STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
meble typu komandor u kogo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2010 14:20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fomicz napisał:
Badi jak jestes niezadowolony to chyba nie placisz? Jak zaplaciles, to znaczy, ze nie miales zastrzezen.


Poprawki wyglądały tak ze wyszło gorzej niż było . Kosze same się porozkręcały i rozleciały dużo by wymieniać . Ekipa czyli 2 panów nie wiedział za co się zabrać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kkamila




Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2010 17:18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak szukasz firmy to masz kilka do wyboru. Najlepiej umów się ze wszystkimi i wybierz najlepszą ofertę. Co do firmy która robi w garażu to większość brodnickich firm w ten sposób zaczynała . mam szafę z senatora jest bardzo dobrze wykonana, wszystko tak jak się należy. nie korzystałam z komandora bo słyszałam ze są drodzy.



Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
87-3000




Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2010 20:10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michass masz chyba udziały w komnadorze.. Very Happy
piewsza szafe u nich robiłem jakies 8 lat temu ostatnią jakieś 1,5 roku temu..,i więcej nie popełnie tego błędu..,masakra..,Ty chyba nie piszesz o tej samej firmie..
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neo




Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 16

PostWysłany: Wto, 23 Lut 2010 18:26:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 2 szafy jedna z senatora druga z Komandora i osobięcie polecam Komandora, czasami biorą nieco drożej ale jakość jest zauważalna. nic się nie odklej nic nie skrzypi. Pomiarowiec ok . odsyć szybki termin realizacji. monterzy szybcy i dokładni, posprzątają, odkurzą. Co do senatora - dłuższy termin no i kilka usterek wyszło po pół roku....



neogg@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 24 Lut 2010 14:57:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam szafę wnękową z drzwiami przesuwnymi z Komandora na Dworcowej, wykonano 6 temu i jestem zadowolony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek




Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 24 Lut 2010 18:05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Zgadzam się z tym że komandor 6 lat temu dobrze wykonywał szafy wnekowe. Ja tez mam od nich szafe no i jest ok. ostatnio robili u kumpla, delikatnie mówiąc nie najlepiej im to wyszło. nie jest zdowolony to moja 8 letnia szafa wyglada lepiej niż jego nowa. tak że zgadzam sie z postami negatywnymi na ich temat to juz nie ten komador co kiedys teraz ich bym nie polecił. Z senatora też byli mierzyć i nic nie wspominał że pomiarowiec był nachalny jak pisze michass. wybrał komandora bo jest dłuzej na rynku no i sie zawiódł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka3985




Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Z daleka

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 17:09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michass napisał:
Wink siedzibe - stolarnie w garazu domu ktory nie jest jeszcze nawet skonczony... Chyba najlepiej jest zaprosci kazda z firm i porownac ceny i warunki gwarancji

Powiem tyle Niewazne gdzie tylko jak!!!!!
Moim zdaniem firma jest solidna i jesli chcesz dobą szafe to tylko u nich!!!!!!
Oczywiscie u Kapelusza!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bestan1




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 36

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 19:14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

87-3000 napisał:
Krajewski komandor-to ogólnie porażka,dwie szafy u niego robiłem i zawsze to samo,nierówno dociete profile drzwi..,maja problem z wypoziomowaniem szafy..,szuflad itd.
ta firma również kładła mi podlogi z paneli..,i wszyscy od nich sprawiali wrażenie że właśnie się uczą ..,tyko dlaczego na moim materiale..,ogolnie kicha ..,chyba lepiej wziąść kogoś innego..,ja z ich usług nie skorzystam już na pewno..,wole zaryzykowac i wziasc kogoś nowego..,gorzej na pewno nie bedzie.. Very Happy

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd. Ktoś ci kazał, czy co? Jeżeli chcesz zabrać głos w dyskusji, to bądź przynajmniej uczciwy. Ja mam trzy szafy z Komandora zrobione super. Bardzo dobre i solidne materiały. Pierwszą zrobiłem w 2000 roku a dwie następne 2 lata temu. Standard cały czas wysoki, moze nawet teraz robia jeszcze lepsze bo mają nowocześniejsze materiały. Słyszałem od kolegi, co sobie zrobił szafę w firmie "krzak" i się okazało, że drzwi mu zaraz odpadły i wszystko było koślawe. Komandor jest w Brodnicy już chyba ponad 10 lat i jest o ile wiem autoryzowanym przedstawicielem firmy, która działa w całej Polsce.
Zresztą mozna iść sprawdzić, porozmawiać i się samemu przekonać. Na pewno dadzą gwarancję na swoje usługi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka3985




Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Z daleka

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 19:21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bestan1 napisał:
87-3000 napisał:
Krajewski komandor-to ogólnie porażka,dwie szafy u niego robiłem i zawsze to samo,nierówno dociete profile drzwi..,maja problem z wypoziomowaniem szafy..,szuflad itd.
ta firma również kładła mi podlogi z paneli..,i wszyscy od nich sprawiali wrażenie że właśnie się uczą ..,tyko dlaczego na moim materiale..,ogolnie kicha ..,chyba lepiej wziąść kogoś innego..,ja z ich usług nie skorzystam już na pewno..,wole zaryzykowac i wziasc kogoś nowego..,gorzej na pewno nie bedzie.. Very Happy

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd. Ktoś ci kazał, czy co? Jeżeli chcesz zabrać głos w dyskusji, to bądź przynajmniej uczciwy. Ja mam trzy szafy z Komandora zrobione super. Bardzo dobre i solidne materiały. Pierwszą zrobiłem w 2000 roku a dwie następne 2 lata temu. Standard cały czas wysoki, moze nawet teraz robia jeszcze lepsze bo mają nowocześniejsze materiały. Słyszałem od kolegi, co sobie zrobił szafę w firmie "krzak" i się okazało, że drzwi mu zaraz odpadły i wszystko było koślawe. Komandor jest w Brodnicy już chyba ponad 10 lat i jest o ile wiem autoryzowanym przedstawicielem firmy, która działa w całej Polsce.
Zresztą mozna iść sprawdzić, porozmawiać i się samemu przekonać. Na pewno dadzą gwarancję na swoje usługi.

Powiem tyle kolego!!!Kazdy ma prawo do wyrazenia swoich pogladów i jesli twierdzi ze zrobili źle to nie kłamie!!!
raz moze byc tak i tak!!!!
moim zdaniem najlepsza firma do robienia szaf jest Bracki!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 19:25:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapelusz niesłowny, jak trzeba przyjechać na gwaranceję to zmienia teriminy
więcej z usług tego pana nie skorzystam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bestan1




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 36

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 19:49:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaka3985 napisał:
bestan1 napisał:
87-3000 napisał:
Krajewski komandor-to ogólnie porażka,dwie szafy u niego robiłem i zawsze to samo,nierówno dociete profile drzwi..,maja problem z wypoziomowaniem szafy..,szuflad itd.
ta firma również kładła mi podlogi z paneli..,i wszyscy od nich sprawiali wrażenie że właśnie się uczą ..,tyko dlaczego na moim materiale..,ogolnie kicha ..,chyba lepiej wziąść kogoś innego..,ja z ich usług nie skorzystam już na pewno..,wole zaryzykowac i wziasc kogoś nowego..,gorzej na pewno nie bedzie.. Very Happy

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd. Ktoś ci kazał, czy co? Jeżeli chcesz zabrać głos w dyskusji, to bądź przynajmniej uczciwy. Ja mam trzy szafy z Komandora zrobione super. Bardzo dobre i solidne materiały. Pierwszą zrobiłem w 2000 roku a dwie następne 2 lata temu. Standard cały czas wysoki, moze nawet teraz robia jeszcze lepsze bo mają nowocześniejsze materiały. Słyszałem od kolegi, co sobie zrobił szafę w firmie "krzak" i się okazało, że drzwi mu zaraz odpadły i wszystko było koślawe. Komandor jest w Brodnicy już chyba ponad 10 lat i jest o ile wiem autoryzowanym przedstawicielem firmy, która działa w całej Polsce.
Zresztą mozna iść sprawdzić, porozmawiać i się samemu przekonać. Na pewno dadzą gwarancję na swoje usługi.

Powiem tyle kolego!!!Kazdy ma prawo do wyrazenia swoich pogladów i jesli twierdzi ze zrobili źle to nie kłamie!!!
raz moze byc tak i tak!!!!
moim zdaniem najlepsza firma do robienia szaf jest Bracki!!!!!!

jeśli ktoś kłamie, to na pewno nie ja. U mnie kładli panele i mam położone bardzo dobrze. Mało tego! Gdy sie w paczce trafiły jakieś gorsze sztuki, to wszystko było odsyłane do sprzedawcy i wymieniane na dobre. Jeśli byś poprzestał na zachwalaniu jakiejś firmy, to nic bym do ciebie nie miał, ale jak wprowadzasz ludzi w błąd to musiałem zabrać głos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 20:13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś uważa że komandor mu zrobił krzywą szafę powinien skontaktować się z Szefem i przedstawić mu jak sprawa stoi anie żalić się na forum. Myślę że to konkurencja takiego bzdury tu wypisuje

Ostatnio zmieniony przez CapsLock dnia Sro, 03 Mar 2010 21:23:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
komandor-brodnica




Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 21:07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum!
Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem właścicielem firmy Komandor, działającej na terenie Brodnicy . Nie będę się odnosił do wypisywanych tu opinii, może tylko powiem, że nieładnie jest wykorzystywać forum do oczerniania innych. Ten temat wywołała osoba zainteresowana uczciwą informacją, dlatego też należy tę prawdziwą informację przedstawić, co niniejszym czynię.
Moja firma mieści się w Brodnicy przy ul. Dworcowej 6a http://www.meble-krajewski.pl/ działa na rynku już 15 lat. Cały czas dokładamy starań, aby podwyższać poziom świadczonych przez nas usług i oferować coraz lepsze jakościowo materiały. Zależy nam na jak najlepszej obsłudze klientów, dlatego też ciągle szkolimy nowych pracowników. Nie ma tu miejsca dla fuszerki i tandety. Klient na każdą usługę otrzymuje gwarancję solidności i jakości. Każdy zainteresowany zabudową wnętrz swojego lokalu otrzyma u nas rzeczową informację, pomoc w koncepcji zabudowy i doborze odpowiednich materiałów. Wystarczy zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby. Poradzimy, pomożemy i na pewno nikt z nas nie powie złego słowa o konkurentach działających na rynku.
Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów w trakcie długoletniego użytkowania dostarczonego przez nas produktu. Niezadowolonych, wypowiadających się negatywnie o świadczonych przez nas usługach zapraszam osobiście do firmy lub kontakt telefoniczny.
Jako właściciel firmy zobowiązuję się do oględzin wykonanych przez nas mebli. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją i ewentualne usterki zostaną usunięte na koszt firmy.


Ostatnio zmieniony przez komandor-brodnica dnia Czw, 25 Lut 2010 21:21:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bestan1




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 36

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 21:14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Jeżeli ktoś uważa że komandor mu zrobić krzywą szafę powinien skontaktować się z Szefem i przedstawić mu jak sprawa stoi anie żalić się na forum. Myślę że to konkurencja takiego bzdury tu wypisuje

słusznie i naukowo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzia77




Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 25 Lut 2010 21:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem po pomiarze. Był u Mnie pomiarowiec od Kapeluszy.pomiarowiec ok, ale po przeczytaniu wszystkich postów sama nie wiem co robić.Może pomożecie!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030075 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski