STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
nasza net z elektronika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sabian
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 08:26:09    Temat postu: nasza net z elektronika Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tą prędkością sieci elektronik!Właściwie to jej nie ma!Można sobie prysznic czasami wziąć zanim coś sie otworzy! Laughing
Chyba chca sie naszym kosztem wzbogacić,a mnie cholera bierze czasami,nawet poczty nie mozna wysłac pożądnie,nie wspominajac o otwieraniu stron zagranicznych!Poza tym niech sobie kupia jakieś zabezpieczenia antywirusowe,bo szczycą sie że sieć jest u nich czysta,a ja zanim miałem firewalla to co tydzień format ćwiczyłem!szkoda im kasy?Niech nam kitu nie wciskają! Cool
Powrót do góry
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 18:57:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jak mówili, że wewnątrz sieci jest 512kbps to sobie z kumplem mptrójki czy filmy przesyłaliśmy z największą wygodą, jak przeglądałem www, też nie narzekałem. Ale po jakimś czasie wszystko zaczęło pracowac wolniej... i wolniej.... Szybkość wewnątrz sieci tez zaczęła mnie irytować... A już nie wspominając o firewallu! Niech eltronik pomyśli troszkę o tym. Może jakaś nowa promocja, czy co? Pozostaje czekać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:34:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmieńcie na neostrade albo chello to drugie podobno bardzo dobre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 13:01:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle gdyby w Brodnicy chello było... ale i tak to jest do bani sieć!!! tylko tak reklamują że jest super! ta sieć to jedynie w Warszawie na osiedla się nadaje.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 13:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolega ma chello i sobie chwali Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 16:30:47    Temat postu: ELTRONIK Odpowiedz z cytatem

Witam all Śmieszny jest ten eltronik Oni nic nierobią prawie i kase targają za to ani żadnych informacji że net padł i z jakich przyczyn lub czemu zmniejszają predkosć w sieci i w Necie A ich stronka heh To ich stronke jakiś przeczkolak robił wescie mnie nierozjebujcie bo ze smiechu padne że eltronik dostał nagrode za najlepszą firma roku czy cuś w tym stylu hehe oni i nagroda :]to się nadaje do gazety więnc przyjmuje wszystkie zażalnie na eltronik net i prosze pisać szczegółowo bez brzydkich słow no tam cholera i tp to jo ale nie k. nie h :]

Yo To zaczynamy :] pisać :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 22:40:39    Temat postu: Skargi!! Odpowiedz z cytatem

Zbieram Skargi Na Eltronik net Za to Co odpierdalają pisać!!! na emial Brod_pl@iv.pl Znaczy ja przychodze do was wy tylko podawac mi adresy na emial gdzie mieszkacie i w jakich godzinach moge was zastać bo to tak dalej niemoże być z tą siecią my płacimy i wymagamy a oni sobie lecą w kulki i jak się do nich pujdzie z skargą to mają gdzieś to wienc przychodze do was i spisuje wszystkie uwagi i zazalenia:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 15:18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh dużo nie zyskacie ja z moją firmą dostarczającą internet do mnie też jest podobny problem ale nikt nic nie zdziała unas na osiedlu jest tylko garstka osób którzy chwalą sobie tą firme dosłownie garstka a mieszkam na dość dużym osiedlu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.086349 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski