STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
meble typu komandor u kogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 11:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Krajewski jak to firma ogólnie nie nażekam ale szlak mnie trafia że monteży nie mają wykrywaczy przewodów elektrycznych tylko głupio sie pytają czy na scianie sa kable a skąd ja moge wiedzieć czy są i tak wpieprzyli mi sie w kabel elektryczny zrobili spiecie że bezpiecznik wyskoczył przed licznikiem mogłem zarzadać wymiany kabla ale oczywiscie firma w umowie sie zabezpiecza w postaci że trzeba im wskazać gdzie sa kable mam nadzieje ze przewod w ktory sie wpieprzyli wiertarką nie będzie dawał o sobie znać. Myślę że tez zapis w umowie przy sporze sadowym byłby uznany za nieważny ale komu sie chce a tak poza tym tak porzadna firm mogla by kupic sobie wykrywacz przewodów dla samego nawet bezpieczenstwa monterów myśle że tą firmę stać na profesjonalny sprzet który nawet głebokość pokarze. jeśli chodzi o gwarancje to potwierdzam szybo usuwają usterki. Ogólnie oprucz wyposazenia monterów (brak nawet taniego wkrywacza) i osoby dokonjacej pomiar ( zwykła metrówka)w specjalistyczny sprzet uwarzam że firma jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 14:01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno pisałem że montażyści to amatorzy i lipa straszna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kujawa59




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 140

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 15:53:14    Temat postu: KOMANDOR Odpowiedz z cytatem

a kto miał ich nauczyć ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 17:40:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno montowała u mnie ekipa od Krajewskiego. Jestem zadowolony z ich usługi, uporali się z krzywą ścianą bardzo fachowo i bardzo szybko.Montażyści zostawili po sobie porządek.Byli bardzo mili i kulturalni,polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 20:22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tato napisał:
Niedawno montowała u mnie ekipa od Krajewskiego. Jestem zadowolony z ich usługi, uporali się z krzywą ścianą bardzo fachowo i bardzo szybko.Montażyści zostawili po sobie porządek.Byli bardzo mili i kulturalni,polecam.

A nie zadawali głupich pytań "panie a przewody prundowe to tu su czy ich nie ma". Oczywiście żarcik tak sie nie odezwali ale normalnie się zapytali, ale dla mnie zadawanie takich pytań jest nie na miejscu nawet jak zostawią porządek po sobie a musze zaznaczyć że zostawili. Żarty żartami ale profesjonalizm firmy z długoletnim stażem powinien przejawiać sie w każdym calu jak zamawiam usługę to ma być wykonana profesjonalnie bez głupich pytań o przewody bo ja sie nie znam to firma podejmując sie usługi powinna wykonac ją jak najlepiej, Jak tak dalej pójdzie benda zadawać pytania czy w gniazdku mam 230 V czy może 12 V albo 380 V. Tak na koniec ku przestrodze zakładając taka sytuacje nie poinformowałem monterów że sa np kable prądowe w ścianie gdzie maja mi zamontować szafe bo np sam nie wiem i monter wbija sie w kabel i odpukać odlatuje do Sw Piotra montować tam szafy to co ja bende odpowiadał że monter zmienił pracodawce czy może obecny pracodawca który nie wyposazyl swojego pracownika w czujnik za 40 zl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Wto, 10 Sty 2012 16:29:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może że jest poprawa sam osobiście miałem telefony z przeprosinami szkoda że jak prosiłem o poprawki po montażu to nie mieli czasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zocha




Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 37
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 10 Sty 2012 23:46:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam pana Wojciechowskiego ma zakład stolarski na Moczadłach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Sro, 11 Sty 2012 12:36:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szp..
tomeknowak !!
Rzeczywiście nie pytali mnie o w/w przez Ciebie "problemy" (bo trzeba wiedzieć w/g mnie cokolwiek o SWOIM mieszkaniu")
Dosyć trudna rozmowa z pomiarowcem, ale montażyści to profesjonaliści, tzn. natrudzą się ażeby zniwelować niedoróbki tzw. "pomiarowca" dążąc do tego żeby Klient był usatysfakcjonowany !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michas1




Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 01 Lut 2012 20:13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam takie odczucia że monterzy kryją błędy pomiarowca.Ostatnio po wizycie pomiarowca z firmy Pana Krajewskiego rezugnuje z usług tej firmy.Poprzedni pomiarowiec był bardzo kompetentny i na każde zadane pytanie potrafił odpowiedzieć,doradzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia123




Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 01 Lut 2012 20:23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie właściciel nie potrafi zatrzymać dobrych pracowników w firmie!!!!!J
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamilo




Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 21:19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio chciąłem zamówic kuchnie z firmy od pana Krajewskiego ale po wizycie pomiarowca ktory nie miał zielonego pojecia na temat kuchni dałem sobie spokój.Polecam pana z Nieżywięcia,robi w szarełku,ale na prawde solidna firma,doradztwo.juz zamówiłem i montaz mam w przyszłym tygodniu.polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucja72




Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie, 01 Gru 2013 19:46:43    Temat postu: meble krajewski Odpowiedz z cytatem

ostrzegam.....
omijać z daleka. Kuchnia tragedia. Projekt jedno, pomiary drugie a wykonanie to zupełnie co innego. Miałam wrażenie że przyjechał do mnie drwal. Powinnam była nie zapłacić aż do poprawienia. Zapewniano mnie jednak że poprawki opisane w protokole zdawczo odbiorczym będą szybko naprawione, uwierzyłam. Szczęście w nieszczęściu że nie zapłaciłam całej kwoty.
Po kilku dniach zauważyłam ukryte poważne wady. Reklamację uwzględniono, ale oczekiwanie to ponad dwa miesiące. Okłamywanie, odsyłanie. Dopiero gdy zagroziłam odstąpieniem od umowy które wiąże się ze zwrotem pieniędzy przyśpieszyło sprawę.
Niższa cena to tylko chwilowa radość. Nie warto naprawdę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marionetka




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 01 Gru 2013 20:05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robili mi szafę panowie z Senatora. Dwa lata temu, ale bardzo fajnie, do tej pory nie mam zastrzeżeń, więc polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robi529




Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 19
Skąd: ---WIEJSKA ---

PostWysłany: Wto, 03 Gru 2013 18:45:02    Temat postu: TYLKO SENATOR Odpowiedz z cytatem

Mi takze robili z SENATORA --- i POLECAM w 100% ... Komandor-- z profilami okuciami bejerkami i materialami niema szans do tego co oferuje SENATOR ---wiele wiekszy wybor ...
Co do ekipy z SENATORA --- jeden z nich (wiadomo ktory Razz ) kiedys pracowal u Krajewskiego no ale przez cudna wspolprace z tym panem postanowil zalozyc wlasny interes i teraz ma SENATORA...

Z chlopakami dogadacie sie bezproblemu .. co do ceny - mysle ze NORMALNEJ --- w stosunku do segmentu z komandora za 1800zl (parodia)podstawowego...
akurat bylem na tyle okuty ...ze zanim zamowilem u nich te szafy a robili mi dwie poszedlem z tym samym projektem do Komandora i wpakowalem sie w szok.... Shocked CENOWY--- co do wykonania niemam zadnych zastrzezen do SENATORA a o KOMANDORZE nasluchalem sie w naszym regionie juz takich bajek ze szkoda gadac...

aha i jeszcze co do KAPELUSZOW ... nie powiem slyszalem widzialem ze robia dobrze (robili) niemam pojecia czy jeszcze to ciagna ... ale moj kontakt z nimi niestety nie wypalil...po 3 probach zamowienia szaf wszystko spełzło na niczym -- stanowczy brak zaangazowania---moze zle trafilem .. ale dla mnie nie mieli czasu .. no a w tych czasach klijenta sie szanuje --coz ... nie chcieli zarobic to nie ...


takze jesli nie chcecie robic szafy sami to WALCIE do "Daniela" a mysle ze dogadacie sie bezproblemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaW




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 64

PostWysłany: Pon, 08 Paź 2018 21:42:13    Temat postu: Gdzie najlepiej zamówić szafę typu Komandor? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Kogo polecacie na tą chwilę??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023858 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski