STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
meble typu komandor u kogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon, 24 Maj 2010 13:11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADI Brakuje ci odwagi żeby udać się do firmy i powiedzieć to co opisujesz na forum ja się jeszcze dziwie że cie ta firma nie podobała do sądu za opisywanie głupot na jej temat czy to może jesteś z jakieś konkurencyjnej firmy która zaczyna odczuwać braki klientów i zaczyna oczerniać swoją konkurencje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olaaa




Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 24 Maj 2010 17:05:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock zgadzam się z Twoją wypowiedzią brak mu odwagi. Szkoda, że potrafi wypisywać tu jakies bzdury niż powiedzieć właścicielowi firmy co i jak.

A co do monterów uważam, że swoją prace wykonują bardzo dobrze sama mam 3 szafy i jestem zadwolona z pracy wykonanych przez monterów!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek




Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 24 Maj 2010 22:09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
BADI Brakuje ci odwagi żeby udać się do firmy i powiedzieć to co opisujesz na forum ja się jeszcze dziwie że cie ta firma nie podobała do sądu za opisywanie głupot na jej temat czy to może jesteś z jakieś konkurencyjnej firmy która zaczyna odczuwać braki klientów i zaczyna oczerniać swoją konkurencje


jak tak by miało być to wszyscy by po sądach się włóczyli. Zgadzam się z Badim. Co do reklamacji w komandorze to teraz sie właściciel obudził bo na forum ktoś wylewa swoje żale. Kiedys doprosić sie nie można było żeby ktoś z komandora przyjechał na reklamacje teraz nagle robione są od ręki. Na innych tego typu forach np. prawko itp. jest część zadowolonych i niezadowolonych. Może i oni powinni pozywać do sądu wszystkich niezadowolonych. Zeby pozwać kogoś do sądu trzeba mieć podstawe a nikt tu nikogo nie obraża tylko przedstawia swoje opinie. tyle w tym temacie.

pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Wto, 25 Maj 2010 09:33:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
BADI Brakuje ci odwagi żeby udać się do firmy i powiedzieć to co opisujesz na forum ja się jeszcze dziwie że cie ta firma nie podobała do sądu za opisywanie głupot na jej temat czy to może jesteś z jakieś konkurencyjnej firmy która zaczyna odczuwać braki klientów i zaczyna oczerniać swoją konkurencje


Niech podaje do sądu ja pisze tylko to co się u mnie dzieje z szafą . Nie mam ochoty na wizyty w tej firmie mój jedyny błąd to taki że do nich poszedłem ale skąd mogłem wiedzieć że taką lipę zaczęli robić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 27 Maj 2010 06:58:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADI Wiec poco się żalisz na Forum skoro nie masz ochoty na wizytę w firmie komandor po to jest gwarancja żeby z niej skorzystać Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 27 Maj 2010 11:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
BADI Wiec poco się żalisz na Forum skoro nie masz ochoty na wizytę w firmie komandor po to jest gwarancja żeby z niej skorzystać Cool


Ja się nie żalę tylko przestrzegam innych przed tym patactwem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaity




Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 14 Cze 2010 11:26:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze robi też kaczmarski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto, 15 Cze 2010 09:06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badi powiedz co ci ta firma zrobiła że tak się żalisz na nich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Wto, 15 Cze 2010 10:10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock, spokojnie. Ty "psioczysz" na wszystkie salony GSM znajdujące się w Brodnicy i co chwila polecasz ten w NML... Więc żyj i daj żyć innym. Widocznie Badi ma kiepskie doświadczenia z tą firmą i nie da się przekonać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolinkaaaa;*




Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 27 Lip 2010 21:22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

510 129 598 Bardzo polecam !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto, 27 Lip 2010 23:11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło pomyliłeś działy Badi nie wie sam co chce skoro gada takie głupoty na firmę komandor a sam boi się iść lub skontaktować z szefem firmy komandor i wyjaśnić sprawę tylko się żali na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 08:13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
szkło pomyliłeś działy Badi nie wie sam co chce skoro gada takie głupoty na firmę komandor a sam boi się iść lub skontaktować z szefem firmy komandor i wyjaśnić sprawę tylko się żali na forum


Posłuchaj ja się niczego nie boję i nie będę chodził do firmy która nie potrafi szafy prawidłowo zainstalować . Jak ja patrzyłem na to co robią monterzy to mi ręce opadają . Mam nauczkę i wiem że nic więcej w Komandorze kupował nie będę . Jak ktoś chce to może ryzykować ja nikogo nie namawiam wolny wybór.

Widzę tylko że ty masz jakieś wielki problem że ktoś ośmielił się skrytykować firmę Komandor każdy ma prawo opisać co się działo i ja to opisałem . Problem w tym że mocno zmieniła się ekipa monterów i pojawili się "chłopcy z łapanki" co się dopiero uczą .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 18:12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock nie pomyliłem działów.
Tylko nie rozumiem tego, że ty możesz krytykować wszystkie salony GSM (takie są twoje doświadczenia)... A Badi nie może wyrazić swojej opinii (niepochlebnej zresztą) o firmie Komandor.
Dziwne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 20:28:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badi się żali na forum ze mu szafę źle złożyli i nie ma odwagi iść do firmy komandor i wyjaśnić sprawy tylko oczerniać ją tu na forum potrafi a może on sam składa meble i nie ma klientów to zaczął oczerniać tą firmę żeby do niego klienci przyszli szkło jak chcesz wiedzieć to nie ma dobrego serwisu GSM w Brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 21:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się żalisz i On się żali. Bo każdy ma do tego prawo - proste. Skończyłem ten "wątek".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017864 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski