STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Eltronik bez Eurosportu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 09:29:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eltronik przestaje liczyć się ze swoimi klientami ponieważ z dnia na dzień np. wylącza jeden program i bez informacji daje jakiś inny w zamian (wersja optymistyczna)-patrz zamiana Eurosportu na TVPSport. Poza tym na oficjalnej stronie internetowej są zaniedbania i stare informacje np. jest podany w liście programów TVPSport a odnośnik do strony internetowej przy tym programie przenosi nas na stronę ............ Eurosportu i konia z rzędem temu który w radiu Eltronika znajdzie Radio Bis chociaż jest w ofercie.
Czy wynika to z niedbalstwa czy nieliczenia się z abonentami płacącymi niemałe pieniądze ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zaper




Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 09:44:00    Temat postu: Eltronik bez Eurosportu Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nieźle się wkurzyłem tę wiadomościa ! Evil or Very Mad
TVP Sport w porównaniu z Eurosportem to totalny szajs ! Teraz juz nawet Pucharu Narodów Afryki sobie nie obejrzę :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kochanie_1




Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 88
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 09:59:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co Eltronik wymyśla najpierw zabrali Polsat Cafe a teraz Eurosport to bezczelność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w zamian dali dwa beznadziejne kanały TVP Sport i polsat sport extra. chyba trzeba pomyslec pomalu nad inna telewizja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adyms




Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 75
Skąd: sie biorą dzieci?

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 11:12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta wiadomość jest dość pozytywna Razz
Na polsacie F1, tvp sport Żużel Laughing

Jak najbardziej pozytywnie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 11:33:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z eltronikem na szczęście wyszła mi umowa i zaprzestałem finansować motolotniarza Wink
ostatno skorzystałem z zimowej promocji cyfry+ (lcd 26' za 1 zeta) i jestem bardzo zadowolony, liga angielska, hiszpańska i włoska w HD
mam jeszcze n'kę, tam mam ligę mistrzów, eurosport i eurosport 2 też w HD obaz rewelacja
miłośnikom pryrody na długie mrożne wieczory polecam national geographic HD i animal planet HD oraz moj ulubiony discovery HD
czasami warto dorzucić parę groszy więcej niż płacić mniej i bez przerwy narzekać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 24 Sty 2010 23:56:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem speedwaya i mnie ta zmiana bardzo cieszy. Wszystkich zadowolić nie można. Do tej pory (jeśli nie mogłem być na stadionie) musiałem kombinować w necie aby obejrzeć transmisję (bardzo kiepskiej jakości) ze spotkań w najlepszej żużlowej lidze świata. Teraz spróbujcie wy oburzeni fani snookera, curlingu, rzutek czy innych, równie fascynujących dyscyplin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 00:16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tymy obiema rencyma" podpisuje się pod słowami paya.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 05:53:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie chodzi o to kto jakim sportem się interesuje. Chodzi o podejście do klienta bo któż z nas ma pewność, że włączając kablówkę pewnego dnia będzie oglądał żużel albo rzutki Smile. Kanał może być zmieniony bez wiedzy i poinformowania klientów.
Swoją drogą mam nadzieję,że następna zmiana kanału sportowego nastąpi po zakończeniu sezonu żużlowego i dane będzie mi go obejrzeć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolek




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 547

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 10:38:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisałem maila do Eltronika i dostałem odpowiedź,że Eurosport nie przedłużył z nimi umowy na starych warunkach.A nowe warunki wiązały się z podniesienem abonamentu. Teraz podobno mają negocjować i jak im się uda to eurosport wróci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 15:49:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic przeciwko temu, aby Eurosport był dostępny. Jednak pojawienie się w zamian tego TVP Sport i Polsat Sport Extra wydaje się dla kibica żyjącego tu i teraz (…żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą…) zdecydowanie lepszą opcją. Dola polskiego kibica jest bardzo niewdzięczna. Spotyka nas zdecydowanie więcej rozczarowań i goryczy niż radości. Mimo tego będę kibicował naszym drużynom narodowym, polskim klubom i polskim sportowcom w dyscyplinach indywidualnych. A te dwa kanały są właśnie nastawione na pokazywanie przede wszystkim naszych „mistrzów”. Eurosport nigdy taki nie będzie. To jest stacja nastawiona na przeciętnego kibica europejskiego. Czyli przeciętnego Francuza, Niemca,…..Polaka. Tylko czy ktoś taki istnieje??? Jest mi obojętne czy lepiej lotkami rzuca barman z irlandzkiego czy angielskiego pubu. Wisi mi to czy Ronnie O'Sullivan po raz kolejny wygra turniej snookera. Mnie interesuje jak zagra kadra Wenty w najbliższym meczu z Czechami. A tego Eurosport nie pokaże. Nie wierzę w to, że w tym czasie, kiedy będzie grała reprezentacja któryś z kibiców będzie szukał na innych kanałach mistrzostw hrabstwa Yorkshire w hokeju podwodnym (taka dyscyplina o dziwo istnieje). Eurosport rzadko pokazuje wielkie światowe imprezy. Igrzyska olimpijskie są, co prawda zawsze transmitowane jednak z myślą o wspomnianym wcześniej przeciętnym Francuzie, Angliku, Niemcu…. A taki moim zdaniem nie istnieje. Dlatego też zwracam się do wszystkich pasjonatów ekskluzywnych (snooker, curling, polo, bierki itp.) dyscyplin sportowych o wyrozumiałość dla plebsu mającego mniej wyrafinowane(żużel, piłka kopana, siatkówka itp.) pasje sportowe. Proszę Was nie mąćcie. Niech tak zostanie jak jest. Piszcie maile do Eltronika o przywrócenie Eurosportu, ale nie w zamian za TVP Sport i Polsat Sport Ekstra. Tyko w zamian za np.: DEUTSCHE WELLE, TV5 czy inne, obcojęzyczne, mające z pewnością rekordowo dużą oglądalność. Życzę powodzenia
APATOR FOREVER
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 16:50:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście, nic Wink aż smutno czytać, co ty człowieku wypisujesz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 17:59:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie eltronik po prostu spada na psy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 18:13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, właśnie rodzona matka zadzwoniła do mnie z pytaniem co ma robić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 21:52:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrezygnować i zainwestować w n-ke Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 22:12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsat, na polsacie jest siatkówka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023286 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski