STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
meble typu komandor u kogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 21:34:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkło ja się żale znów mylisz fakty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2010 13:24:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że to twój kolega prowadzi firme Komandor mnie nie interesuje ja tylko pisze że właściciel nie panuje nad kiepskimi monterami i robią kichę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2010 21:01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badi wyprowadzę cię z błędu mój kolega nie prowadzi firmy komandor cofnij się kilka postów w stecz i zobacz ile ludzi mówiło że ta firma porządna jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek




Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2010 22:04:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Badi wyprowadzę cię z błędu mój kolega nie prowadzi firmy komandor cofnij się kilka postów w stecz i zobacz ile ludzi mówiło że ta firma porządna jest



Dobrze się przyjżyj i zobacz ilu jest niezadowolonych klientów. Chyba porównywalnie. Wiecej zadowolonych jest mimo wszystko tych którzy robili pare lat temu te szafy niż obecnie. Czyli jest coś na rzeczy.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2010 22:25:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SŁOWA SZEFA FIRMY KOMANDOR

Minęły już trzy miesiące od propozycji jaką dałem niezadowolonym z usług Komandora klientom wypowiadającym się na forum. Do dzisiejszego dnia żadna niezadowolona osoba się do mnie nie zgłosiła. Oczywiście dalej podtrzymuję swoje zaproszenie.


JA NA miejscu wszystkich nie zadowolonych klientów skorzystał bym z zaproszenia szefa firmy komandor wiec badi udaj się do firmy komandor albo nie pisz takich bzdur bo ludzie to czytają a pomyślałeś co pomyslą ludzie o tej firmie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pią, 30 Lip 2010 08:07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwała mu za te słowa ale jak mam oglądać faceta w berecie który nie wie co robi to szafę poprawiłem na własną rękę i jest ok . Myślę że można ten temat zakończyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 30 Lip 2010 13:53:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA PROPONUJE ZADZWONIĆ DO SZEFA FIRMY KOMANDOR I NIECH ZAKOŃCZY TEN TRWAJĄCY TU SPÓR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asdasd




Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 05 Paź 2010 08:19:41    Temat postu: Galeria drzwi przesuwanych Odpowiedz z cytatem

Galeria szafy>> http://www.szafa.org << Projekty drzwi przesuwane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
henryk5623




Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 17 Wrz 2011 21:31:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam pracuje w takiej firmie i nie ładnie jest oczerniac firme poniewaz jesli popełnimy jakis bład a zawsze sie moze zdarzyc naprawiamy go z pełna precyzja w jak najszybszym terminie - nie zwlekamy tak jak inne firmy. wiecej argumentów nie bede przytaczał poniewaz jesli by firma miała taka opinie jak niektórzy tutaj wystawiaja nie współpracowała z wieloma duzymi firmami z brodnicy np; " seni " "wodociagi" róznego typu szkoły, banki, osoy prywane ( nawet pan rynkowski ) mozna poczytac referencje na naszej stronie internetowej. FIRMA MEBLE KRAJEWSKI SPRAWDZA SWOICH MONTERÓW I DOSZKALA ICH DO NOWINEK KTÓRE WCHODZA NA RYNEK DZIEKI KOMANDOROWI. ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC I POPROSIC NASZEGO PANA KIEROWNIKA O WIZYTE I UMÓWIC SIE NA USUNIECIE USTEREK U NIEZADOWOLONYCH KLIJENTÓW . FIRMA JEST OTWARTA NA TAKICH KLIJETÓW I JEST W PEŁNI GOTOWA NA PODJECIE WSZELKICH STARAN BY KLIJENT BYŁ ZADOWOLONY Z ZABUDOWY. POZDRAWIAM . CZY WARTO OCENIAC LUDZI PO " WYGLADZIE " ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Nie, 18 Wrz 2011 10:27:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla jasności szafę robiliście mi około 4 lata temu było wiele rzeczy do poprawek : kosze same się rozpadły, wychodziły z prowadnic, nawiercono mi tyle niepotrzebnych dziur w ścianie że musiałem jeszcze raz malować bo same dziury było widać,półki się ruszały, do tego montaż 1,5 metrowej szafy typu Komandor trwał 8-10 godzin . Po tym wszystkim byłem w waszej firmie ale na reklamacje i poprawki nie mieliście czasu. Teraz konkurencja was zjada i stajecie na głowie żeby klienta zdobyć łącznie z sms-ami które wysyłacie . Ja już z waszych usług nie skorzystam i każdemu odradzę . Mam inną firmę która robi to dobrze i szanuje klienta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bocian




Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 03:17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble Krajewski ogólnie porażka!!!!!Pomiarowiec mało kumaty.a z włascicielem ciężka rozmowa!!!Nie polecam tej firmy Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 09:24:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam polecam braci Kapelusz. W sumie robili coś dla mnie 4x i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 10:45:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
twarog2006




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Brodnica/Gdańsk

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 11:04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

henryk5623 napisał:
witam pracuje w takiej firmie i nie ładnie jest oczerniac firme poniewaz jesli popełnimy jakis bład a zawsze sie moze zdarzyc naprawiamy go z pełna precyzja w jak najszybszym terminie - nie zwlekamy tak jak inne firmy. wiecej argumentów nie bede przytaczał poniewaz jesli by firma miała taka opinie jak niektórzy tutaj wystawiaja nie współpracowała z wieloma duzymi firmami z brodnicy np; " seni " "wodociagi" róznego typu szkoły, banki, osoy prywane ( nawet pan rynkowski ) mozna poczytac referencje na naszej stronie internetowej. FIRMA MEBLE KRAJEWSKI SPRAWDZA SWOICH MONTERÓW I DOSZKALA ICH DO NOWINEK KTÓRE WCHODZA NA RYNEK DZIEKI KOMANDOROWI. ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC I POPROSIC NASZEGO PANA KIEROWNIKA O WIZYTE I UMÓWIC SIE NA USUNIECIE USTEREK U NIEZADOWOLONYCH KLIJENTÓW . FIRMA JEST OTWARTA NA TAKICH KLIJETÓW I JEST W PEŁNI GOTOWA NA PODJECIE WSZELKICH STARAN BY KLIJENT BYŁ ZADOWOLONY Z ZABUDOWY. POZDRAWIAM . CZY WARTO OCENIAC LUDZI PO " WYGLADZIE " ?

nie Klijentów a klientów , i nie klijent a klient
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annac88




Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 08 Sty 2012 11:29:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam dwie szafy u Komandora z Dworcowej i jestem bardzo zadowolona. Skoro wszędzie pomiary są bezpłatne, co za problem zamówić każdą firmę i wybrać najlepszą dla siebie? Ja tak zrobiłam i polecam komandora Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018432 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski