STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
TERAZ COS DLA PAŃ...co sądzicie na temat facetów w Brodnicy?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
free
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 11:09:57    Temat postu: TERAZ COS DLA PAŃ...co sądzicie na temat facetów w Brodnicy? Odpowiedz z cytatem

Razz
Powrót do góry
Marihuanna
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 18:08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faceci sa extra(zwlaszcza ci z duzymi autami)!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 14:49:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadasz.......... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 15:52:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może z dużymi Arrow ............. mi, w końcu mam takiego hihihih
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 19:01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaca, nie pier....., hihi.
Marihuanna, a co jeszcze ci się podoba???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ktosia




Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2005 20:05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi faceci z Brodnicy są lekko zacofani... żyją w czasach naszych dziadków kiedy to jeszcze poddaństwo panowało w rodzinie Wink Oczywiście nikogo nie obrażając, ale cały czas widzą kobiety w roli niewolnic Wink Upiększają to oczywiście kajdankami z futerkiem, ale to chyba nadal to samo Laughing

Pozdrawiam wszystkich z dużymi ... autami Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2005 20:23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm....no więc o facetach w Brodnicy można wiele mówić, ale generalizując to są jak kible- albo do du.. albo zajęci Smile bo Ci którzy naprawdę coś sobą reprezentują, są przystojni i inteligentni to zazwyczaj mają swoje wybranki i nie szwędają się po mieście całymi dniami, a ci wszyscy "pseudo macho" po zawce (lub nawet nie), po solarze i zakochani w swej (wątpliwej) urodzie pzrechadzają się po Rynku pewni tego iż marzy o nich każda dziewczyna Confused no ale żeby nie było to znajdzie się paru naprawdę fajnych facetów na których można oko zawiesić Wink
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 09:17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem jacy sa chlopacy w brodnicy , ale mam jednego. i najlepszego! Very Happy
Powrót do góry
prezes rewolucje
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 10:10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hmm....no więc o facetach w Brodnicy można wiele mówić, ale generalizując to są jak kible- albo do du.. albo zajęci bo Ci którzy naprawdę coś sobą reprezentują, są przystojni i inteligentni to zazwyczaj mają swoje wybranki i nie szwędają się po mieście całymi dniami, a ci wszyscy "pseudo macho" po zawce (lub nawet nie), po solarze i zakochani w swej (wątpliwej) urodzie pzrechadzają się po Rynku pewni tego iż marzy o nich każda dziewczyna no ale żeby nie było to znajdzie się paru naprawdę fajnych facetów na których można oko zawiesić


to tak jak z dziewczynami. te ładne i inteligentne są zazwyczaj zajęte przez... przystojnych i (jeszcze bardziej) inteligentnych Rolling Eyes
a co do "macho", to zgadzam się w 100%. fajnie, że w końcu słyszę to (jeśli można tak powiedzieć) z kobiecych ust
Powrót do góry
paulinka
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 10:41:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myslę że wiele dziewczyn myśli podobnie jak ja..przynajmniej w kręgu moich bliższych i dalszych kumpeli...nam na serio nie imponują faceci którzy na siłe próbują sobą coś pokazać...mężczyzna może nie być zbyt bogaty, wypiękniony,sztucznie zmieniony i wozic się stuningowanym golfem albo kaszlaczkiem Very Happy ...on po prostu musi mieć w sobie to coś, co przykryje wszystkie wady i niedociągnięcia... przecież nie chodzi o to aby tworzyły się pary niczym Barbie i Ken...ma być po prostu super ......tu ma działać chemia!!!! Wink
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 16:07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHAHAHAHAHA....jakie to słodkie co mówicie...
P.S. nie zwracajcie na mnie uwagi, mam schizy dzisiaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2005 13:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to podnosi na duchu, bo oznacza, że gdzieś są jeszcze ludzie, którzy nie błądzą po dyskotekach z kietą na szyi, trzema paskami na spodniach (albo hahahaczykiem jak śpiewa akurat) i szukają w drugiej osobie czegoś więcej... to interesujące
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2005 22:40:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie...nie jestesmy takie puste i naiwne jak wam się wydaje i wiemy co dobre Laughing
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 11:52:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze raz powiem, że jestem zaskoczony, bo patrząc na to co chodzi po mieście, to można dostać palpitacji serca i roztroju nerwowego... róż, szpilki, mini a w wydaniu męskim: białe, obcisłe koszulki, kieta na szyi i szpicowate buty Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 14:13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
jeszcze raz powiem, że jestem zaskoczony, bo patrząc na to co chodzi po mieście, to można dostać palpitacji serca i roztroju nerwowego... róż, szpilki, mini a w wydaniu męskim: białe, obcisłe koszulki, kieta na szyi i szpicowate buty Cool


Jak ktoś chce być clownem, to tak sie ubiera.

Pozdrowienia dla wszystkich fajnych kobietek na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01915 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski