STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kto na burmistrza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Maj 2010 19:12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
po co komu radni bezradni? albo co gorsza leniwi ? Laughing


Tak źle, to moim zdaniem raczej nie jest - nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Nie będę tutaj "rzucał" nazwiskami, kto chce lub kto jest na bierząco na pewno coś wyszpera. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 05 Maj 2010 10:41:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że przed piszący mają podobne zdanie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Sro, 05 Maj 2010 14:10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra! Nudą tutej wieje ale cuś napiszę Very Happy

Popatrzcie sobie, co to za towarzystwo wzajemnej adoracji z nudow przegłosowywuje wszystko, jak leci, a jak już leci to tylko z jednej słusznej strony.
Zobaczcie skąd Ci ludzie się wzięli na tych stołeczkach i co robili wtedy, kiedy reszcie było źle. Ale nie uogólniajmy! Są wyjątki, postrzegane jako pyskacze, skrytobójcy czy dietetycy.... ci, których panujący nam wspomina w swojej Ziemii Michałowskiej jako eunychów, bezpłodnych pieniaczy. Embarassed Embarassed

Marek H. raczej startować nie będzie - bo po co mu ten bajzel!? Confused

Stawiam na młodego D. - tak ślicznie będzie się prezentował na holu UM obok tatusia. Laughing A cała świta odetchnie z ulgą i w uniesieniu przedłuży umowy o pracę licznym członkom PO w mieście. Oczywiście każdemu według zasług. Temu przedszkole, temu hale, temu to, a i dla tamtego coś będzie. Wszak to miłość ma panować bracia rodacy! "Róbta, co chceta" - no to robio! Łoooooo Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 27 Sie 2010 21:28:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jednym z kandydatów na stołek burmistrza wyczytałem -
"...W latach 1996–2002 pełnił funkcję sekretarza miasta Toruń. Był również radnym powiatu toruńskiego od 1998 do 2002. Należał do PSL-PL, następnie do Ruchu Społecznego AWS i krótko do Platformy Obywatelskiej. Od 2002 działa w Prawie i Sprawiedliwości..."

same asiory lecą do Brodnicy, więc napewno będzie ciekawie. Laughing

zresztą obecny i jego przyboczna straż nie próżnuje:

"...INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA
22.08.10 r 10.00 Dziękczynna o potrzebne łaski i zdrowie dla Wacława Derlickiego
..."

http://milosierdzie.maniak.pl/bb/viewtopic.php?p=249&sid=c57a9c80ce477d1d09c1db772d2fb5fa


wszystkie chwyty dozwolone.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolek




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 547

PostWysłany: Pią, 27 Sie 2010 21:45:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to nie pierwsza taka msza. Jak mu ma dzięki temu zdrowie dopisywać to niech chłop ma i żyje jak najdłużej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 28 Sie 2010 08:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Snajper napisał:
Stawiam na młodego D. - tak ślicznie będzie się prezentował na holu UM obok tatusia. Laughing A cała świta odetchnie z ulgą i w uniesieniu przedłuży umowy o pracę licznym członkom PO w mieście. Oczywiście każdemu według zasług. Temu przedszkole, temu hale, temu to, a i dla tamtego coś będzie. Wszak to miłość ma panować bracia rodacy! "Róbta, co chceta" - no to robio! Łoooooo Cool


Całkowicie się zgadzam z Tobą.
Przydzielenie stołków po znajomości nie jest fair, w końcu Ci ludzie dostają pensje z naszych miejskich pieniędzy.
I tak to w naszym miasteczku mozna dostać np. posadę dyrektora z wykształceniem po łodzkiej szkółce, bez żadnego doświadczenia.

Masakra jakaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 28 Sie 2010 10:36:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgłosiłem swoją kandydaturę na burmistrza miasta Brodnicy Cool Cool Cool Laughing kto zagłosuje na mnie dostanie 5zł Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 28 Sie 2010 12:21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Ja zgłosiłem swoją kandydaturę na burmistrza miasta Brodnicy Cool Cool Cool Laughing kto zagłosuje na mnie dostanie 5zł Laughing


wszyscy tylko nie ty , bo prawa miejskie nam odbiorą Laughing
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    emucha




    Dołączył: 12 Sty 2009
    Posty: 514

    PostWysłany: Sob, 28 Sie 2010 12:38:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    COLLIN napisał:
    CapsLock napisał:
    Ja zgłosiłem swoją kandydaturę na burmistrza miasta Brodnicy Cool Cool Cool Laughing kto zagłosuje na mnie dostanie 5zł Laughing


    wszyscy tylko nie ty , bo prawa miejskie nam odbiorą Laughing


      e..przesada...

      flaszka na głowe, 100 głosów i jestes radnym... dobrze kalkulujesz, tak to się załatwia w polsce powiatowej i gminnej; na wiosce to wino patykiem pisane styka... Cool
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      mikus401




      Dołączył: 23 Maj 2010
      Posty: 1144
      Skąd: Brodnica

      PostWysłany: Nie, 29 Sie 2010 21:32:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      mariello napisał:
      mi sie wydaje, ze Marek H. bedzie najlepszym kandydatem


      niech się zajmie lepiej sklepami...już dość na swoja stronę zrobił
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      mikus401




      Dołączył: 23 Maj 2010
      Posty: 1144
      Skąd: Brodnica

      PostWysłany: Nie, 29 Sie 2010 21:45:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      Snajper napisał:
      No dobra! Nudą tutej wieje ale cuś napiszę Very Happy

      Popatrzcie sobie, co to za towarzystwo wzajemnej adoracji z nudow przegłosowywuje wszystko, jak leci, a jak już leci to tylko z jednej słusznej strony.
      Zobaczcie skąd Ci ludzie się wzięli na tych stołeczkach i co robili wtedy, kiedy reszcie było źle. Ale nie uogólniajmy! Są wyjątki, postrzegane jako pyskacze, skrytobójcy czy dietetycy.... ci, których panujący nam wspomina w swojej Ziemii Michałowskiej jako eunychów, bezpłodnych pieniaczy. Embarassed Embarassed

      Marek H. raczej startować nie będzie - bo po co mu ten bajzel!? Confused

      Stawiam na młodego D. - tak ślicznie będzie się prezentował na holu UM obok tatusia. Laughing A cała świta odetchnie z ulgą i w uniesieniu przedłuży umowy o pracę licznym członkom PO w mieście. Oczywiście każdemu według zasług. Temu przedszkole, temu hale, temu to, a i dla tamtego coś będzie. Wszak to miłość ma panować bracia rodacy! "Róbta, co chceta" - no to robio! Łoooooo Cool


      jaki był Derlicki ,każdy wie na pewno miał swe wady mógł więcej zrobić dla miasta ,ale do tego jest potrzebna zgodna rada ,popełnili błąd łącząc szpitale,ale ogólnie sporo tez dobrego się działo...gdyby bardziej otworzył się na propozycje ludzi,bo nawet nie potrzeba było dużo kosztów ponosić,tylko bardziej przypilnować to co wydawał a było by lepiej...a z jakiej partii to nie istotne by tylko dobrze rządził...a jak przyjdzie nowy to najpierw będzie się bogacił on i rodzina później sprawy miasta
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      mikus401




      Dołączył: 23 Maj 2010
      Posty: 1144
      Skąd: Brodnica

      PostWysłany: Nie, 29 Sie 2010 21:53:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      emucha napisał:
      o jednym z kandydatów na stołek burmistrza wyczytałem -
      "...W latach 1996–2002 pełnił funkcję sekretarza miasta Toruń. Był również radnym powiatu toruńskiego od 1998 do 2002. Należał do PSL-PL, następnie do Ruchu Społecznego AWS i krótko do Platformy Obywatelskiej. Od 2002 działa w Prawie i Sprawiedliwości..."

      same asiory lecą do Brodnicy, więc napewno będzie ciekawie. Laughing

      zresztą obecny i jego przyboczna straż nie próżnuje:

      "...INTENCJE MSZALNE
      NIEDZIELA
      22.08.10 r 10.00 Dziękczynna o potrzebne łaski i zdrowie dla Wacława Derlickiego
      ..."

      http://milosierdzie.maniak.pl/bb/viewtopic.php?p=249&sid=c57a9c80ce477d1d09c1db772d2fb5fa


      wszystkie chwyty dozwolone.... Laughing


      tak piszesz jakbyś znała tego kogoś osobiście,zaczynam się domyślać o kim piszesz,ale wiesz co to za człowiek prywatnie,co zrobił dla Brodnicy,czy kogoś skrzywdził,wydaje mi się ze nie.....
      a co do mszy to teraz taka moda ,wiec tez się nie dziw...popatrz na Jarusia ile zyskał procent za to ze związał się kościołem,a tak była by tylko pierwsza tura i miliony złotych były by na powodzian
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      jacekkk




      Dołączył: 22 Maj 2007
      Posty: 1082

      PostWysłany: Pon, 30 Sie 2010 06:42:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      mikus401 napisał:
      Snajper napisał:
      No dobra! Nudą tutej wieje ale cuś napiszę :D

      Popatrzcie sobie, co to za towarzystwo wzajemnej adoracji z nudow przegłosowywuje wszystko, jak leci, a jak już leci to tylko z jednej słusznej strony.
      Zobaczcie skąd Ci ludzie się wzięli na tych stołeczkach i co robili wtedy, kiedy reszcie było źle. Ale nie uogólniajmy! Są wyjątki, postrzegane jako pyskacze, skrytobójcy czy dietetycy.... ci, których panujący nam wspomina w swojej Ziemii Michałowskiej jako eunychów, bezpłodnych pieniaczy. :oops: :oops:

      Marek H. raczej startować nie będzie - bo po co mu ten bajzel!? :?

      Stawiam na młodego D. - tak ślicznie będzie się prezentował na holu UM obok tatusia. :lol: A cała świta odetchnie z ulgą i w uniesieniu przedłuży umowy o pracę licznym członkom PO w mieście. Oczywiście każdemu według zasług. Temu przedszkole, temu hale, temu to, a i dla tamtego coś będzie. Wszak to miłość ma panować bracia rodacy! "Róbta, co chceta" - no to robio! Łoooooo 8)


      jaki był Derlicki ,każdy wie na pewno miał swe wady mógł więcej zrobić dla miasta ,ale do tego jest potrzebna zgodna rada ,popełnili błąd łącząc szpitale,ale ogólnie sporo tez dobrego się działo...gdyby bardziej otworzył się na propozycje ludzi,bo nawet nie potrzeba było dużo kosztów ponosić,tylko bardziej przypilnować to co wydawał a było by lepiej...a z jakiej partii to nie istotne by tylko dobrze rządził...a jak przyjdzie nowy to najpierw będzie się bogacił on i rodzina później sprawy miasta


      Nie pamiętam w jakim temacie, ale kwestię szpitala juz prostowałem. SZPITAL nie ma nic i nigdy nie miał nic wspólnego oprócz lokalizacji z gminą miejską. Szpital administracyjnie związany był z powiatem. A to co się działo w szpitalu zanim zaangażowano grudziądz to był szok. Kto go rozłożył na łopatki też pisałem.

      Co do kandydatów - nie widzę póki co nikogo odpowiedniego.
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      mikus401




      Dołączył: 23 Maj 2010
      Posty: 1144
      Skąd: Brodnica

      PostWysłany: Pon, 30 Sie 2010 11:09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      jacekkk napisał:
      mikus401 napisał:
      Snajper napisał:
      No dobra! Nudą tutej wieje ale cuś napiszę Very Happy

      Popatrzcie sobie, co to za towarzystwo wzajemnej adoracji z nudow przegłosowywuje wszystko, jak leci, a jak już leci to tylko z jednej słusznej strony.
      Zobaczcie skąd Ci ludzie się wzięli na tych stołeczkach i co robili wtedy, kiedy reszcie było źle. Ale nie uogólniajmy! Są wyjątki, postrzegane jako pyskacze, skrytobójcy czy dietetycy.... ci, których panujący nam wspomina w swojej Ziemii Michałowskiej jako eunychów, bezpłodnych pieniaczy. Embarassed Embarassed

      Marek H. raczej startować nie będzie - bo po co mu ten bajzel!? Confused

      Stawiam na młodego D. - tak ślicznie będzie się prezentował na holu UM obok tatusia. Laughing A cała świta odetchnie z ulgą i w uniesieniu przedłuży umowy o pracę licznym członkom PO w mieście. Oczywiście każdemu według zasług. Temu przedszkole, temu hale, temu to, a i dla tamtego coś będzie. Wszak to miłość ma panować bracia rodacy! "Róbta, co chceta" - no to robio! Łoooooo Cool


      jaki był Derlicki ,każdy wie na pewno miał swe wady mógł więcej zrobić dla miasta ,ale do tego jest potrzebna zgodna rada ,popełnili błąd łącząc szpitale,ale ogólnie sporo tez dobrego się działo...gdyby bardziej otworzył się na propozycje ludzi,bo nawet nie potrzeba było dużo kosztów ponosić,tylko bardziej przypilnować to co wydawał a było by lepiej...a z jakiej partii to nie istotne by tylko dobrze rządził...a jak przyjdzie nowy to najpierw będzie się bogacił on i rodzina później sprawy miasta


      Nie pamiętam w jakim temacie, ale kwestię szpitala juz prostowałem. SZPITAL nie ma nic i nigdy nie miał nic wspólnego oprócz lokalizacji z gminą miejską. Szpital administracyjnie związany był z powiatem. A to co się działo w szpitalu zanim zaangażowano grudziądz to był szok. Kto go rozłożył na łopatki też pisałem.

      Co do kandydatów - nie widzę póki co nikogo odpowiedniego.



      kolego czytaj dokładnie posta ..szpital to był tylko podpunkt do tematu,rozwiązywania problemów przez burmistrza...a dla wzmianki też tam pisałem mimo ze to gestia powiatowa to burmistrz tez w tym miał swoje zdanie
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      jacekkk




      Dołączył: 22 Maj 2007
      Posty: 1082

      PostWysłany: Pon, 30 Sie 2010 12:38:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

      Dlatego też przyczepiłem się tylko do tego podpunktu. Burmistrz nie mieszał tu, bo nie mógł. Jeżeli coś piszesz, to sprawdź może wcześniej, bo to jest ewidentny błąd rzeczowy.
      Pozdr.
      Powrót do góry
      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Wyświetl posty z ostatnich:   
      Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
      Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
      Strona 2 z 5

       
      Skocz do:  
      Nie możesz pisać nowych tematów
      Nie możesz odpowiadać w tematach
      Nie możesz zmieniać swoich postów
      Nie możesz usuwać swoich postów
      Nie możesz głosować w ankietach



      [ Strona wygenerowana w: 0.02616 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

      Powered by phpBB

      Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

      Translation: Michał Paluchowski