STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie jest Łykowski?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rudy
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 12:22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem na moje jeszcze dobrzy byli Celio Roberto Cardoso i jakub Zabłocki i oczywiście za lat swojej śwetności w sparcie razem z Bała fenomenalnie grał Pachniewski bodajże Mirosław..ale Łukowski i Bała oraz tych 3 których wymienił powyzej to najlepsi zawodnicy w historii naszego Klubu
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 21:15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to SPARTA złożyła Łykiemu nową propozycję powrotu do Brodnicy. Wiecie coś o tym? Dajcie znać jak coś się urodzi w tej sprawie. Pozdrowionko dla wszystkich kibiców SPARTY.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2005 18:40:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Z tego co mi wiadomo to SPARTA złożyła Łykiemu nową propozycję powrotu do Brodnicy. Wiecie coś o tym? Dajcie znać jak coś się urodzi w tej sprawie. Pozdrowionko dla wszystkich kibiców SPARTY.




Nawet gdyby była to prawda to i tak nie może zagrać w SPARCIE do końca tego sezonu, ponieważ zagrał już w NADARZYNIE. Ale może w przyszłym sezonie wróci, tylko czy będzie tu trzecia liga?
Powrót do góry
RuDy
Gość






PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2005 20:48:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste NIE BĘDZIE JA NIE WIERZE jeszcze z dwie porazki i pozbęziemy sie trenera.a po sezonie odejdą Buchalski,Ratkowski,Koprowski i bedzie KAszana!!!!acha o i Koczota barca chce kupić
Powrót do góry
znawca
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 16:51:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do RUDy: Z tym odejściem wymienionych przez ciebie zawodników to bym raczej nie przesadzał to są akurat juz wszyscy nasi zawodnicy, którzy maja tu swoje karty więc nie tak łatwo będzie im odejść natomiast jeśli chodzi o temat 3 Liga to dajcie spokój ludzie z kim wy chcecie 3 lige nie mamy składu a z tym co mamy to bądźmy chociaż w czołówce czwartej zobaczcie jak wygrywało TKP w IV lidze zanim awansowało do III lali wszystkich jak popadło bez wyjątku jak my będziemy tak wygrywać to wtedy można zacząć mówić o awansie a tak dajcie spokój awans może w przyszłym roku who knows. POzdrawiam aha jeszcze temat Łykowski jest oczywiście na dzień dzisiejszy nieaktualny Maciek gra w Nadarzynie tj. IV liga pod warszawą za dobre pieniądze tak więc mimo iż brakuje nam bramkarza to na dzień dzisiejszy jego temat jest niestety skończony ja równiez bardzo tego żałuje chłopak ratował nam wiele punktów szkoda. pozdrawiam (uff ale sie rozpisałem)
Powrót do góry
KUBA
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 20:29:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelam ze sparta Skonczy ten sezon na 8miejscu a wy??podajciie swoje typy?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 05 Kwi 2005 19:07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuDy napisał:
Proste NIE BĘDZIE JA NIE WIERZE jeszcze z dwie porazki i pozbęziemy sie trenera.a po sezonie odejdą Buchalski,Ratkowski,Koprowski i bedzie KAszana!!!!acha o i Koczota barca chce kupić



I tym sposobem pozbyliśmy się z Brodnicy kilku osób, które zbudowały w jakimś stopniu ten zespół grający na jesień zeszłego roku. I pewnie jeszcze kilku odejdzie i nikt już do naszej SPARTY nie przyjdzie, a szkoda, bo przecież trener Korpalski mógł dalej z powodzeniem zespół prowadzić i nie trzeba było Łykowskiemu dziękować zagre. Ot to cała nasza SPARTA i nasze piekiełko.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 18:38:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KUBA napisał:
Strzelam ze sparta Skonczy ten sezon na 8miejscu a wy??podajciie swoje typy?



Wiecie co wam powiem. To są jaja, żeby po odejściu jednego człowieka z zespołu zrobił się taki burdel jaki jest teraz, i to po odejściu bramkarza. O czymś to świadczy, prawda?
Powrót do góry
art
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 11:14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiecie co wam powiem. To są jaja, żeby po odejściu jednego człowieka z zespołu zrobił się taki burdel jaki jest teraz, i to po odejściu bramkarza. O czymś to świadczy, prawda?

Tak to prawda świadczy to o tym, iż Łyki to była naprawde klasa sama w sobie świetny chłopak szkoda że musiał odejść ale wiem, że były jeszcze o niego starania tylko on za bardzo juz nie miał chęci tu wracać (wiadomo on chciał przede wszystkim grac blisko wawy) poza tym słyszałem ze niepotrzebnie niektorzy ludzie z zarządu mieszali sie w jego prywatne życie.. szkoda szkoda świetny bramkarz wiele punktów uratował wiele setek wybronił każdy to wie szkoda szkoda
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2005 17:49:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art napisał:
Cytat:
Wiecie co wam powiem. To są jaja, żeby po odejściu jednego człowieka z zespołu zrobił się taki burdel jaki jest teraz, i to po odejściu bramkarza. O czymś to świadczy, prawda?

Tak to prawda świadczy to o tym, iż Łyki to była naprawde klasa sama w sobie świetny chłopak szkoda że musiał odejść ale wiem, że były jeszcze o niego starania tylko on za bardzo juz nie miał chęci tu wracać (wiadomo on chciał przede wszystkim grac blisko wawy) poza tym słyszałem ze niepotrzebnie niektorzy ludzie z zarządu mieszali sie w jego prywatne życie.. szkoda szkoda świetny bramkarz wiele punktów uratował wiele setek wybronił każdy to wie szkoda szkoda


Zgadzam się w 100% z tą opinią dotyczącą Łykiego. Jest mi smutno, że go nie ma z nami. Sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 19:57:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Łyki rozegrał czwarty mecz w barwach Nadarzyna i w czwartym meczu zachował czyste konto. O czymś to świadczy, nie?
Powrót do góry
BOLEK
Gość






PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 20:04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
A Łyki rozegrał czwarty mecz w barwach Nadarzyna i w czwartym meczu zachował czyste konto. O czymś to świadczy, nie?



A ja dzisiaj z Łykim rozmawiałem i wiem, że miał dwie asysty w ostatnim meczu wyjazdowym. No, no tylko pogratulować. Zresztą i w Sparcie miewał asysty. Wink
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 20:04:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógł chłopak zostać może by była III liga wtesy a tak to chyba juz nie ma szans
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOLEK
Gość






PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2005 20:20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Mógł chłopak zostać może by była III liga wtesy a tak to chyba juz nie ma szans


Ale z tego co ja wiem, to jemu podziękowano, a nie on Sparcie. Sad
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 10:22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety co było to było niektórzy członkowie zarządu po prostu za dużo sie mądrowali i tak sie skończyło jak sie skończyło a teraz to nie wiedzą gdzie maja wpaść ze swoimi bramkarzami
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020021 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski