STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
TERAZ COS DLA PAŃ...co sądzicie na temat facetów w Brodnicy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 18:29:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

palcie w WC (sprawdzone podobnoe przez każdego Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 21:01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zawsze temat zboczył na bok.
moja opinia jest taka: normalni goście nie przesiadują w pacyfiku we wszystkie wieczory, nie noszą spedalonych koszulek. a z tego co widać (nikt się nie burzy) to z komputerami i internetem są na bakier. takich to z daleka omijać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 22:46:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy ma swój styl: jedni dobry, inni kiczowaty. Najlepiej na ten temat wypowiedziały się wyżej dziewczyny i chyba ich opinia jest najbardziej obiektywna.
Co do Pacificu to jeśli chcę coś zjeść, to właśnie w tej knajpie, no i zdarza się, ze tam czasem wypiję kilka piw z kolegami (ale nie w obcisłych koszulkach). Kiedy szumi w głowie w dobrym towarzystwie, to nie zwraca się uwagi na przebywających tam wynalazków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 08:15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że ja jestem podatny na zaczepki. a co do żarcia to polecam marhabę na 700-lecia. duże porcje, wspaniały sos czosnkowy i sałatki. zazwyczaj właśnie tam się stołuję.
w brodnicy, ze względów nazwijmy estetycznych, omijam pacyfik i porto. w tych lokalach typki lubią się czepiać a ja nie pozostaję dłużny Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 12:58:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to wszystkie brodnickie knajpy i lokale nie maja żadnego klimatu...te miejsca okupują przypakowani łysole w towarzystwie naiwnych dziewczątek o wątpliwej urodzie i inteligencji..ostatnio z coraz mniejszą średnią wieku..a wieczorami na rynku stoją tylko stuningowane golfy i bmw z czarnymi szybami, to o czymś świadczy...a mi się marzy miejsce gdzie panuje świetny klimat i gdzie 3/4 sali nie będzie mi działać na nerwy.....
Powrót do góry
Seb Sztuczny
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 00:20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Paulinko muszę Cię poinformować, że znalazłaś się w gronie 3% dziewczyn - no tych innch (bo to mniejszość jakby nie było). Pozostałe 96% to blachary, złotówy itp. Jęśli nie znajdzie taka ładnego samochodu, g*****o portfela, mieszkania czy domu, to jest zmuszona chajtnąć się z miłości! No, ale czasy są ciężkie, więc dlaczego sobie nie ułatwić i się nie sprzedać? Zamiast się dorabiać, po prostu zagarnąć wszystko i szkoda tylko, że z facetem w komplecie. CO SIĘ POROBIŁO!?



P.S. Ten brakujący 1% zostawiłem tranwestytom Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Seb Sztuczny
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 00:28:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym ja gadam toć miało być o facetach tak?

no to chociaż powiedziałem co myśle i jest mi z tym dobrze.
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 00:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, najlepiej zaszufladkujmy wszystkie kobiety, jak zwykle to my jesteśmy najgorsze. Seb sztuczny, powiem ci tyle: musisz się obracać w takim towarzystwie, że znasz tylko takie kobiety. Ja znam bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dużo które takie nie są. Może zamiast latać po knajpach, znajdź jakieś miejsce gdzie możesz je spotkać? Albo lepiej nie, idź do baru na piwko, jak przystało na prawdziwego mężczyzne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seb Sztuczny
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 00:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beetlejuice fajnie, że nie śpisz

Ja naprawdę chciałbym, aby było inaczej, jestem obserwatorem i nie mogę stwierdzić inaczej. Wyobraź sobie mało przystojnego chłopaka, któtym miał 3% zainteresownie płci pięknej , do czasu kiedy to owy nie doszedł do własnego mieszkanka, autka, który troszkę modniej, bo drożej się ubrał i trachhhhhhhhh - zainteresowanie wzrosło o 96%. Ten sam chłopak - tylko pieniądze inne!

Jak to się według ciebie nazywa?
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 01:20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że oceniłam cię będąc uprzedzona. Przykre to jest, że są laski, które lecą na coś takiego...co by tu powiedzieć? Nie lepiej takie ich zainteresowanie olać? Chyba łatwo coś takiego rozpoznać, te laski pewnie mają subtelności tyle co betoniarka. Ignorancja to siła (fuj co za bzdet!) Nie chce walić banałów ale to prawda- wygląd się liczy a jak tym sie nie dysponuje to wtedy laski lecą na kase. Można gadać o bogatej osobowości ale prawda jest taka, że to pewnie tylko głupie słowa zapychacze, mające dać złudną nadzieję brzydkim na to, że kiedyś nie będą samotni, dlatego siedzimy przed kompami, waląc w klawisze by przekazać nasze rozgoryczenie. Nikt nie chce być sam. Ale też nikt nie chce żyć z kimś ze świadomościa, że ta druga osoba czeka tylko, aż pieniądze wpłyną na konto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 11:53:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beetlejuice, nie jest tak źle. Normalny facet nie wiąże się z "pustakiem", chyba że na jedną noc. Idiotki nie są na potrzebne do szczęścia. A jak laska leci na kasę, to można ją ewentualnie potraktować jak drobne, tzn. szybko spożytkować, i tyle...
A jak talarki są na koncie, to chyba dobrze, no nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017335 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski