STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie jest Łykowski?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(Z)iom




Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 12:29:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wartościowy bramkarz ten Łykowski.
Niestety, dla was już nie zagra Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOLEK
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 19:04:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kid napisał:
no niestety co było to było niektórzy członkowie zarządu po prostu za dużo sie mądrowali i tak sie skończyło jak sie skończyło a teraz to nie wiedzą gdzie maja wpaść ze swoimi bramkarzami


Im wszystkim w klubie chodziło o to, że Łyki za dużo zarabia. Teraz majaą takich, którzy zarabiają mniej. Very Happy
Powrót do góry
Brawo1




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 20 Kwi 2005 23:17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BOLEK napisał:
kid napisał:
no niestety co było to było niektórzy członkowie zarządu po prostu za dużo sie mądrowali i tak sie skończyło jak sie skończyło a teraz to nie wiedzą gdzie maja wpaść ze swoimi bramkarzami


Im wszystkim w klubie chodziło o to, że Łyki za dużo zarabia. Teraz majaą takich, którzy zarabiają mniej. Very Happy



I niech sobie mają. Patrzyłem w necie dzisiaj. Łyki w pięciu meczach nie stracił bramki. Z tego co wiem to on tam w Nadarzynie nie zarabia pieniędzy. Ale to już nie mój problem. Ja mu tam kibicuje. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 03 Maj 2005 19:52:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grał dzisiaj z Dolcanem.1 do 1 go.Pytanie kto był naj na boisku? Wiadomo. Szybko doszedł do diebie Łyki popogrzebie. Jest niesamowity. A do tego wszystkiego miał asyste przy bramce. Z tego co wiem, to mógł mieć jeszcze dwie, ale niestety napastnicy się nie popisali.Kibicujemy Ci Łyki. Pozdrowionko.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 17:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla Łykiego Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 22 Maj 2005 09:21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Łyki jeżeli się nie mylę to w dziewięciu meczach w tej rundzie bramki nie puścił. Cool
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 15 Cze 2005 11:36:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
A Łyki jeżeli się nie mylę to w dziewięciu meczach w tej rundzie bramki nie puścił. Cool


NIO masz rację. Cool
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 19:30:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Maciek doznał drobnej kontuzji, zresztą takiej samej jak miał u nas. Różnica jest taka, że tam mu wierzą, że ma kontuzje. A my mu podziękowaliśmy, niestety. Ciekawy jestem czy do nas jeszcze wróci?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 08:36:17    Temat postu: Cwaniak Odpowiedz z cytatem

Jak to gdzie? W Brodnicy, przynajmniej był w poniedziałek. Zresztą dostałem od pana Maćka zdjęcie z czasów jak grał w Danii. Smile
Powrót do góry
Lota
Gość






PostWysłany: Nie, 17 Lip 2005 00:09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek jest teraz w Bułgarii, a dokładnie poleciał samolotem do Sofii. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wink Exclamation
Powrót do góry
hucu
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 13:00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co nie było mie w brodnicy prawie 1,5 roku nie widziałem ani jednego meczu Sparty w IV lidze w zeszłym sezonie, lecz na bierzaco sledziłem losy tej drużyny na poczatku wydawało mi się ze była szansa wejscia do III ligi bo nie oszukujmy sie IV ligo to porazka dla brodnicy, no chodzi mi o to że Łykowski to był chyba najlepszy bramkarz jaki grał w do tej pory w sparcie, no i kiedys taki zawodnik jak Mirosław Pachniewski był genialny pamietam mecz Sparta-Bytowia 8-1, co sie z nim stało lakie losy go spodkały
Powrót do góry
Stolec
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 21:55:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Cię nie było przez 18 miesięcy w Brodnicy to skąd wiesz jaki był Łykowski. Jakby był taki dobry to by grał w pierwszej lidze. Zresztą ja osobiście go nie trawię, bo przez niego przegrałem flaszkę. Wink




hucu napisał:
wiecie co nie było mie w brodnicy prawie 1,5 roku nie widziałem ani jednego meczu Sparty w IV lidze w zeszłym sezonie, lecz na bierzaco sledziłem losy tej drużyny na poczatku wydawało mi się ze była szansa wejscia do III ligi bo nie oszukujmy sie IV ligo to porazka dla brodnicy, no chodzi mi o to że Łykowski to był chyba najlepszy bramkarz jaki grał w do tej pory w sparcie, no i kiedys taki zawodnik jak Mirosław Pachniewski był genialny pamietam mecz Sparta-Bytowia 8-1, co sie z nim stało lakie losy go spodkały
Powrót do góry
hucu
Gość






PostWysłany: Sro, 20 Lip 2005 10:00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opieram sie na relacji z gazet i ludzi ktorzy go widzieli jak grał z resztą sami kibice tak go oceniaja
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02326 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski