STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Góra dylewska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz Tri
Gość






PostWysłany: Nie, 23 Paź 2011 23:07:21    Temat postu: Góra dylewska Odpowiedz z cytatem

w niedziele 30.10 - g. 10.00 wybieram się samochodem do NML i bedziemy trenowac w chłopakami z NML i lubawy na górze dylewskiej. Jeszeli ktoś ma ochote sie skatować to zapraszam
Powrót do góry
biały project




Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Paź 2011 06:11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli można to ja bardzochętnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bbwe
Gość






PostWysłany: Sob, 29 Paź 2011 17:10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co ilu w końcu chętnych na ten wyjazd?? bo nie wiem czy warto
Powrót do góry
Andre




Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 16 Gru 2012 14:15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ciekawe, czy Wam wyszło spotkanie. Piszę, bo przeprowadziłem się niedawno do Brodnicy i ciekawi mnie, czy będę mógł tu kontynuować swoją pasję. U siebie w Łodzi miałem całą grupę, z którą jeździliśmy aż do zarżnięcia prawie, nawet bez przerw na jedzenie, tylko napoje izotoniczne i dalej! Te szalone czasy już minęły, ale chętnie pośmigam jeszcze. Dajcie znak!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aldo
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Lis 2015 17:25:25    Temat postu: FGVjWfbRFlEeAFTbYAvd Odpowiedz z cytatem

Mam uwagę do dni z ogniskiem dla spływu 2012 styskttayi są nieco inne, zaraz je przypomnę:sobota Lubowo ogniskoniedziela Lubowo ogniskoponiedziałek Hajka ogniskowtorek Hajka ogniskośroda Białogf3rzyno ogniskoczwartek Białogf3rzyno ogniskopiątek przy moście brak ogniskasobota brak ogniskaJak dla mnie 6/8 = 75% dni z ogniskiem, chyba że nie znam się na matematyce.A co do pierwszego dnia spływu padało przez 3 min.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 27 Lis 2015 19:37:32    Temat postu: Re: FGVjWfbRFlEeAFTbYAvd Odpowiedz z cytatem

Aldo napisał:
Mam uwagę do dni z ogniskiem dla spływu 2012 styskttayi są nieco inne, zaraz je przypomnę:sobota Lubowo ogniskoniedziela Lubowo ogniskoponiedziałek Hajka ogniskowtorek Hajka ogniskośroda Białogf3rzyno ogniskoczwartek Białogf3rzyno ogniskopiątek przy moście brak ogniskasobota brak ogniskaJak dla mnie 6/8 = 75% dni z ogniskiem, chyba że nie znam się na matematyce.A co do pierwszego dnia spływu padało przez 3 min.
z j@ki%go u(z!dzenią t@ke códea ssie pyszzze
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017242 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski