STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Spotkanie posiadaczy skuterów 49cm3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Sob, 28 Lis 2009 15:13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkajcie się pod kaufem wy małolaty na skuterach to w końcu się was pozbędę wszystkich!!!

Skuterom mówię NIE!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monkos4




Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: W stolicy

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 12:49:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś nas jest zbyt wielu abyś nas zgładził w ruchu miejskim to my jesteśmy królami szos ;d

Ostatnio zmieniony przez monkos4 dnia Pon, 01 Mar 2010 23:56:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 12:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepiej lubię jak skuterki jadą pół metra, albo i mniej, za mną.. Aż się chce hamulec gwałtownie wcisnąć! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 12:57:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monkos4 napisał:
Koleś nas jest zbyt wielu abyś nas zgładził w ruchu miejskim to my jesteśmy królami szos LEWY PAS GAS I PŁYNE

jak czytam takie posty zaczynam się zastanawiać gdzie można kupić stalową linkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 12:59:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogadamy jak monkos osiągnie wiek pełnoletności i stać go będzie na 4 kółka, jaka opinię wtedy wystawi użytkownikom skuterów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 13:27:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dog napisał:
A najlepiej lubię jak skuterki jadą pół metra, albo i mniej, za mną.. Aż się chce hamulec gwałtownie wcisnąć! Evil or Very Mad


AMEN Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 13:48:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kam napisał:
pogadamy jak monkos osiągnie wiek pełnoletności i stać go będzie na 4 kółka, jaka opinię wtedy wystawi użytkownikom skuterów.


Bo narazie tata i mama skuter kupili, nie wiedząc jakie zagrożenie stwarzają.

Jechałem sobie spokojnie autem na łuku koło jednostki wojskowej (Czwartaków) a lewym pasem (GAS I PŁYNĘ... czy cos tam) wypadło dwóch małolatów na skuterze prosto przed maskę mojego auta, szorując dupami po asfalcie a skuter przed nimi. Nie wiedziałem czy udzielac pomocy czy wpier****c im!!

Apeluję z tego miejsca do rodziców: zatanówcie się przed kupnem dla swojego dziecka beznadziejnego skutera. Może lepiej jakiś dobry rower.
I jednym i drugim można się nauczyc przepisów ruchu drogowego. Ale młody rowerzysta stwarza mniejsze zagrożenie niż młody "skuterzysta".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 13:54:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem jeszcze dodac, że sprawca tamtego zdarzenia może czyta posty w tym temacie.

Wiedz kolego jeden z drugim, że gdybym troszeczke szybciej wszedł w ten zakręt (mowa o dozwolonej prędkości) to twój mózg zbieraliby strażacy z ulicy bo nie dałbym rady wyhamowac i przejechałbym po Twojej głowie!!!

A moje sumienie?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 15:51:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu okolice marketu na Matejki .
zasuwa na swojej kosiarce taki ,,lewy pas ..'' kierowca jadący przed nim omija auto które trochę za daleko wysunęło sie z bocznej ulicy,samochód bezproblemowo omija przeszkode a za nim taki ,,lewy pas gas...'' i najpierw na samochód potem zadkiem na asfalt .... wiek 12 13 lat? tatuś przyjechał zagaił sprawe , na szczęście smarkacz tylko poobijany.

innym razem ,,taki lewy pas '' władował sie w głęboczku pod tira,
połamanego smarka zabrało z lasu pogotowie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monkos4




Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: W stolicy

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 17:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu mogę się z wami zgodzić że nie które typy jeżdżą jak sieroty tymi skuterami ale ja do takich się nie zaliczam 8 lat docieram tego samego skutera i wiem dokładnie jak się zachowa na zakrętach przy hamowaniu albo gdy wpadnie w poślizg . Prawdę mówiąc to można bać się tylko skuterów o nazwie KING WAY , MAXIMUS , wszystkich z domu towarowego . Ja popylam czerwoną YAMAHĄ MBK FORTE jest nie do zarżnięcia Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 18:12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marka pojazdu ma małe znaczenie, liczy sie to co kierujący ma pod sufitem,
z obserwacji wiem że większości to sieczka o komplecie klepek nie ma co marzyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 18:16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyż Ci na drogę człowieku pewny siebie i swoich umiejętności. Daj znać jak będziesz ,,Popylał" skuterem na 4 kółkach z akumulatorem pod ,,dupskiem" i cewnikiem w schowku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2009 20:48:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuter - piździk to ZŁO !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 30 Lis 2009 02:04:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skuter to nie zło, chyba, że siedzi na nim nastoletni debil bezmózgi! Sam latem wsiadam na odkurzacz. Przydaje sie w tych korkach. Nie pawam jakimiś wielkimi uczuciami do tego rodzaju sprzętu, ale nie mam czasu zrobić prawka. Zawsze to jakieś rozwiązanie. Zgadzam sie z tym wszystkim co piszecie! Ale ...

Jakiś czas temu jechałem do domu z miasta i stanąłem na światłach przed Magistratem. Oczywiście za mną kupa samochodów. Jakis gość w BM'ce stanął obok mnie, bo oczywiście jest mądrzejszy i nie ważne, że skręca na niskie Brodno, ale stwierdził, że piździk to go sobie ominę. No i gość się zdziwił, bo mój motor ma 125CC no i nie dał rady. Musiał poczekać, aż wszyscy przejada za mną. Zaraz za szpitalem mnie wyprzedził (widziałem zdenerwowanie, bo obok siedziała laska no a on sie troszkę ośmieszył) i po hamulcach zaraz po wyprzedzeniu dużo nie brakowało, ale nawet nie zdążyłem zahamować i minąłem go prawą stroną i zatrzymałem sie przed nim. Wyleciał z samochodu i zaczął mnie wyzywać on gówniarzy i smarkaczy (No może nie mam 40 lat, ale do gówniarzy nie należę Smile ). No to zdjąłem kask i aż zbladł, bo sie okazało, że jest w moim wieku i siedzi w`samochodzie moja przyjaciółka. Wyjaśnił wszystko słowami: "bo ja myślałem, że jakiś dzieciak jedzie..."

Jeśli myślenie nie jest Twoją dobrą stroną, to nie pie....ol głupot. Nie każdy jadący piździkiem to dzieciak Smile

Pozdrowionka dla wszystkich i miejmy nadzieje, że policja zacznie karać gówniarzy za te ich piździki z dziurkami w tłumikach i za brak znajomości podstawowych wiadomości o ruchu na drodze!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Wto, 01 Gru 2009 21:21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy przypadek znam podobny i też obok magistratu i też odkurzaczysta znał moją pasażerkę ? co prawda nie posiadam BMW a ten koleś co mi zajechał drogę to jego odkurzacz wydawał z siebie Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee trochę dymu i śmierdziało olejem Twisted Evil
Jeszcze do niedawna posiadałem własny jednoślad co prawda nie był to ścigacz bo jakoś takie mnie nie ciągną ale jak widzę jak mi sie trzymają smarki na zderzaku to.................... AMEN Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017709 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski