STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mobilizacja na następny mecz!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutki
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 12:25:32    Temat postu: Mobilizacja na następny mecz!!! Odpowiedz z cytatem

Kto jest za tym zeby byl efektowny doping na nastepnym meczu w brodnicy niech sie tu wpisuje i zapodaje pomysly moze cos nam wyjdzie. Tzeba zagadac z przewodniczacym FC (Krystjanem) zeby zrobil jakies spodkanie, zbiurkie kasy czy cos w tym kierunku. I mam jedna prosbe niezainteresowani tym pomyslem nie wpisujcie sie tu z jakimis glupimi komentarzami bo denerwujecie tych ktorzy chca cos zrobic dla klubu!!!!
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 13:09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zainteresowany,i bym chciał wiedzieć ilu was jest w tym fc,i proponuję składki miesięczne po 15 zł ,to nie jest dużo ,jeden melanż możecie poświęcić na Spartę,a całość z tej kasy by narazie szła na oprawę,a potem byśmy latem zbierali na flagi ,co wy na to???
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 14:00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie można też race taką lepszą kupić sam nie należe do FC ale moge sie złożyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 23:57:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam jedna raca to nieprzydałaby się ,ale mówię by się złożyło 30 osób miesięcznie po te 15 ,(ja mogę wtedy dać 40 ) i się uzbiera dokłanie 475 zeta a za to jest 30 rac na luza,chodzi mi o to żeby teraz pozbierać te race i inne materiały na oprawę,żeby w przyszłym sezonie mieć piro na te ważniejsze mecze,ale niech ten szef tego fc się wypowie na ten temat.
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 12:58:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie ze jest poparcie w tym kierunku ja tez sie z checia dozuce. W fc oficjalnie jest okolo 30 ale tak naprawde jest wiecej tylko nie sa zapisani np tak jak lolek. I mam prosbe do twaroga wez zbierz tych starszych kibicow i pomuzcie nam dopingowac na nastepnym meczu. Bo musimy jakos zaczac wspulpracowac ze soba chyba ze nie chcecie.
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 13:23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca zapewne będzie ale mówię trzeba widzieć ,że robicie te składki bo dla samego dopingu to ja nie przyjdę ,lubię gdy na stadionie jest kolorowo ,więc niech ten cały prezes się wypowie tutaj w sprawie tych składek
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 14:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to by było zorganizowac gdzies spotkanie wszyscy chętni do działania w Fc prezes Fc i wszyscy zainteresowani i sympatycy bo jak tak bedziemy sobie sami wypisywac na necie to nic t ego nie ebdzie oprócz chęci do działania..wiec proponuje rozczepic jakies ultoki na miescie czy plakaty np do gazety dac ogłoszenie o tym ze fc zaczyna sie rozwijac i nawet na necie ogłoszenia podawac zeby jak najwiecej ludzi o tym wiedziało i było jak najwiecej osób chętnych.Taki mam pomysł a czy to wypali to sam nie wiem Pozdro all
Powrót do góry
RuDy
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 14:30:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No albo nawet na meczach niech ktos zorganizuje składke na kibiców i na oprawy na moje starsze dziadki kazdy by chociaz po złotówce wrzuciłVery Happy
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 20:20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej rudy to z tym zbieraniem podczas meczu nie jest glopi pomysl moznaby przejsc sie do klubu poprosic zeby spikier zapowiedzial ze jest zbiurka i by sie zebralo troche kasy. Sami tez bysmy od siebie cos dorzucili i by bylo kasy na dlugi czas.
Nie wiem jak wam ale mi sie ten pomysl podoba !!!!
Powrót do góry
kibic
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 15:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sparta juz wygrywa 0:2 do przerwy dwie bramki kukowski podobno
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 19:37:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe,prima aprilis było wczoraj,Sparta dziś w plecy 0-4 ,no trzeba przyznać ,że niedługo będziemy mogli mówić SPARTA -4 ,a tak na marginesie za tydzień pewne trzy punkty z Palczanka Cool
Powrót do góry
fan rypina!
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 12:45:53    Temat postu: RYPIN gurom!!! Odpowiedz z cytatem

wy kulawe druty!!!
wy mozecie sobie kupic "ACHTUNGI" zamiast rac i wsadzic sobie w dupe i odpalic na meczu sparty!! zrzutke ty wy sobie zrobcie, ale na ksiazki do przyrody! na lepsze wam to wyjdzie...

a benia mowi:
halllo??

ja mysle ze wy kupcie sobie rowery, i wyjedzcie nimi za ural.... a potem zalozycie sobie klub FC sybirak
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 18:51:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Antek, wyrywaj za Pisiak.
Powrót do góry
ULTRAFAN
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 19:33:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPARTA BRODNICA SILALALAL TYLKO SPARTA UKOCHANA SPARTA DZIS BRODNICA CZEKA NA ZWYCIESTWO TWE . JUTRO Z PALUCZANKA POJADA JAK Z DZIECIAKAMI OBSTAWIAM 3:0 DLA SPARTY
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 20:30:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te antek ciekawe czy jak przyjedziesz do nas na mecz bedziesz taki kozak i zebym ja tobie nie musial nic w dupe wkladac. Wyrywaj z tej strony bo macie podobno "swoja i ladniejsza" hihihi. I prosze was o jedno przyjedzcie do nas jak bedziemy z wami grali(chociaz watpie ze zbiezecie ludzi zeby wypelnic jeden samochod)
Do zobaczenie Antku!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015358 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski