STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
AC?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
David




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 17:16:13    Temat postu: AC? Odpowiedz z cytatem

Gdzie polecacie wykupić AC (najkorzystniej i najtaniej)

Co myślicie o AC w PZM tam podobno jest najtaniej ale czy warto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 17:52:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dla każdego oferta będzie inna. Cena ubezpieczenia zależna jest od wieku auta, pojemności itp.. Podam na przykładzie moim i znajomego. Poszedłem do agencji ubezpieczeniowej, żeby wyliczyli mi OC. Teraz mam w Warcie i płacę prawie 600zł na rok. Agent ubezpieczeniowy sprawdził mi ofertę w Hestii i wyszło, że u nich będę płacił nie więcej jak 350zł na rok. Poleciłem więc znajomemu, żeby też tam poszedł i zapytał o Hestię. Aktualnie płaci ok. 400zł, a jak mu wyliczyli dla Hestii to płaciłby prawie 700zł. Więc myślę, że nie można stwierdzać "tu jest tanie, tu jest drożej". Trzeba po prostu iść i poprosić o ofertę dla Ciebie i Twojego auta.. Niestety trzeba się poświęcić i trochę pochodzić..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 21:21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLECAM MTU SZCZEGÓLNIE W JAK KTOŚ MA STARSZY ROCZNIK AUTA I DUŻA POJ. SILNIKA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 22:15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję CUK na ul. 700-lecia. Sprawdzają od razu ofertę dla kilku różnych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, porównują ceny i dobierają korzystne ubezpieczenie. Znajomy za samochód z 2000r z silnikiem 2,5 płaci 400 zł na rok po doradzeniu przez ten punkt. Nieźle co? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
David




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 22:56:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w CUK i za 2000 rocznik policzyli mi najtaniej 1400 zł na rok, w PZM trochę drogo. Sam nie wiem czy można taniej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carlos




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Gru 2009 02:44:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AC dam do przykładu mojego samochodu w HDI.
Jak poprosiłem o kosztorys to 3200 pln
auto 2001 rok pojemnosc 2.5
No i oczywiscie suma na jaką ubezpieczony jest samochód

Jeżeli ktoś decyduje się na AutoCasco to musi liczyć się z warunkami tej polisy.

Polisa AC to nic innego jak umowa cywilno-prawna pomiędzy ubezpieczycielem, a ubezpieczonym.
Trzeba pamiętać żeby przed podpisaniem umowy sprawdzić dokładny zakres umowy. Czy jest od kradzieży, czy pokrywa koszty wypadku, kolizji z naszej winy, czy ubezpieczony jest jakikolwiek sprzęt w środku radio, NAVI itp. czy jak nam drzewo spadnie na samochód itp
Jeżeli ktoś by mi zaproponował AC za 1000 pln to zapewne czegos by tam nie bylo.
Dlatego jeżeli ktoś decyduje się na AC to ja polecam do tego jeszcze ochronę prawną DAS www.das.pl
Jezeli wybierzemy pakiet ochrona prawna pojazdu i kierowcy to jest okolo 240 pln na rok. To jest mało a jednak warto bo Ubezpieczalnie najbardziej oszukują na wypłatach AC.
A mając ochronę prawną dajemy pełnomocnictwo prawnikowi i on za nas wszystko załatwia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014901 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski