STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Polska przekaże 8 mld dolarów dla MFW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 10:50:54    Temat postu: Polska przekaże 8 mld dolarów dla MFW Odpowiedz z cytatem

Jak rząd Tuska wyrzuca nasze pieniądze.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Polska zdecydowała dofinansować Międzynarodowy Fundusz Walutowy kwotą 8 miliardów dolarów.

Szefowa Funduszu Christine Lagarde podziękowała władzom naszego kraju za wsparcie.

Ręka do góry kto głosował na te kanalie Evil or Very Mad

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 11:29:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja głosowałem Twisted Evil I choć nie podobają mi się wszystkie Jego posunięcia, to i tak wolę Jego niż tego niskopiennego oszołoma o ptasim nazwisku Twisted Evil

Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 12:16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze te 8 miliardów dolarów można wrzucić do WC i nacisnąć spłuczkę.
Laughing
Beton polityczny rządzi ,czy to peło, pisuar ,lsd,pełesel.To ci sami ludzie ,zmieniają stołki- ryje te same.Ale uwaga róh pali..czegoś tam bije ich na głowę.Na 100% będą roszady z RP do betonowych,partia jednego sezonu.
Kto czytał folwark zwierzęcy Orwella ten wie co w polityce piszczy Laughing



Ps.
przygotowujemy akcję:
Palpitacja 2012 która odbędzie się pod każdym Urzędem Skarbowym w kraju.

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 14:42:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
ja głosowałem Twisted Evil I choć nie podobają mi się wszystkie Jego posunięcia, to i tak wolę Jego niż tego niskopiennego oszołoma o ptasim nazwisku Twisted Evil

Tomek


Głosowanie na PO tylko po to, żeby PiS nie wszedł do sejmu jest dla mnie hipokryzją. W ten sposób nic nigdy się w naszym kraju nie zmieni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 17:53:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też głosowałem , i jak widze co odp....ą inni to nie żałuje tego
Jeśli chodzi o MFW to nie masz pojęcia o czym piszesz. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 20:38:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak twierdzisz że nie wiem to oznacza że wiedzę czerpiesz z telewizorni.
Pytanie za 100 punktów :

Powiedz mi , kto mądry podczas kryzysu zmniejsza swoje rezerwy?


W przypadku załamania rynków finansowych rezerwy mają chronić naszą walutę jeśli je pomniejszamy osłabiamy nasz pieniądz i co za tym idzie umożliwiamy manipulacje gigantom finansowym na naszej walucie. Trzeba być osłem do potęgi entej, aby popełniać takie błędy. Chyba, że robi się to celowo, a to już jest zdrada stanu.
Tylko nie pisz proszę że to pożyczka bo pęknę. Shocked

W 2007 roku zastanawiałem się, czy w Polsce może pojawić się gorszy premier i rząd od tego, co zaproponował nam Jarosław Kaczyński ze świtą. Myślałem, że taką nieudolność trudno będzie komukolwiek przebić. A jednak się myliłem. Po 5 latach premierostwa Donalda Tuska i jego ekipy z przykrością stwierdzam, że popularny Sondażowy Donek pod tym względem prześcignął popularnego Prezesa. Jednocześnie zastanawiałem się nad tym, co się dzieje z Donaldem Tuskiem. Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, iż nasz obecny premier może cierpieć na schizofrenię.

Schizofrenia jest to zaburzenie psychotyczne, które charakteryzuje się zniekształceniem odbioru rzeczywistości oraz zaburzeniem w funkcjonowaniu.

Wśród ogółu objawów, które z łatwością można u Donalda Tuska zaobserwować, należą:

- urojenia (czyli fałszywy sąd, który trwa pomimo dowodów na jego nieprawdziwość): np. Polska widziana jako zielona wyspa, a mieszkańcom kraju żyje się lepiej niż kiedykolwiek

- urojenia tożsamości religijnej lub politycznej: np. koalicyjna komitywa dwóch dychotomicznych pod względem ideowym formacji politycznych, czyli PiS-u i SLD. Swoją drogą dziwne jest to, że Donald Tusk nie podnosi argumentu, iż PO i PiS to w rzeczy samej dwie bratnie partie w AWS-owskim duchu

- urojenia nadludzkiej mocy/możliwości: np. expose, w którym Donald Tusk przedstawił szereg obietnic, których realizacja przekroczyła możliwości jego skromnej osoby oraz jego ferajny rządowej

- urojenia prześladowcze: np. ustawiczna nieufność wobec Schetyny i Komorowskiego, którzy knują jak by tu Donalda Tuska wygryźć z funkcji premiera

- błędne skojarzenia: ten podpunkt nie wymaga komentarza, gdyż jak Donald Tusk interpretuje rzeczywistość, każdy słyszy

- aspołeczność: jak powszechnie wiadomo, Donald Tusk nie lubi ludzi, ma awersję do społeczeństwa. Szczególnie wadzą mu emeryci i renciści, których ustawicznie w zawoalowany sposób pyta - "Pomożecie?" (parafrazując słynne gierkowskie "Pomożecie?"), jak również kibice (nie kibole) z transparentami oraz internauci

- apatia: prowadzenie polityki "strusia", czyli chowanie głowy w piasek albo chowanie się w szafie podczas znaczących wydarzeń politycznych, społecznych i gospodarczych; brak reformatorskiego zacięcia

- znacząca i szeroko zakrojona zmiana zachowania: gwałtowne zmiany zachowań charakteryzujące się szybkim przechodzeniem od stanu euforii do furii (np. konwencje partyjne, spotkanie z rodzinami ofiar katyńskich)

- bezcelowość

- bezczynność

- zaabsorbowanie sobą

Z powyższego wynika, że objawów schizofrenii jest sporo i właściwie dotyczą dwu głównych sfer psychiki: myślenia (rozum, umysł, intelekt) oraz emocji (uczucia, wrażenia, intuicja). Chory wypowiada niezrozumiałe sądy, które jednak są tajemnym językiem schizofrenii. Istnieje bowiem coś takiego, jak "prawda urojeń", czyli nie wszystko, co mówi pacjent, jest nic nie warte. W pewnym sensie w chorobie dochodzi o skupienia uwagi właśnie na kwestiach życiowych. Chory pyta swymi urojeniami o prawdę istnienia. Jeśli chodzi o emocje, to przeważnie jest to spłycenie, obojętność, apatia, rzadziej - rozszczepienie, sprzeczne emocje, ambiwalencja. Emocje jakby zanikają, co widać w mowie ciała. Wyraz twarzy maskowaty, ruchy zubożone, mimika posągowa. Chory tłumi złość, żal, gniew, ale tłumiąc wywołuje objawy w innych sferach (rozum, intelekt). Dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji chorego. Trzeba pozwolić mu się wyżalić, nawet agresywnie.

Marek

Ps.Zapraszam 11 maja o 17-stej do BDK na spotkanie z Januszem Korwin-Mikke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 20:59:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba robić zrzutę. Bogaci Holendrzy,Belgowie,Niemcy ,Francuzi muszą żyć na jakimś przyzwoitym poziomie. Wink Do pracy (przynajmniej fizycznej) już nie pójdą. Swołocz słowiańska na nich pracuje. Kilkadziesiąt lat Eurosocjalizmu robi swoje. A socjal kosztuje:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 21:00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Marku, dlaczego nie założysz własnej partii i programu politycznego? Taki malkontencik z Ciebie troszkę Very Happy. Chętnie zagłosuję na Ciebie, daj nam wiarę w lepsze jutro. Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 21:03:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty taki szczęśliwy i zadowolony że ci w lipcu podniosą cenę paliwa do 7 zł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2012 01:27:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skandal,teraz widać prawdziwe oblicze Tuska i jego kompanów to dlatego Polacy mają pracować aż do śmierci bo ich składki emerytalne zapewne zostaną przekazane obcym państwom , dlatego polskie rodziny żyją w takiej nędzy, podobno Polska ma duży deficyt budżetowy a tu proszę ma raptem 9mld. dolarów niesamowite , tak dalej być już nie może, to my biedni pracownicy zaciskamy pasa nie stać uczciwego Polaka praktycznie już na nic ciągły wzrost Podatków akcyz i innych danin na rzecz rządu teraz już wiemy dlaczego, to jest upodlenie polskich robotników.Dosyć ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2012 06:19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrroger napisał:
Głosowanie na PO tylko po to, żeby PiS nie wszedł do sejmu jest dla mnie hipokryzją. W ten sposób nic nigdy się w naszym kraju nie zmieni.
A nazywaj to jak chcesz Rolling Eyes
Ślędzę w miarę na bieżąco sytuację polityczną w kraju i od dawna nie dostrzegam nikogo godnego zaufania przy którym krzyżyk postawiłbym z czystym sumieniem.
Wybrałem mniejsze zło, bo olanie wyborów i nie oddanie głosu w ogóle, to wg mnie obywatelski samobój - ot taki strzał we własną stope Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2012 13:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej takich sumek można znaleźć : konkordat , KRUS, emerytury specjalne, mundurowe, etc, etc, etc...
Ta sumka może wróci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020054 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski