnac.. panie burmistrzu! prosze dac oglosznie do PUP ze poszukuje sie murarzy, inzynierow itp...
spoleczna inicjatywa:

budujemy KAUFLAND na rynku!!!!


warto odwiedzic ten link:
http://www.brodnica.net/forum/viewtopic.php?t=498



piszcie swoje opinie!!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 18:30:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 19:45:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podszywanie się pod kogoś i pisanie bzdur...... taki jest poziom dużej częśći internautów. Godne pożałowania
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 12:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki kaŁfland na rynku rynek niech zostanie pozatym nie ma możiwosci wybodowania tam czrgokolwiek Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludek
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 14:03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to za pomysł??!! ciekawe gdzie miałby on powstac? a po drugie po co nam jekies lipne markety w centrum miasta...takie rzeczy to na obrzeza ładowac
Powrót do góry
ex
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 14:17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jesli juz padła taka propozycja to mogło by powstac jakies centrum handlowe w okolicach rynku <mam na mysli troszkę wiekszy sklepik z pietrami typu dawny Filmar w TORINO>i mysle ze to nawet nie taki zły pomysl ale wiadaomo nasi handlowcy by sie nawet nie zgodzili...a takie niezgospodarowane miejsce to wg mnie plac zydowski...inwestowanie i wpuszczanie nowych "atrakcyjnych" inwestorów na rynek moze tylko przyniesc korzysci ale wiadomo jak bedzie...nic nie powstanie fajnego bo nasze masteczko jest malutkie i handlowcy sie zbulwersują, a najlepsze jest to ze nawet w Sierpcu mają fajny sklepik w "centrum" a przeciez to miasteczko jest o wiele miejsze od naszego Exclamation
Powrót do góry
fryzjer owczarz
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 14:17:40    Temat postu: jestem za!! Odpowiedz z cytatem

no ja widze tutaj bardzo dobry inteligentny cynizm, umiem to zauwazyc i szczerze mowiac niezle sie ubawilem...
zalozyciel foum ma racje, jakby bylo mozna to kaufland by wybudowali na rynku!

A czym sie rozni rynek, od sasiedztwa ZAMKU ktory znajduje sie vis a vis...

juz mielismy siec polo marketow, hehe.... i kilka z nich juz zamknieto!

to forum to hold oddany glupocie wlodarzy miasta, i cih chorych ambicji ( ze jak bedzie market to bedzie wiecej turystow, i ze jak nie bedzie obwodnicy *kolejny idiotyczny pomysl tych darmozjadow * to wszyscy beda przejezdzac przez miasto, podziwiac i kupowac w kauflandzie i robiec sobie pod nim zdjecie na planie wiezy krzyzackiej!!!!)

spaliny nas zabija, a kaufland bedzie sprzedawal odswiezacze powietrza!
i wszytsko bedzie dobrze...

ludzie we wladzach miasta sa chorzy! moze nie wszyscy.. ale duza wikeszosc

quorum glupkow.!!

przychylam sie serdecznie! chcemy kaufland na kazdym wolnym skrawku w miescie, a trawniki niech wybetonuja o pomaluja na zielono! nie bedzie trzeba dbac o zielen!!! moze ten pomysl pojdzie na sesje rady miasta???


Powrót do góry
ludek
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 14:23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe fryzjer dobrze gada!!! rada miasta jest smieszna....
Powrót do góry
czlowiek lasu
Gość






PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2005 23:35:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo.... borewicz

kaufland to jest to... na rynku jak najbardziej, strzeli sie wozkami kilka popisow na szosie, obsluga bedzie udawala ze rozmawia przez komore...
bedzie wypas!

a na koniec poda sie wszytskim pawulonik
a rysiu z klanu przywiezie wladka z pania stanislawa i beda robic bara bara na otwarcie kauflandu!!!

jestem za!!!
kaufland to wielki dar dla nas wiec i miejsce musi byc przednie>>rynek!!
Powrót do góry
Jan Brodnicki
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 10:31:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat zastępczy? Kto chce odwrócic uwagę od rzeczywistej głupoty władz miasta? Hala widowiskoa i zmiana ruchu w mieście to pewno razem ze 20 milionów złotych. Miasto utonie w długach, a do tego pewno z milion złotych będzie kosztowało rocznie użytkowanie hali. Zmiana ruchu w mieście poprzez wstawienie dodatkowych świateł zakorkuje miasto dokumentnie. To dopiero prawdziwe oznaki głupoty radnych, którzy uchwalili te inwestycje.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 17:30:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśłi mowa o inwestycjach to chyba pierwszym powinna być budowa obwodnicy bo ciężko jest na ulicach Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 23:10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
jeśłi mowa o inwestycjach to chyba pierwszym powinna być budowa obwodnicy bo ciężko jest na ulicach Rolling Eyes

już drugie pokolenie czekających na obwodnice przechodzi na emeryture a obwodnicy wciąż nie ma Confused...
ja już się pogodziłem z faktem, że obwodnicą będzie jeździł dopiero mój wnuk Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seb SZTUCZNY
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 00:07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miło, że niektórzy tak genialnie potrafią odczytzć ironię!!!
Wielkie brawa dla tych, którzy nie zrozumieli - *****ów przez duże "K"
Wielkie brawa dla niektórych za pojechane teksty!!!!

A MOŻE BY TAK ZMIENIĆ NAZWĘ MIASTA NA "BRODNICA KAUFLAND"?
Powrót do góry
bin laden
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 01:14:37    Temat postu: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

ja wam dam kałflad na rynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W d***ch sie poprzewracało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I mnie tu ironią (myslicie,że nie znam, tej btroni) głąby nie straszyć, bo wam to wszystko razem z wieżą wysadze!!!!!!!!!!!
Mahalekuma gelokonany!!!!!!! Halum!!!!!!!
Święta wojna sie rozpocznie!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
bin laden
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 01:17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak chcecie obwodnice, to wystarczy poprzeć Świętą Wojnę!!! Ja wam wybuduję, co tylko chcecie, ale krwiorzerczych kapitalistów trzeba zniszczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HALUM!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.06534 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski