STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Telewizja Kablowa Multimedia w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Pon, 19 Lip 2010 12:42:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , ale multimedia oficjalnie poinformowaly o podwyzcze ! na 36 zl , takze to nie jest taka sytuacja ze skonczyla mi sie promocja i bede placil cene cennikowa. To jest normalna podwyzka dla tych wszystkich ktorzy maja sama telewizje analogowa , a takich abonentow jest najwiecej , do 36 doplacam 2,50 zl prowizji za oplacanie rachunku , w eltroniku podobno w pko maja bez prowizji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 19 Lip 2010 13:46:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyszekB-ca napisał:
Tak , ale multimedia oficjalnie poinformowaly o podwyzcze ! na 36 zl , takze to nie jest taka sytuacja ze skonczyla mi sie promocja i bede placil cene cennikowa. To jest normalna podwyzka dla tych wszystkich ktorzy maja sama telewizje analogowa , a takich abonentow jest najwiecej , do 36 doplacam 2,50 zl prowizji za oplacanie rachunku , w eltroniku podobno w pko maja bez prowizji


Tak w PKO masz bez prowizji bo Eltronik ma tam konta ROR do opłacania abonamentu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jane07




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 12

PostWysłany: Czw, 19 Sie 2010 15:47:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie mam pakiet Od Multimedia mam cyfrowa tel i analogowa i internet kazdy kto do mnie przyjdzie to jak spojzy na jakosc tv analogowej to mowi tak: masz cyfrowke widze dopiero jak wlacze syg cyfrowy to nie do wiary .... takze polecam osobiscie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Sie 2010 17:56:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jane07 napisał:
Ja osobiscie mam pakiet Od Multimedia mam cyfrowa tel i analogowa i internet kazdy kto do mnie przyjdzie to jak spojzy na jakosc tv analogowej to mowi tak: masz cyfrowke widze dopiero jak wlacze syg cyfrowy to nie do wiary .... takze polecam osobiscie


Ile za to płacisz i jak odbierasz ? Bo ja widziałem ofertę DTV + internet. Chodzi mi czy odbierasz to przez dekoder ( podłączony przez HDMI, Componet Video czy przez Eurozłącze, a może przez wbudowany dekoder DVB-T / DVB - C w telewizorze) I czy jest formalny wymóg posiadania analoga by mieć cyfrówkę i internet ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Sob, 21 Sie 2010 09:36:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie odradzam telewizje cyfrową z Multimedii. Miałem ją przez rok, jest to parodia telewizji cyfrowych, bardzo słaba jakość jak na tv cyfrową (niskie bitrate), niektóre kanały w analogu miały lepszą jakość, ciągłe zacinki i zwiechy dekodera, słaba oferta kanałów, czułem sie jak betatester.

Ostatnio zmieniony przez kristof dnia Nie, 22 Sie 2010 10:46:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 21 Sie 2010 11:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Eltronika to porażka ta telewizja cyfrowa Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Sie 2010 13:16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
z Eltronika to porażka ta telewizja cyfrowa Laughing


Największa wadą jest to, że trzeba posiadać jednocześnie analog w pełnym pakiecie, żeby móc zamówić cyfrówkę. Jeśli masz internet i tv analogową i chciałbyś mieć cyfrę z HD to wyjdzie dużo kasy.
Cenowo pakiet z multimedia wychodzi lepiej, ale nie wiem czy czasami też nie trzeba mieć analoga. Może jest on też w tym pakiecie, ale nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Sob, 21 Sie 2010 21:43:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze w Multiszajsie takze trzeba miec analog, gdy sie zamawia DTV
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 22 Sie 2010 07:47:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kristof napisał:
Oczywiście, ze w Multiszajsie takze trzeba miec analog, gdy sie zamawia DTV


http://www.multimedia.pl/pakiet

A czy w tym pakiecie za 74 zł jest też analog czy jeszcze trzeba go doliczyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Nie, 22 Sie 2010 10:32:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej na pewno trzeba doliczyc, ceny analogu nie podają na swojej stronie, bo co miasto to inna cena, zaleznie jak na rynku działa konkurencja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 27 Sie 2010 13:13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na bieżąco, bo akurat sprawdzałem w MP bardzo atrakcyjną ofertę paczki za 74 zł z 6/8 megowym internetem. w Brodnicy to nie obowiązuje, bo nie ma tutaj odpowiedniej oferty DTV. Jest tylko basic, okrojony programowo. do ceny DTV trzeba doliczyć analog, obecnie w ofercie z 30 proc. rabatem, czyli ok. 25 zł miesięcznie.

podłączenie w eltroniku tv kosztuje 100, neta 1 zł. w mp odpowiednio 49 i 20 zł z okładem.

a ceny za usługi w MP i eltroniku wyglądają podobnie. w MP w analogu jest comedy central, eurosport i nsport. w eltroniku mają pakiet sportowego polsatu. kwestią indywidualną jest, kto chce jakie kanały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 27 Sie 2010 17:57:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekam jak będzie pełen pakiet, a nie okrojony Basic. Zresztą obecnie jestem związany umową. A jak SATAN odbierasz przez tuner cyfrowy w odbiorniku LCD/Plaźmie czy dekoder podłączony przez Componet Video, HDMI czy eurozłącze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 27 Sie 2010 18:33:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie to mam gniazdo do zagospodarowania w ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jareczek




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sob, 19 Lis 2011 09:49:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odgrzebuję temat Smile

Pytanie do posiadających DTV w Multimedii: czy u wszystkich od paru dni występują takie problemy z cyfrówką? Wiem, że to nie tylko u mnie, ale chciałbym się rozeznać bardziej... Praktycznie połowa kanałów non stop zacina się i zawiesza, że w ogóle nie można oglądać... Zgłaszał już może ktoś ten problem ? Może razem wystosujemy jakieś pismo/maila? Bo to już jest przesada - za coś się płaci chyba, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022815 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski