STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Powstaje zawodowa rodzina zastępcza w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Czw, 21 Paź 2010 07:48:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za słowa otuchy dziękuję. Są bardzo ważne i potrzebne. Doświadczenia pedagogicznego mi nie brakuje w pracy z trudnymi dziećmi i tego się nie obawiam. Jednak chciałabym móc liczyć nie tylko na siebie i stąd mój apel do naszego społeczeństwa. Myślę, że powoli ale skutecznie osiągnę cel jaki sobie postawiłam i każdy kto zechce uczestniczyć w powodzieniu przedsięwzięcia również będzie czerpał satysfakcję z udzielanej pomocy. O postępach w tworzeniu rodziny chętnie poinformuję zainteresowanych w prywatnej rozmowie. Pozdrawiam ciepło i odwagi życzę wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Sob, 23 Paź 2010 16:46:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez EFEMERYDA dnia Sob, 26 Lut 2011 08:24:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Sob, 23 Paź 2010 16:50:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez EFEMERYDA dnia Sob, 26 Lut 2011 08:24:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 30 Paź 2010 16:06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie cieszy to, że są osoby chętne uczestniczyć w życiu mojej rodziny, po to aby nam pomagać. Jednak tym razem chciałabym prosić o pomoc dla innej rodziny. Otóż, przebywając na oddziale chirurgii dziecięcej z moim dzieckiem poznałam uroczego chłopczyka i jego mamę. Dawid (bo tak ma na imię chłopiec) został potrącony przez samochód, gdy wracał do domu ze szkoły. Opuszczał szpital w tym samym czasie co i ja z moim dzieckiem, więc śladów potrącenia było już niewiele. Po rozmowie z mamą wiem, że jest z naszego powiatu i ma 4 rodzeństwa. Tylko ojciec pracuje w tej rodzinie i wykonuje każdą pracę jaka tylko się nadarzy, gdyż jak się domyślacie potrzeby rodziny są ogromne. Pomyślałam, czy jesteśmy w stanie im pomóc w codzienności (niełatwej jak się domyślacie). Z pewnością są w szafach po naszych pociechach ubrania, których szkoda nam wyrzucić. Z tego co wiem, najbardziej przydałyby się buty w rozmiarach od 28-37. Ale z pewnością nie pogardzą każdą odzieżą czy sprzętem AGD. Gdyby ktoś zechciał przekazać tego typu pomoc, proponuję aby zebrał co może i spakował w karton z podpisem "dla Dawida" i zaniósł do naszego, brodnickiego Domu Dziecka (ul. Tylna 4). Instytucja ta jest otwarta 24 h na dobę i wystarczy użyć dzwonka aby otworzono, a Pani Dyrektor bardzo chętnie zgodziła się na takie rozwiązanie. Gdy już uzbiera się "tego" trochę zawiozę i przekażę tej rodzince. Spróbuję też policzyć uśmiechy ... ale to z pewnością mi się nie uda. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 30 Paź 2010 16:09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps. wiek dzieci: chłopcy 3, 8, 10 (Dawid), dziewczynki 2, 9 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siwy




Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 22:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie pomogę podczas przeprowadzki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 21:51:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie pomogęSmile napisałam na priv i mam nadzieję,że się uda. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2010 21:31:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pełna podziwu dla wszystkich tych osób, które mi pomagają. Dziękuję Wam z całego serca i jeśli tak dalej pójdzie to damy radę. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Wto, 07 Gru 2010 12:53:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, mam problem z załatwieniem zlewu dwukomorowego do kuchni i karniszami. Może u kogoś leżą niepotrzebne, są w dobrym stanie i chce się ich pozbyć- chętnie przyjmę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Nie, 12 Gru 2010 19:17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite jak wielu ludzi odwiedza ten temat na forum, jednak konkretnych chyba niewielu. To trochę smutne że jest mnóstwo ciekawskich a niewielu skłonnych podać rękę...... Moje są szorstkie i zniszczone od pracy, ale efekty pomału są widoczne. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kklmwd




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 52

PostWysłany: Nie, 12 Gru 2010 23:46:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci odwiedzający pewnie wymagają materialnego wsparcia...
Zawodowa rodzina , to łączy się z ładną, comiesięczną pensją ( pewnie ze 2tysiaki) i nadział na dzieciaka , też pewnie z tysiaka.
To rodzina czy BigBrader ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 13 Gru 2010 10:33:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec czemu Ty tego nie zrobisz skoro uwazasz ze zarobi niby 2 tysiaki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kala2




Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pon, 13 Gru 2010 17:42:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie skoro to taki dobry interes i tak dobrze płatny i dochodowy wg ciebie to sam załóż taką rodzinę! przecież nikt ci nie broni! jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale bo to istne głupoty! nie masz pojęcia jaki to ciężki kawałek chleba jeśli np dostanie takiego człowieka jak ty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynajw




Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 14

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 13:00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę się nie kłócić. Co do zarobków i finansów odsyłam do ustawy o pomocy społecznej tam wszystko jest określone. Trzeba przejść kurs i zebrać kilka dokumentów, zaświadczeń (są płatne). Nikomu nie zabraniam "zarabiać " w ten sposób.... potrzeba jest ogromna jeśli chodzi o powiat brodnicki na tego typu rodziny. Jeśli o mnie chodzi to 3 lata oszczędzałam i pracowałam na 2 etaty żeby móc ruszyć sprawę. Pieniądze na byt rodziny owszem zapewnia powiat, ale resztę trzeba organizować samemu. Mimo wszystko nie poddam się i choćbym miała sama wszystko robić (ale na szczęście tak nie jest) nie cofnę się i dzieci będą mogły spokojnie mieszkać w moim domu, gotować, uczyć, bawić się i śmiać..... !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janulka




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 14

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 11:38:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justynajw uważam, że jesteś dzielna i odważna podejmując się rodzicielstwa zastępczego. Nie przejmuj się komentarzami typu: "to dobry interes finansowy". Z jednym się tylko zgadzam "to dobry interes" bo inwestujesz w normalne życie dla dzieci i w ich przyszłość. Tak trzymaj:)) !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018919 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski