STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mobilizacja na następny mecz!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RuDy
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 00:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej Kur** Hola Hola wiecie czemu zamknięto stornkę sparty kiedys bo było napinanie sie i głupie texty przed i po meczu z Rypinem i znowu sie zaczyna mecz z Rypiniakami coraz blizej a u nas szczeniaki i szczeniaki z rypina zaczynaja sie powoli internetowo kłócić ..Jak take kozaki jestescie to sie gdzies w lesie umowcie i zrobice sobie ustawke 4x4 czy nie wiem i sobie kwestie wytłumaczcie a nie kozaki tylko w necie jestescie a na stadionie nawet nic nie zasmierdzicie kibicowaniem...
Powrót do góry
PREZES
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 20:58:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty rudzielcu niemyty nie kozacz tak na tym forum bo cie znajde na ulicy i sklepie. Masz racje w tym co mówisz ale sam pewnie jeszcze do gimnazjum chodzisz. Denerwuje sie jak widze takich kozaczków jak ty co przez internet krytykują każda wypowiedź. Aż taki mocny jesteś że tak kozaczysz ?? Mogie się założyć że jesteś dzieciakiem.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 21:13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to znaczy "mogie"?
Powrót do góry
Rudy(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 21:17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz może i jestem dzieciakiem ale wiem o co chodzi w tym fachu chodzi mi o kibicowanie oczywiscie a czy jestem mocny to nie wiem sam ostatnio nie napisałem nic złego na naszych kibicow odziwo tylko na jakiegos antka co sie tu napina na stronce wiec wiesz przez takich jak on stara stronka sparty przestała istniec ...a tak ogólnie pozdrawiam ciebie Prezes 3maj sie ziom!!! (L) 4Ever Pozdro d(L)a Kuumatych
Powrót do góry
PREZES
Gość






PostWysłany: Pią, 15 Kwi 2005 13:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to mi sie podoba loos rudy!! My
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018399 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski