STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zbiórka o 14.30 przed meczem z Zawiszą!!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FC
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 10:52:25    Temat postu: Zbiórka o 14.30 przed meczem z Zawiszą!!!! Odpowiedz z cytatem

Wszyscy zbieramy sie o 14.30 przy kasach biletowych Sparty.Bierzcie wszystkich znajomych na ten mecz a ci co jada do Nowego miasta niech jada ich wybor.A my swoje!!! RODOWICI BRODNICZANIE ZAWSZE ZE SPARTA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
Powrót do góry
kolo
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 12:57:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADZMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA SPARTA GRA!!!
Powrót do góry
MŁODY
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 14:09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ja bende z 2 kumplam razem 3 pozdrowa dla naszego FC
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 14:13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja będe z kuzynem swoim i jeszcze takich 3 chłopaczków może przyjdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ksu
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 15:34:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FANATIC SPARTA
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemanko ej ludzie sorki ze wam cos napiszwe ale piszecie na tym forum jak błazny na serio ja przyjde z kuzynek i 3 chłopaczkow beka z was jest jak sie przychodzi i sie chce cos zrobic na trybunach to sie to robi czy samemu czy całym fan clubem a nie ja tam jade do NOWEGO MIASTA ale jak bede w Brodnicy na kolejnych meczach to mam nadzieje ze juz bedzie u nas normalnie...ale tam z wami gadac pfff...bez kitu bardziej zorganizowani i chętni do czegokolwiek są kibice naprzodu jabłonowo i tojest prawda moge sie założyć ze oni predzej od was sorki (od nas) by złożyli sie na race czy na cokolwiek..wiec zastanowcie sie nad soba i nara !!!acha i powowodzenia w podbijaniu kibiców z Bydgoszczy jak to napisał jeden z was hihihi
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudy jak chcesz jechać to jedź ale nie gadaj na nas bo ty tez nic nie robiles i nikt nic nie robił jak jestes taki mądry to mogłeś coś zrobić na jesieni a Race będą na przyszłym meczu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudy
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:50:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pffff race to powinny byc co mecz a ty zapowiadasz sie z tymi racami na next mecz jakbyś nową flage prezentował albo sektorówke weś pomyśl kolego nic do was nie mam bo sam jestem w fanclubie ale wkurza mnie gadanie JA biore na mecz babcie mame i kuzyna bo akurat na święta przyjechali co z tego ze ktos kogos wezmie skoro i tak nie bedzie dopiengu i oprawy meczu a nawet flag nie wywiesicie...heeh Twisted Evil ale spoko nara pozdro Dla nielicznych KUMATYCh
Powrót do góry
bks
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:54:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwi kibice beda obecni na meczu Sparty i koniec kropka!!!
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:57:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec Tematu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mancini
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:57:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty Rudy co zrobiles aby poprawic doping i opraw na meczy mniej niz zero!!! Każdy kto dobrowolnie przyjdzie na mecz i chce dopingowac druzyne to jest kibic i obojetnie czy jest to dzieciak w wieku 15 lat czy w wieku 60 .
Powrót do góry
MŁDOY
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 20:27:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo mancini ja cie popieram a na zbiurke przyje na 100
masz racie ze czy on ma 10-60 lat jak chodzi na mecz sparty to jest kibic
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 20:47:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak spokojnie,mam nadzieję ,że po meczu z Zawiszą zrobicie zebranie tego waszego fc ,i dojdziecie do wniosku ,że trzeba zacząć robić składki,proponuję 15-20 zł miesięcznie ,to nie są nie wiadomo jakie pieniadze ,a jeśli naprawdę w Fc jest 30 osób to to daje 600 zł i to są już konkretne pieniądze na oprawę,ja mogę dać słowo ,że razem z resztą chłopaków dołączymy do was jak u was zauważymy poprawę,to znaczy właśnie te składki ,wtedy będzie można mówić u nas o odrodzeniu,mam nadzieję ,że nie żal wam kasy na klub który jak tu piszecie kochacie,a co do nas to naprawdę robimy wielki najazd na NML i przestańcie tu komentować o tym kto jest prawdziwym kibicem,bo ja się za takiego uważam gdyby nie działalność z młodych moja ,Legii,Mantaja i reszty chłopaków to nie wiem jak by nasze stosunki z naszymi zgodami wyglądały,bo niestety nikt z was tyłka nie ruszył do Grudziądza na Legię,pamiętajcie,że oprócz Sparty są także wasze zgody,bo narazie nic nie robicie w tym kierunku żeby zacieśniać naszą przyjaźń, ja tylko radzę wam żebyście się nad sobą trochę zastanowili i te składki to obowiązek i mam nadzieję ,że reszta kibiców mnie poprze a wasz szef o ile mnie pamięć nie myli Kozik zacznie robić coś w tym kierunku,pozdrawiam i zapraszam do NML gdzie będzie zaprezentowana konkretna oprawa z naszej strony można powiedzieć historyczna Smile pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców
Powrót do góry
kibic
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 21:41:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rudy k***a ile ty masz lat nie podpalaj sie bo sam nic nie organizujesz wiec nie podpalaj sie ze jedziesz do nowego miasta ze starszymi tylko sie ciesz ze cie biora i kup sobie tam popkorn i zrob laske kibicom Drwecy
Powrót do góry
Kibic (L)
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 21:54:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rudy przynajmniej cos stara sie zrobic k*** kupil serpentyny zzalatwil komfetti a nie jak wasze nieroby co bog wie co zrobia i gadaja. nic nie zrobicie jak zobaczycie zawisze co jestescie gotowi ich wyzwac ?? hehehe zobaczycie czym to sie zwroci.... piszecie ze przyprowadzicie kumpli co ci kumple daja ile maja lat 15 ??? dajcie na looz bedziecie spierdalac jak was pogonia... ah szkoda slow. Robcie co chcecie narazie ....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.090032 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski