STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Najladniejsza dziewczyna miss 2005!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romario
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 17:12:38    Temat postu: Najladniejsza dziewczyna miss 2005! Odpowiedz z cytatem

Myśle ze tylko 1 dziewczyna jest ladna z tych wszystkich "miss" jest to Milena Szczęśniak!
Powrót do góry
slawek
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 18:38:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najladniejsza z miss jest Ewa Szczesniak i ona wygra!!!!!!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 18:40:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heja sorki ze pomylke chodzi o Ewe Szczypczynska powodzenia bo jestes najladniejsza!!!!!!!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 18:41:22    Temat postu: Re: Najladniejsza dziewczyna miss 2005! Odpowiedz z cytatem

romario napisał:
Myśle ze tylko 1 dziewczyna jest ladna z tych wszystkich "miss" jest to Milena Szczęśniak!
gdzie ty masz oczy koles heheheeh
Powrót do góry
arti
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 19:48:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milena moz jest...ladna.....ale charlotta wygra....piekna brunetka....widzialem ja na zywo.......opalona...czarna...super figura....figure ma ladniejsza od mileny.....a zdjecie charlotty....zostalo niezbyt dobrze zrobione.....bo zdjęcia a ona zywo...to sa zupelnie inne osoby Smile))))
Powrót do góry
arti
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 19:49:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soki za blad powinno tam byc......zdjecia zrobione....a ona na zywo...to sa zupelnie inne osoby:)))i to kazdy powie kto ja widzial (charlotta)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 22:10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milena Szczęśniak ->głos odemnie ;] (najlepiej wyszła na zdjeciu)
A na zywo ich nie widziałem wiec sie nie wypowiadam.
Powrót do góry
Beetlejuice
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 22:11:19    Temat postu: Żenada Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem po co w ogóle jeszcze robię te durne konkursy... Gdyby jeszcze te laski coś sobą reprezentowały...(mówię o wyglądzie, bo ich charakter mnie nie obchodzi)i ja naprawdę jestem obiektywna...Nie wiem, może to z ich strony próba dowartościowania się?
Powrót do góry
turysta
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 12:14:44    Temat postu: Re: Żenada Odpowiedz z cytatem

Moj typ to Karolina Gorska Shocked
Powrót do góry
prezes
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 14:42:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście uważam, że urocza jest katarzyna kapusta. naturalna, wdzięczna, bardzo dziewczęca o urzekającym uśmiechu.
charlotta lendzion, przynajmniej z wyglądu, jest typem kobiety-wampa.
z kolei czarnym koniem tego konkursu może okazać się katarzyna jędrzejewska.
milena szczęśniak niech jeszcze podrośnie.
szkoda, że ewa szypczyńska przesadziła z solarką. pamiętam jej zdjęcie z plebiscytu miss wakacji w pomorskiej, prezentowała się wtedy o wiele lepiej.
Powrót do góry
zakohany,a NIE ZAKOCHANY!
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc moim zdaniem wygra Karolina Górska a wice missssssss zostanie Magdalena Domżalska Cool
Powrót do góry
arti
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina g.... he jasne na pewno....wygra....rok temu strartowala i jakos nic nie zajela teraz bedzie tak samo.....szczerze to ona nie ma zadnych szans....kazdy to powie...nie oszukujmy sie....nie jest ladna......i wogole nie ma figury....no ale kazdy ma prawo startowac!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 23:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najładniejszą dziewczyną jest mietek szcześniak Razz
Powrót do góry
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 02:01:26    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dobra, żeby nie było. Przyjrzałam się im jeszcze raz i nic...żadnej zmiany zdania...Aż mi się łezka zakręciła, banajmiej nie ze wzruszenia. I tak się zastanawiam, skąd się wzieło to powiedzenie (?) , że o gustach się nie dyskutuje. To po co w takim razie robią te konkursy??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
romeo
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 10:05:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milena Szczesniak jest najladniejsza pozostale sorki ale po co startuja ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021253 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski