STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Telewizja Kablowa Multimedia w Brodnicy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Gru 2009 08:48:08    Temat postu: Telewizja Kablowa Multimedia w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

wITAM

Mam Cyfrowy Polsat i zastanawia mnie jakie są kanały w Telewizji Kablowej MULTIMEDIA
Bo moze bym się przezucił

oczekuje na wasze odpowiedzi
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
FlaVy




Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 140

PostWysłany: Pią, 04 Gru 2009 16:23:14    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Trwam, Trwam24, TrwamTurbo, TrwamScience, TV Polonia, Polsat2, MangoTv i Polonia 1 Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Gru 2009 20:56:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mógłbyś napisać w całości Kanały telewizyjne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 05 Gru 2009 15:05:32    Temat postu: Re: Telewizja Kablowa Multimedia w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

adrian112 napisał:
wITAM

Mam Cyfrowy Polsat i zastanawia mnie jakie są kanały w Telewizji Kablowej MULTIMEDIA
Bo moze bym się przezucił

oczekuje na wasze odpowiedzi
pozdrawiam



a napisz nam jaki masz tam abonament w tym polsacie bo moj Tata ma polsat cyfrowz i wiem ze tam jest kilka kombinacji no i pytanie do kiedz masz umowe bo moze nie tak latwo sie wywiniesz ... ale to moim zdaneim znow pztanie .... do .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 05 Gru 2009 15:16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie umowa mi wygasła 5 dni temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
BUBA




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 16:53:12    Temat postu: multimedia Odpowiedz z cytatem

Witam! Zastanawiam sie dlaczego pytasz o Multimedia, jakby w naszym miescie nie było innych operatorów? Jestem brodniczaninem od 50 lat i co nieco zdążyłem zaobserwować. W sieci o którą pytasz zmieniają sie właściciele jak rekawiczki. Daje to sporo do myslenia. Jestem abonentem eltronika i póki co, nie narzekam. Śledząc rynek dostawców, wbrew naszej mentalności Polaków, stawiam na naszych, miejscowych. Z Polsatu dawno zrezygnowałem, bo zaczęli przeginać swoimi kombinacjami. Sam przemyśl temat i dokonaj wyboru, powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 18:03:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo według mnie ta telewizja kablowa mi odpowiada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 20:37:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adrian112 napisał:
Bo według mnie ta telewizja kablowa mi odpowiada


no i masz racje. co do eltronika to pracują tam w większości kompletni amatorzy, na proste pytania nie potrafią konkretnie odpowiedzieć, a ten ich przekaz cyfrowy to można o kant ............... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 22:11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Multi media wychodzi tanio. Ja mam Polsat i z oferty kanałowej jestem bardzo zadowolony płacę 38zł . Poprzednio miałem Telewizję N i była strana lipa z kanałami. Niestety jakość N ma dużo lepszą co widać na TV LCD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 14:46:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez półtora roku korzystałem z Cyfrowego Polsatu, z przyczyn obiektywnych musiałem jednak z tego zrezygnować. Teraz mam Eltronika. Telewizja jak telewizja poza brakiem kilku kanałów, które były dostępne na platformie Cyfrowego Polsatu nie widzę żadnej różnicy. Wiem jednak na pewno że sygnał analogowy Eltronika jest dużo niższej jakości niż cyfrowy Polsatu. TV Polsat na LCD 42" bez żadnych pikseli, klarowny i wyraźny (bez HD) natomiast Eltroniek bez dekodera cyfrowego na LCD 32" już robi pikseloze i zamazuje obraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 15:17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
(...)sygnał analogowy Eltronika jest dużo niższej jakości niż cyfrowy Polsatu(...)

ale to nie jest żadne odkrycie, o to chodzi w telewizji cyfrowej, żeby było ładniej i dokładniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 15:25:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że ameryki nie odkryłem, ale jak już piszę o obydwu usługodawcach to od razu chcę zwrócić uwagę czytających na taki "szczegół" jak jakość obrazu żeby za chwilę ktoś nie napisał "podpisałem umowę z eltronikiem i się okazało, że mają kijową jakość obrazu" Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 16:26:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2003-2006 byłem anonentem Elektroniki ale zrezygnowałem z niej ponieważ oferta mi się nie podobała.Wole Multimedie gdyż są najlepsze kanały TV:Nickelodoen,Cartoon Network/TCM,FILMBOX,TVP Sport,BBC Enterteiment,Viasat History i Viasat Explorer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 16:35:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W eltroniku też są te kanały, nie wiem czym się tak ekscytujesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adrian112




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 17:31:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyż w ofercie można znaleść takie kanały jak aMazing TV Superstacja,MTV Polska Kanały też to są takie same jak w Elektronice ale oferta była droga,ale jeśli by ktoś odpisał Kanały Analogowe w sieci Multimedia Polska w Brodnicy to był bym wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022235 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski