STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
szukam dobrego lekarza pediatry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Wto, 07 Sty 2014 20:06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AUDIOFAN napisał:
http://www.novamed.pol.pl/centrum-medyczne/index.php?strona=poradnie-poz


Dzieki za informację, wczoraj sprawdzałam to były stare dane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 08:57:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej mieścinie nie ma dobrego pediatry i tyle, wiem co pisze bo już korzystałem z ich porad. Jeżeli dziecko jest zdrowe to każdy lekarz jest dobry ale gdy pojawia się problem to nikt nie jest w stanie pomóc. Dlatego jeżdże do sprawdzonego lekarza w Toruniu który trafnie diagnozuje a w Brodnicy to jedynie mogę na szczepienie iść z dzieckiem chociaż i z tym mam wątpliwości bo w tym mieście co lekarz to inna opinia odnośnie szczepionek....
Dużo zdrowia życzę dzieciaczkom w Nowym Roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 14:21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani dr. Klonowska, bardzo miła młoda osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 14:57:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela11 napisał:
Pani dr. Klonowska, bardzo miła młoda osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci.



gdzie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 15:43:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela11 napisał:
Pani dr. Klonowska, bardzo miła młoda osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci.


Wspaniałe podejście to jest dobre dla niani, każdy wolałby postawienie trafnej diagnozy i odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 15:47:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiancusia napisał:
byłam dziś z córką, nie wiem co powiedzieć. Wizyta trwała dłuuuugo, siedząc w poczekalni myślałam,że nigdy nie nadejdzie moja kolej. Pani doktor to młoda osóbka, sympatyczna,ale nie wiem jakie ma doświadczenie. Myślę,że się "wciągnię".


A jakie doświadczenie może mieć młoda osoba, przecież zdobywa się je na drodze praktyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 17:00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za to ,,staży '' są w głębokiej d....e z nowoczesnymi lekami ....
poza tym są przeżarci łapówkami od firm farmaceutycznych ....
Tak źle i tak nie dobrze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natalka_7777




Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: CBR

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 17:12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani doktor przyszła do nas z Rypina (wiem zaraz będą komentarze że z antkowizny itd.) A co to kogo obchodzi skąd ważne by była dobra. Faktycznie ma podejście do dzieci a to też ważne w diagnozowaniu bo jak można zdiagnozować maluszka który cały czas płacze i nie chce np. otworzyć buźki. jest osobą młodą i przypuszczam ze będzie stawiała na nowe metody leczenia i na takie leki które pomagają a nie jak inni bez względu co było powodem choroby był stale ten sam lek (pewnie umowa podpisana z firmą farmaceutyczną).

Mam nadzieje że Pani doktor się sprawdzi. Życzę jej tego z całego serca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro, 08 Sty 2014 18:14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aadalbert1 napisał:
ewela11 napisał:
Pani dr. Klonowska, bardzo miła młoda osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci.


Wspaniałe podejście to jest dobre dla niani, każdy wolałby postawienie trafnej diagnozy i odpowiednie leczenie.


A to musi być ponura Pani żeby postawiła dobrą diagnozę?
Ja wolę jak lekarz zagada dziecko uśmiechnie się do niego, opowie coś niż jak robot wszystko mechanicznie z miną jakby za karę pracowała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Nie, 19 Sty 2014 18:33:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.znanylekarz.pl/zygmunt-zbucki2/pediatra/torun

Polecam tego lekarza... wielu ludzi również, poczytaj opinie.
Jest to lekarz z podejściem do dziecka jakiego wcześniej nie widziałem, dzieci go lubią... Jest to lekarz, który mógłby być już na emeryturze, wielkie doświadczenie, przepisuje lekarstwa tanie i skuteczne.
Jeśli umówisz się na wizytę to jedź dokładnie na to godzinę na którą masz, nie wcześniej i nie później!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon, 20 Sty 2014 17:26:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. I jak Wam się podobają "usługi" p.dr.Klonowskiej? Zdecydowaliście się powierzyć jej swoje dzieci pod opiekę? Mi np.dziś nie spodobała się pewna sytuacja,mianowicie: rozchorowała mi się dwójka dzieci, jednocześnie, mąż był w pracy,więc zadzwoniłam do niego żeby urwał się troszkę,bo pani doktor przyjmuje do 14 (mąż też powinien być w pracy do 14). Wpadliśmy do przychodni o 13.50 i pani doktor już nas nie przyjęła. No ja się nie dziwię skoro jedna wizyta trwa dłuuuugo,to później nie ma czasu żeby przyjąć wszystkich. Mój szwagier z synem dziś czekał w kolejce 2 i pół godziny zanim pani doktor ich przyjęła. Myślę,że pójdę jeszcze kilka razy,ale jeśli sytuacja się powtórzy, zrezygnuję z ówczesnego pediatry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natalka_7777




Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 36
Skąd: CBR

PostWysłany: Pon, 20 Sty 2014 18:02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu wiem cos o tym. Kuzynka stała w kolejce 1,5 godziny zanim Pani doktor ją przyjeła. Ale ogólnie to dobra lekarka. Długo trzyma bo chce dokładnie każde dziecko przebadać, a nie jak inni każdemu dziecku dac to samo bez względu na co choruje. Teraz niby w środy i piatki przychodnia otwarta do 18. Ale szczerze nie ładnie zrobiła że Cię nie przyjeła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 20 Sty 2014 18:13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze irytuje mnie spóżnianie się lekarza do pracy, ma na ósmą a jest 8.30, itd... królowie w białych kitlach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gochana




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 16

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 11:29:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie miałam okazji zagościć w przychodni po odejściu dr Puciul.Od początku jestem zdania,że warto mieć stałego pediatrę,który dziecko zdąży trochę poznać.Po odejściu mam pewne wątpliwości i niestety pewnie każdy rodzic będzie porównywał poprzednią panią dr z tą obecną,w trosce o dobro dzieci,szczególnie tych najmłodszych.Decydując się właśnie na ta poradnię miałam na uwadze fakt,że tam wcześniej wszystko szło tak sprawnie,nie było kolejek,stąd tez mniejsze prawdopodobieństwo np.zarażania jeden drugiego,tymbardziej jeśli idę tylko na szczepienie.Na szczęście mój synek mało choruje i mam nadzieję,że tak zostanie bo szczerze mówiąc to co tu czytam trochę mnie przeraża.Do dobrego człowiek niestety się przyzwyczaja a takie zmiany mnie osobiście trochę zniechęcają,może dlatego,że każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich pociech.My pacjenci jesteśmy niestety pionkami,a mnie osobiście wcześniej nigdy nie zdarzyło się,żeby mnie dr Puciul nie przyjęła.Przychodnia zachęca,pielęgniarka jest bardzo fajna i super przyjazna jeśli chodzi o szczepienia i podejście do maluchów.Szkoda,że nie działają już w takim fajnym składzie.Jednak kolejki to dla rodziców niestety problematyczne,tymbardziej,jeśli ktoś ma więcej dzieci.Myślę,że może warto byłoby porozmawiac z lekarzem,jeśli problem będzie się powtarzał a kolejki wciąż rosły, bo do tej pory szło jakoś sprawniej.Jeśli Pani doktor nie jest zbyt zadufana w sobie,może będzie chciała wysłuchać też głosu rodziców,oby! Wszystkim rodzicom życzę powodzenia i zmian,tylko na lepsze,bo w końcu chodzi o nasze dzieci,pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nata86




Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2016 09:34:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym odświeżyć temat.
Szukam dobrego pediatry dla mojej 3letniej córki. Słyszałam rekomendacje dla p. Piaseckiego z Pokrzydowa oraz dla p. Aleksander.
Chciałabym podpytać osoby, które korzystają z diagnostyki i mogą polecić danego lekarza.

Moja córka, co chwilę łapie jakąś infekcję, ale największy problem to nieznikający kaszel. Lekarz rodzinny nic z tym nie robi, a przedszkole stanowi wytłumaczenie każdego stanu. Zależy mi na wnikliwej analizie stanu zdrowia i odpowiednim zdiagnozowaniu.
Proszę o opinie do kogo się udać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.035939 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski