STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Pedofil w szkole
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 06 Mar 2010 19:15:33    Temat postu: Pedofil w szkole Odpowiedz z cytatem

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100303/INNEMIASTA02/318754607
co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciekawy21




Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 19

PostWysłany: Sob, 06 Mar 2010 19:44:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z opiniami na temat ów pedagoga bym się wstrzymał,ponieważ uczniowie mogli sie zemścic na nauczycielu,ale jeśli sie w/w fakt się potwierdzi to w pierwszej kolejności powinien odpowiedzieć za zaniechanie i lekceważenie problemu dyrektor szkoły no i oczywiście sam sprawca,którego powinni za ten czyn surowo ukarać,a jeśli to pomówienia niedojrzłych uczennic to kara powinna być dla nich potrojna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudolphsuper




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 234
Skąd: 53°15´N , 19°24´E

PostWysłany: Sob, 06 Mar 2010 20:27:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli to prawda - dozywocie od reki
Lapy precz od dzieci (w tym wypadku nastolatkow)
Musi sie w koncu cos zmienic w tym kraju. Pedofilia, znecanie sie nad dziecmi, katowanie ich na smierc i bardzo aktualny temat - napady na policjantow. Ale to chyba inna sprawa.
Wracajac do tematu. Pedofilia to raz, a mobbing to dwa. Przedstawic mu obydwa zarzuty
Dziwne, ze nikt dotad nie zareagowal. Podobno dyrekcja wiedziala.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2010 10:23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam tylko że jak poprzednim razem jak sprawa ujrzała światło dzienne to dyrekcja odsunęła tego pana od pracy z dziewczętami i tyle.
na kilka lat pomogło. sprawa przyschła .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atram




Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2010 17:08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo, to wszystkie pięć uczenic dotało "jedynki" na półrocze od oskarżonego belfra. Sprawa nie jest więc tak prosta, jak się wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2010 19:11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znam nazwiska pokrzywdzonych z przed lat,znam belfra i wiele jego przemilczanych ekscesów .
to mała społecznoś i łatwiej jest wyciszyć sprawe,bo wstyd bo bedzie wytykanie palcami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zenon




Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2010 21:03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale ludzie.... nawet mu zarzutów nikt nie postawił, a Wy już pedofilami rzucacie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Mar 2010 08:26:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego Pana, więc na jego temat się nie wypoiwiem. Znam za to Pana katechetę, miałam z nim w dzieciństwie do czynienia 3 razy w życiu ( 2 razy próbował mnie w krzaki zaciągnąć, ale mu się nie udało), za trzecim razem widziałam co robił sam ze sobą, wiem że żona opuściła go z powodu jego ciągot do dzieci, a ten typ nadal uczy i to RELIGII !!!!!!!!



Toż to się w pale nie mieści...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zenon




Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Mar 2010 15:17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz na myśli Pana K. tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tummmek




Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Mar 2010 15:35:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak?
to ja Wam tez cos powiem
w jednej ze srednich szkol w brodnicy nauczyciel mial romans z uczennica
wszyscy dobrze o tym wiedzieli uczniowie i kadra nauczycielska ktorej wszystko bylo obojetne?czy jednak strach ze jak powiem o tym glosno to ma sie przerabane?
pewnie wielu forumowiczow wie o jaka szkole chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Pon, 08 Mar 2010 22:12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Nie znam tego Pana, więc na jego temat się nie wypoiwiem. Znam za to Pana katechetę, miałam z nim w dzieciństwie do czynienia 3 razy w życiu ( 2 razy próbował mnie w krzaki zaciągnąć, ale mu się nie udało), za trzecim razem widziałam co robił sam ze sobą, wiem że żona opuściła go z powodu jego ciągot do dzieci, a ten typ nadal uczy i to RELIGII !!!!!!!!



Toż to się w pale nie mieści...


Nie mieści się, oj nie mieści... ! Domyślam się chyba o kogo chodzi, zdaje się, że miałam "przyjemność" poznać owego katechetę, chociaż było mi wiadomo o innych jego "wybrykach".
W każdym razie, człowiek, który dopuszcza się tego rodzaju przestępstwa czyli pedofilii, to dla mnie potwór i bestia w ludzkiej skórze. Nie ma usprawiedliwienia dla jego czynów. Nie jestem w stanie pojąć, jak w ogóle można coś takiego zrobić? Jest to kompletne wynaturzenie człowieka, rodzaj zboczenia katastrofalnego w skutkach niestety, zwłaszcza dla tych niewinnych istotek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2010 08:06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenon-tak, chodziło mi o pana K. Jak to jest możliwe? Żeby taki zwyrodnialec uczył dzieci religii?? Z tego co wiem, to nie jestem jedyną osobą która miała nieprzyjemność z tym typem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2010 11:07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Zenon-tak, chodziło mi o pana K. Jak to jest możliwe? Żeby taki zwyrodnialec uczył dzieci religii?? Z tego co wiem, to nie jestem jedyną osobą która miała nieprzyjemność z tym typem


Zmowa milczenia... Czasami lepiej nie wiedzieć co jest grane, bo to przecież dodatkowy problem. Tyle tylko, że cierpią inni, potencjalne ofiary, w tym przypadku dzieci lub młodzież. Straszne, że tak się dzieje. I jeszcze nie wiedzieć czemu (chyba dla zmyłki i niepoznaki) taki człowiek uczy moralnych wartości, miłości do Boga i bliźniego, jakim to powinno się być dobrym... Po prostu żenada!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredka




Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 8

PostWysłany: Wto, 08 Cze 2010 11:48:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze.
Gnębić pedofili. Od razu wieszać za jaja na grubej gałęzi. Najlepiej w miejscu publicznym żeby wszyscy widzieli. Zrobi się tak raz czy dwa to kolejny się może zastanowi nad sobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lodynapatyku




Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 02 Lip 2010 18:06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z wuefistą pedofilem z Drużyn o nazwisku takim samym jak Pani wójt gminy Bobrowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016786 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski