STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Pomóżmy Maxowi!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Sob, 31 Lip 2010 00:15:46    Temat postu: Pomóżmy Maxowi! Odpowiedz z cytatem

Witam. Na jednym z portali o tematyce sportów elektronicznych zauważyłem dzisiejszego dnia informacje nt. zbiórki pieniędzy na operację dla Maxa, który ma wadę serca - HLHS (w sercu nie rozwija się lewa komora). Na zebranie 32,5tys Euro na pierwszą operacje rodzice dziecka mają dwa miesiące (poród dziecka). Myślę, że każdy z nas może pomóc, odmówić sobie czegoś w weekend i wpłacić jakąś kwotę na konto. Liczy się każdy grosz. Poniżej wklejam apel Jacka Grzegorczyka - ojca Maxa.

Kod:
Na początku listopada zostanę Tatą, jednak los chciał, że mój Maks urodzi się bez lewej komory serca. Aby mógł żyć potrzebuje trzech operacji. Pierwsza z nich musi zostać przeprowadzona kilka dni po porodzie i kosztuje 32,5 tys euro. Tego dnia, kiedy się dowiedzieliśmy poczułem czym jest prawdziwym ból – ten mentalny i ten fizyczny.

Wzięliśmy się od razu do pracy. 21 lipca ruszyła strona internetowa www.sercemaksa.pl. Opiekuje się nami fundacja Cor infantis (www.corinfantis.pl), która pomogła już wielu takim dzieciom – w zakładce jest też Maks. Grupa na facebooku liczy już ponad 500 osób. Piszemy wszędzie i działamy na wielu frontach.

Jestem pewien, że mogę na was liczyć i stąd moja prośba. Każdy z Was pochodzi z innego miejsca i na pewno ma sporo kontaktów, być może również za granicą. Wspólnie możemy dotrzeć do ogromnej liczby osób i nie będzie to wymagało ogromnej ilości czasu.

Przygotowałem specjalny apel, który możecie przesyłać w moim imieniu. Jedyne o co proszę – nie wysyłajcie tego w formie łańcuszka, sami przecież ich nie czytacie, ja też mam do nich uraz bo naciągaczy jest mnóstwo. Może wpadniecie też na inny pomysł żeby dotrzeć do jak największej ilości osób?

Pomóc możecie w każdy sposób – wpłata na konto, kontakty w prasie, tv, radio. Pomoc w organizowaniu zbiórek pieniędzy czy eventów. Mamy dwa miesiące na zebranie tej kwoty. Na stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje – również numery kont, wyniki badań.

Zrobię wszystko żeby uratować życie mojego syna. Jesteście ze mną?

Pozdrawiam was ciepło.

Jacek Grzegorczyk (jack.grzegorczyk@gmail.com, gg: 2574059)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Sie 2010 19:56:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zawsze interesuje co takiego drogiego jest w tych operacjach..... Prąd? Leki nagle podrożały? Wynagrodzenie lekarzy???

Czyli jeśli nie dostaną do rączki super kasiorki za swoją pracę to pozwolą umrzeć człowiekowi??

Ktoś mi wyjaśni??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015089 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski