STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
piano-wraca !!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxx
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 19:48:00    Temat postu: piano-wraca !! Odpowiedz z cytatem

Juz na poczatku czerwca wznawia dzialalnosc LIVE MUSIC KLUB PIANO w Brodnicy.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 23:02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadasz................. .
W końcu będzie gdzie się piwska nażłopać Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
regal
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 12:53:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co xxx- Grabek, otwierasz?
Powrót do góry
dupsko
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 13:42:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jo! bedzie tam tylko Grab i jego dyskotekowi koledzy! Laughing a co z kariera w Londynie , Jarku?
Powrót do góry
paulinka
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:37:50    Temat postu: piano is back!!! Odpowiedz z cytatem

Piano to dla mnie coś co motywuje mnie do życia...serio, uwielbiam to miejsce, mam w pamięci wiele wspomnień z nim związanych...i w ogóle tam jest klimat, a nie jak w tych wszystkich nowo pootwieranych knajpkach...Piano wznawia swą działalność? jestem jak najbardziej za!! i moi wzyscy znajomi są podobnego zdania! pozdrawiam.
Powrót do góry
raz dwa trzy
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 10:26:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx, odezwij się do mnie na maila pawel_szef@wp.pl to pogadamy o szczegołach...
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 12:19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli to potwierdzone informacje to (jeżeli to oczywiście wchodzi w grę) to zgłaszam chęć współpracy w organizowaniu życia klubowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzior
Gość






PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 00:48:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ktos z was sobie jaja robi
ktos kto zobaczyl jakie jest zainteresowanie tematem "PIANO" walnął gupi tekst a wy podnieciacie sie jak szeniaki, za przeproszeniem Wink
Pozdrwaiam serdecznie

P.S. mnie oczywiscie też ucieszyłaby ta wiadomość jeśłi byłaby prawdziwa, w co wątpie Very Happy
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 28 Mar 2005 11:56:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzior napisał:
ale ktos z was sobie jaja robi
ktos kto zobaczyl jakie jest zainteresowanie tematem "PIANO" walnął gupi tekst a wy podnieciacie sie jak szeniaki, za przeproszeniem Wink
Pozdrwaiam serdecznie

P.S. mnie oczywiscie też ucieszyłaby ta wiadomość jeśłi byłaby prawdziwa, w co wątpie Very Happy

No ba. Dużo ludzi tęskni za tym klubem. Jeśli będzie, to fajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 10:56:53    Temat postu: piano Odpowiedz z cytatem

zapraszamy do podzielenia sie z nami swoimi pomyslami co powinno byc w piano, co trzeba zmienic, co zmodernizowac.
Powrót do góry
lukas
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 11:53:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka to najwazniejsza rzecz! powinno byc bardziej roznorodnie(oczywiscie w granicach przyzwoitosci! Rolling Eyes -nie disco), a nie jak ostatnio - blues, blues, reggae, blues (i tak w kolko, i na okraglo)... Czasem to sie wchodzic nie chcialo przez ta muzyke... Nie popelniajcie znowu tego bledu...

I wiecej koncertow, nawet lokalnych zespolow, nie koniecznie "slaw swiatowych", nie za kase ale dla rozrywki- tak jak kiedys bylo...
Nasze lokalne zespoly chca grac! dajcie im szanse pokazac sie, a ludziom bawic sie na ich koncertach! To korzysc dla wszystkich! Dla wlasciciela-wiecej ludzi przyjdzie...,dla zespolu-bo zagra..., i dla ludzi- chociaz cos sie bedzie dzialo...

No i piwo mogloby byc 3 zl.. Bez przesady, to nie Warszawa czy Poznan...
Powrót do góry
roxy
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 13:08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmowca - wiecej rocka, metalu i punka!- ale oczywiscie nie tylko, niech kazdy znajdzie cos dla siebie. Smile a jest w czym wybierac ! , nie trzeba sie ograniczac do reagge i bluesa
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 18:38:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W/w mają absolutną rację. I żeby małolaty niepotrzebnie nie zajmowały miejsca przy 1 piwie na 5 osób. I najważniejsze to muzyka: różnorodna (ale bez chały) i bez ograniczeń np. do samego reggae.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 19:06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas napisał:

Nasze lokalne zespoly chca grac! dajcie im szanse pokazac sie, a ludziom bawic sie na ich koncertach!

ciach


No i piwo mogloby byc 3 zl.. Bez przesady, to nie Warszawa czy Poznan...


broń boże żeby lokalne zespoły były jedną z głównych atrakcji wieczorów.grają chłopaki w garażu to niech grają.jak umieją to owszem zaproszenie ich do klubu powinno byc natychmiatsowe.
nie potrafia-to niehc dalej grają w garażu.
sporo młodych gniewnych pseudo zespołów przewinęło sie przez Piano-kiedyś na wosp była nawet prawie zadyma bo wokalista obrażał gościaz publiczności.
tego należy uniknąć.
dzieciakom to sie spodoba że taka anarchai jest w Paino ale na dzieciach sie nie zarabia-a jestem pewien ze to główny cel otwarcia klubu czemu sie absolutnie nie dziwie i w zadnym najmniejszym stopniu nie potepiam.
piwo za 3 złote to przesada IMHO ale to juz zalezy od prowadzacego lokal a nie ode mnie.
skoro wszedzie kosztuje 4 to czemu w Piano miałoby byc inaczej ??
oczywiscie mówie o lokalach w Brodnicy na średnim poziomie a nie o barze przy starym targu np czy o Kacperku.

trzymam kciuki zeby sie udało i obiecuje regularnie zostawiac tam jakąś sumkę w barze raz w tygodniu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 08:15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze przede wszystkim piano musi odejść od sztywnej formuły knajpy - na rzecz czegoś w rodzaju alternatywnego domu kultury - jest miejsce na koncerty, przedstawienia, warsztaty, pracownie itp - mozna pmyśleć jak ugryźć kasę z unii przewidzianą na tego typu sprawy - znam w polsce kilka takich miejsc i warto skorzystać z ich doświadczeń
poza tym trzeba wejść w ściślejszą współpracęz miejskim wydziałem kultury - w końcu jakakolwiek działalność kulturalna na terenie brodnicy to również teren ich pracy
ogólnie sama knajpa i trzymanie się sztywnych układów bardzo szybko wypędzi ludzi - ale nie wyobrażam sobie dyskoteki w piano - chociaż jest dużo muzyki tanecznej która jest bardzo ciekawa (np folkowa)
jak juz pisałem z chęcią zaangażowałbym się we wspólpracę (jeżeli to poważna oferta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.0251 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski