STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
szukam dobrego lekarza pediatry
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka1984




Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 11

PostWysłany: Sro, 24 Mar 2010 21:19:39    Temat postu: szukam dobrego lekarza pediatry Odpowiedz z cytatem

J/w, którego lekarza pediatrę możecie polecić? Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sandra




Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 226

PostWysłany: Sro, 24 Mar 2010 21:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Puciul, polecam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mada




Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 38

PostWysłany: Sro, 21 Kwi 2010 19:18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Wiesław Suchocki z Medicusa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Sro, 21 Kwi 2010 20:27:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden w Brodnicy nie jest dobry..... a szpital to same zło.... Ale w nagłych wypadkach to podobno pani Bońska od lat....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tummmek




Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 21 Kwi 2010 21:07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz to Boińska.
ja jej nie polecam,moj brat 3 miesiace chodzil kiedys z zapaleniem pluc, aż pewnego dnia Pani doktor na to wpadla ze to moze byc wlasnie ta infekcja. przez 20 lat dawala mi ten sam lek jak bylem chory "wezmiesz ambrosolik i wyzdrowiejesz" ogolnie nie ma dobrego lekarza. Dzis czytalem w nowosciach czy tam pomorskiej ze lekarz w toruniu pacjentowi wycial krtan bo mia nibyl raka, krtan wycieli a raka jak nie bylo tak nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 10:36:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boińska to jest dobra do wystawiania zwolnień ze szkoły Very Happy

polecam Bartoszewicza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ciamaja




Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 25

PostWysłany: Pią, 23 Kwi 2010 19:43:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Pani Doktor Julita Puciul. Solidna kobieta i zawsze pomocna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bonssai




Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 23 Kwi 2010 19:55:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka jest zapisana do Aleksander i uważam że jest dobra, tam też przyjmuje Patan jest fajna przychodnia...trochę mała... ale przytulna i bardzo miłe Pani pielęgniarki od szczepień a to ważne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 24 Kwi 2010 21:06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam PANIA PATAN, przyjmuje na ul.POCZTOWEJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tummmek




Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Kwi 2010 07:46:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doktor Burski tez w miare dobry, ale to w lesnej gorze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dsz




Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 25 Kwi 2010 08:49:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie prawda, że w Brodnicy nie ma dobrych pediatrów - nie ma idealnych, ale dobrzy są. Mój syn jest pod opieką doktora Suchockiego i doktor Dorendy. Ja z ich porad jestem zadowolona. Z przywoływaną doktor Boińską miałam sporadyczne kontakty i mnie nie przypadła do gustu, ale moja siostra swoje dzieci leczy u niej i jest zadowolona, natomiast nie potrafiła "dogadać się" z doktorem Suchockim. Niedawno kilka dni spędziłam na Dziecięcym Oddziale naszego szpitala i nasłuchałam się od rodziców wielu negatywnych opinii na wszystkich brodnickich pediatrów, zapewniam dosłownie na wszystkich. Wniosek? Trzeba wybrać "jakiegoś" pediatrę i ewentualnie go zmienić jeśli nie będzie się zadowolonym z opieki. Paradoksalnie to pewnego rodzaju loteria. Jako rodzice chcielibyśmy mieć 1000% pewności, że powierzamy nasze skarby najlepszemu specjaliście. Niestety tak się nie da. Czujność, rozwaga i zdrowy rozsądek rodzica plus w miarę dobry pediatra, pozwolą przejść przez podstawowe problemy zdrowotne wieku dziecięcego. Chyba, że los doświadczy nasze dziecko poważną chorobą, wówczas potrzebne są pieniądze - dużo pieniędzy, albo cud boski w postaci życzliwego/wych człowieka/ludzi. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia13




Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: net

PostWysłany: Wto, 08 Cze 2010 09:00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dsz napisał:
To nie prawda, że w Brodnicy nie ma dobrych pediatrów - nie ma idealnych, ale dobrzy są. Mój syn jest pod opieką doktora Suchockiego i doktor Dorendy. Ja z ich porad jestem zadowolona. Z przywoływaną doktor Boińską miałam sporadyczne kontakty i mnie nie przypadła do gustu, ale moja siostra swoje dzieci leczy u niej i jest zadowolona, natomiast nie potrafiła "dogadać się" z doktorem Suchockim. Niedawno kilka dni spędziłam na Dziecięcym Oddziale naszego szpitala i nasłuchałam się od rodziców wielu negatywnych opinii na wszystkich brodnickich pediatrów, zapewniam dosłownie na wszystkich. Wniosek? Trzeba wybrać "jakiegoś" pediatrę i ewentualnie go zmienić jeśli nie będzie się zadowolonym z opieki. Paradoksalnie to pewnego rodzaju loteria. Jako rodzice chcielibyśmy mieć 1000% pewności, że powierzamy nasze skarby najlepszemu specjaliście. Niestety tak się nie da. Czujność, rozwaga i zdrowy rozsądek rodzica plus w miarę dobry pediatra, pozwolą przejść przez podstawowe problemy zdrowotne wieku dziecięcego. Chyba, że los doświadczy nasze dziecko poważną chorobą, wówczas potrzebne są pieniądze - dużo pieniędzy, albo cud boski w postaci życzliwego/wych człowieka/ludzi. Pozdrawiam



zgadzam sie z tobą jarówniez polecam dokotora Suchockiego i dr.Dorende przedewszystkim mają świetne podejscie do dzieci iwieloletnie doswiadczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 23:24:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam przedmowce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryko11189




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Lis 2010 12:23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moja corcie przepisalam do dr Aleksander jest dobra lekarka wg mnie, zas wczesniej chodzialm z dzieckiem do dr Boinskiej:) duzo ludzi jest do dr ALEksander i kolejki dlugie ale swietny lekarz:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 05 Lis 2010 14:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr suchocki jest neonatologiem i świetnym pediatrą. znajomi także korzystają z jego usług i są zadowoleni. polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019914 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski