STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
piano-wraca !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 09:10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:green: napisał:

broń boże żeby lokalne zespoły były jedną z głównych atrakcji wieczorów.grają chłopaki w garażu to niech grają.jak umieją to owszem zaproszenie ich do klubu powinno byc natychmiatsowe.
nie potrafia-to niehc dalej grają w garażu.
sporo młodych gniewnych pseudo zespołów przewinęło sie przez Piano-kiedyś na wosp była nawet prawie zadyma bo wokalista obrażał gościaz publiczności.
(...)
trzymam kciuki zeby sie udało i obiecuje regularnie zostawiac tam jakąś sumkę w barze raz w tygodniu Cool


uważam, że powinno dać się szansę (np. raz w tygodniu) każdemu zespołowi. dla wielu będzie to okazja, żeby zaistnieć przed szerszą publiką. a kto wie, może w jakimś garażu kryje się polski the clash?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robal
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 10:00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:


broń boże żeby lokalne zespoły były jedną z głównych atrakcji wieczorów.grają chłopaki w garażu to niech grają.(...)
tego należy uniknąć.
dzieciakom to sie spodoba że taka anarchai jest w Paino ale na dzieciach sie nie zarabia-a jestem pewien ze to główny cel otwarcia klubu czemu sie absolutnie nie dziwie i w zadnym najmniejszym stopniu nie potepiam.
piwo za 3 złote to przesada IMHO ale to juz zalezy od prowadzacego lokal a nie ode mnie.
skoro wszedzie kosztuje 4 to czemu w Piano miałoby byc inaczej ??
oczywiscie mówie o lokalach w Brodnicy na średnim poziomie (...)
trzymam kciuki zeby sie udało i obiecuje regularnie zostawiac tam jakąś sumkę w barze raz w tygodniu Cool


jak ty taki bogaty to zasponsoruj co niektorych... 4zl!? jeszcze lepiej... idz sobie lepiej do Pacyfic Blue koles!
Piszesz jakbys to ty mial otwierac ten klub.... Wink dla swojej korzysci... i nic wiecej

I piszesz ze na dzieciach sie nie zarabia i jednoczesnie ze to glowny powod dla ktorego piano otwieraja i nie potepiasz tego...(???????????) Rolling Eyes o co ci w koncu chodzi..?

tuy chyba nigdy nie byles w piano jak przezywalo swoj rozkwit i nie masz pojecia o czym mowisz. to dzieki lokalnym zespolom 5-6 lat temu Piano bylo centrum rozrywki...JTR,Ozone, Rebelion...
jak juz pisalem...nadajesz sie co najwyzej do Pacyfiku... Confused
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 10:49:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robal napisał:


jak ty taki bogaty to zasponsoruj co niektorych... 4zl!? jeszcze lepiej... idz sobie lepiej do Pacyfic Blue koles!
Piszesz jakbys to ty mial otwierac ten klub.... Wink dla swojej korzysci... i nic wiecej


a o co Ci chodzi ?
myslisz ze xxx otiwera to tylko dlatego ze to jakos tak głupio zeby Pianio w Brodnicy nie działało ?
zejdz na ziemie.

robal napisał:
I piszesz ze na dzieciach sie nie zarabia i jednoczesnie ze to glowny powod dla ktorego piano otwieraja i nie potepiasz tego...(???????????) Rolling Eyes o co ci w koncu chodzi..?


no jak to o co ? nadal tego nie rozumiesz ?
skoro ktoś zabiera sie za wkrzeszanie klubu to widzi w tym interes i ja tego nie potepiam.i co w tym zlego ?
na dzieciach sie nie zarabia bo dzieci nie pija (nie powiny pic) alkoholu a na herbatkach to w Br juz jedna knajpka sie przejachala wiec o co chodzi ?
a jesli w klubie nie polepszy sie jakos uslug to beda tam tylko dzieciaki w a wiec patrz wyzej co napisalem.
dla mni bedzei to korzysc bo bede mial gdzie isc na piwo.i to o to głównie chodzi.

robal napisał:
tuy chyba nigdy nie byles w piano jak przezywalo swoj rozkwit i nie masz pojecia o czym mowisz. to dzieki lokalnym zespolom 5-6 lat temu Piano bylo centrum rozrywki...JTR,Ozone, Rebelion...
jak juz pisalem...nadajesz sie co najwyzej do Pacyfiku... Confused


Piano znam wlasciwie od momentu jego powstania skoro Ty tez to pewnie sie znamy chociazby z widzenia.ale nie o to tu chodzi.
JTR,Rebelion,O-zone,The Arrow co tam jeszcze z lokalnych jeszcze grało to sa sprawdzone zespoly i to nie o takim graniu mowilem.
Witek sie przejechal bo niestety postawil na jam session ato sie nie sprzedaje wiec upadek byl pewny.
nie chcialbym zeby teraz bylo podobnie.

juz kiedys napisałem ze do pierdolenia głupot to tu jest jak wszedzie milion osob.
Jaras otworzy teraz Piano i co ?
i nadal wszyscy beda pierdolic,najpierw ze piwo za drogie potem ze Grabek wszystko dla kasy robi a na koncu Piano zamkna bo nie bedzie przynosilo zysku i znowu zacznie sie pierdolenie ze Piano zamkneli i jak to mozliwe zeby nie bylo takiego miejsca w Brodnicy.
:ziew:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 18:26:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie denerwuj się Zielony, Robal przesadza.
Jeżeli Piano ma funkcjonować, to tylko na zasadach wolnorynkowych. I nic tu dziwnego, że piwo będzie pewnie kosztować 4 zł. lub więcej, takie są ceny tego trunku. Przecież miasto do tego interesu nie dołoży ani złotówki, a nie chodzi przecież o działalność charytatywną.
Ja też z chęcią się tam pojawię i zostawię trochę talarków, ale koncepcja tego klubu musi sie nieco zmienić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spalic piano!
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 15:29:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz lepiej spalic ta spelune! ani grosza tam nie zostawie! i bede pil pod stolikem swoje wino!
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 16:19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalic piano! napisał:
bede pil pod stolikem swoje wino!


gdybym ja to prowadził to byś dzieciaku z tym winem tam nawet nie próbował wejść... Cool

ah...rozmarzyłem się.... Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 18:36:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalic piano! napisał:
to juz lepiej spalic ta spelune! ani grosza tam nie zostawie! i bede pil pod stolikem swoje wino!

A kto ci kupi dzieciaku to wino. Kup sobie lepiej szampana Bambino albo Kokolino (czy jakoś tak), będziesz wtedy BAT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 19:27:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co wy mówicie kto w młodym wieku pije wina Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
}i{
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 22:57:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze gorąca dyskusja.....oby tylko w słusznej sprawie i od czerwca rzeczywiście się zobaczymy w Piano Smile POZDRAWIAM EKIPE ROGALA
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 10:23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiemiem że ktoś zapodał taki temat - ale fajnie by było gdyby wynurzyl się ze swej anonimowości lub podał na siebie jakieś namiary inaczej niech nie ogłasza że potrzebuje podzielenia sie pomysłami i sraty taty i kontakt urwany - jeżeli jesteś xxx osobą która chce coś osiągnąć to w ten sposób jedynie mnie wkurzasz co dalej powoduje niechęć by czymkolwiek się z tobą dzielić

Ostatnio zmieniony przez siewca dnia Pią, 01 Kwi 2005 12:49:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robal
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 10:42:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx to mlody Grabek- Jarek. Chyba nie trudno sie domyslic.
Powrót do góry
spalic piano!
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2005 10:54:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:

A kto ci kupi dzieciaku to wino. Kup sobie lepiej szampana Bambino albo Kokolino (czy jakoś tak), będziesz wtedy BAT.

kupie sobie sam bo mam 22 lata. (la la lalla la) co to jest BAT? -jakies twoje hiphopolowskie powiedzenie? mam gdzies wasze zgrzybiale pomysly. bede robil co mi sie podoba, i pil wino tez jak bede chcial.
a wy "panicze" siedzcie w piano i znowu kreccie zwale! staruchy jedne!
sam miales jakies 17-20 lat to chodziles do piano, a mlodziezy teraz zakazujesz. sam siedziales przy jednym piwie na kilku a teraz, juz odkuty, piszesz ze tak nie moze byc.
hipokryta. egoista i materialista. to ty Panicz....

sluchaj dalej tego radia ******. 50-latku.
Powrót do góry
marta
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 13:06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurna cieszcie sie ze bedzie otwarta knajpa na nowo przynajmniej jeden lokal wiecej do wypicia w tej miescinie Smile [/b]
Powrót do góry
alt
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 13:15:36    Temat postu: no Odpowiedz z cytatem

nareszcie beda grane koncerty troche mi tego brakuje jakos sie uwstecznilismy w tej brodnicy jezeli chodzi o koncerty, no i atmoswerka bedzie.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 14:08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalic piano! napisał:
Panicz napisał:

A kto ci kupi dzieciaku to wino. Kup sobie lepiej szampana Bambino albo Kokolino (czy jakoś tak), będziesz wtedy BAT.

kupie sobie sam bo mam 22 lata. (la la lalla la) co to jest BAT? -jakies twoje hiphopolowskie powiedzenie? mam gdzies wasze zgrzybiale pomysly. bede robil co mi sie podoba, i pil wino tez jak bede chcial.
a wy "panicze" siedzcie w piano i znowu kreccie zwale! staruchy jedne!
sam miales jakies 17-20 lat to chodziles do piano, a mlodziezy teraz zakazujesz. sam siedziales przy jednym piwie na kilku a teraz, juz odkuty, piszesz ze tak nie moze byc.
hipokryta. egoista i materialista. to ty Panicz....

sluchaj dalej tego radia ******. 50-latku.

Taki stary w sumie nie jesteś, ale rozumek zostawiłeś chyba w przedszkolu. I w dodatku wydaje ci się, że jesteś już dorosły (22 lata), skoro takie pierdoły wypisujesz. Szkoda, że nie miałeś okazji zobaczyć knajpek w innych miastach, np. studenckich, a większości ludziom piszącym na forum chodzi o to, aby konwencję Piano zmienić w tym właśnie kierunku.
I nikomu nie zabraniam chodzic do Piano (chyba że gówniarzom z podstawówki). A jak miałem 17-20 lat to siedziałem przynajmniej przy 3 piwach na główę, a czasem i przy większej ilości (mama mi dawała na lody, a tata na cukierki Laughing ).
Młody, ale mi do 50-tki to jeszcze hohoho, a ****** nie cierpię!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030152 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski