STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA BRODNICA-ZAWISZA BYDGOSZCZ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RUdy
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 10:29:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem tyle jestem w naszym fanclubie ale wiem ze to co piszecie przedemna to są rzeczy nie mozliwe poniewaz tak na serio to niektorzy zapisali sie do tego niby fanclubu bo mysleli ze dostana karnety a nie po to aby czynnie dawac doping i blask Sparcie tak ze jesli sie cos w oncu ruszy to bedzie mozna mowic o składkach oprawach i wogole..NARA
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 10:46:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raca świetlna która sie pali minute kosztuje 12 zł zapraszam jest tam cennik sam nie należe do F.C bo jak były zapisy to mnie wtedy nie było w Polsce niech mi ktoś powie czy można sie jeszcze zapisac http://race.xx.pl/ to jest strona z racami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hools
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 10:49:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie jedzie do Nowego miasta o 14.30 niech bedzie obecny przy kasach Sparty. Wejdziemy wszyscy razem i bedzie bal
Powrót do góry
frikol
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 14:59:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

was to jednak pogieło, W osbotę jest mecz na Łazienkowskiej z Azerami, który z dobrych graczy i kibiców -pojedzie do malego miasteczka. Legia II przyjezdza w baaaaaaaaaaaaaardzo rezerwowym składzie i nikt z Wwy nie ruszy d**y do NML, tylko frajerzy z Brodnicy. Kozacy pojedzie was moze 15 (albo 6 jak na Olipie jak grała w NML) a bedziecie osmieszeni. Mówie lepiej w ogole nie jechac niz robic takie frajerstwo. Sparta w meczu z Zawisza nie ma kibiców -bo ci wyemigrowali za Legia. Zdecydujcie sie kto jest w waszych sercach -jakas Legia (rezerwy !!!!!!) czy jedyna brodnicka Sparta
Powrót do góry
Seba(L)
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skończcie ten temat,niechce mi się was już tu czytać bo większych głupot nie czytałem,skończcie tu ten temat,kto chce niech idzie na Spartę,a kto nie niech jedzie z nami do NML i zobaczy konkretny doping,oprawę,i otoczkę wogóle,pozdrawiam
Powrót do góry
Seba(L)
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty frikol wogóle bez honoru jesteś,bo człowieku wszyscy powinniśmy jechać wtedy wspomóc Olimpię a nie tylko 6 osób które dla mnie są kozakami i bohaterami,bo dzięki nim zasłużyliśmy na szacunek za to ,że wogóle się zjawiliśmy,to samo z wyjazdem na mecz sezonu naszej zgody do Grudziądza znów pojechało tylko 6 bohaterów,a wy zakute mordy,się naprawdę baliście ,że w******l dostaniecie w tym Grudziądzu,i przez to młodzi wogóle nie mają narazie liczyć na czyj kolwiek szacunek bo nie dość ,że nic nie robią to jeszcze nie są w stanie się zebrać i pojechać w konkretnej liczbie,będziecie mieli szansę pod koniec maja lub na początku czerwca pojechać do Malborka wspomóc zgodę z Kwidzynia w ich meczu sezonu zobaczymy ilu się odważnych znajdzie Laughing ja obstawiam tą szóstkę Twisted Evil
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 16:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz Seba że zobaczymy oprawe w NML no dobra a czemu tej oprawy nie ma być u nas tylko w nowym mieście po co wy tam jedziecie jakby Legia I grała w nowym mieście to sam bym pojechał a tak kto będzie grał w rezerwach z bardziej znanych piłkarzy to pewnie D.Dudek tylko a i żadnych kibiców ze stolicy i tak nie będzie bo napewno wolą iść na Polska-Azerbejdżan niż na rezerwy chcecie się pokazać Ok ale czemu nie zostaniecie tutaj oto mi chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudy
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 18:23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej LOlek wiesz czemu nie bedzie zadnej oprawy w sobote na stadionie pprzy ulicy Królowej Jadwigi??ponieważ nikt nic nie organizuje a ci którzy jadą do NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO byli zdolni z momentu dać szmal na race i na stroboskopy tylko ze dostwa ich dotarłaby dopiero w poniedziałek czyli za późno ,a z resztą i tak kazdy kto jedzie na wyjazd da swoje grosze i nie bedzie ich szczędził na baloniki czy na cokolwiek a w Brodnicy ostaje sie ten fanclub co woli sobie kupić butellke pepsi niż dać na cokolwiek chociażby proste serpentyny czy wysilić sie i chcoiaz woreczek papierków naciąć bo z tego co wiem do FC papierki tylko wycinał RUDy chciał w chociaz minimalny sposób sie przzyczynic do oprawy nikt wiecej wiec na serio zastanowcie sie nad tym co tu piszecie


_________/|L|E|G|i|A|\_________
Powrót do góry
Lolek




Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 19:29:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tne gazety ale ok pasuje juz wszystko wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malutki
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 19:46:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej frikol- na mecz do NML jedzie stara ekipa i nie 6 tylko ponat 40 a po za tym bedzie chelmza rodlo i olimpia elblag ich tez tak powyzywasz?? a z reszta oni nie jada popatrzec na mecz tylko najebac wszystkim kto im wpadnie pod rece i jak nie wiez to sie nie udzielaj. Mloda ekipa nie jedzie bo sa za mlodzi na tego typu dymy ale beda kibicowac sparcie
GŁUPI PAJACU!!!
Powrót do góry
MŁDOY
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 20:22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda ze sparta z zawiszą gra w środe??
bo do mnie doszły suchy ze w środe a nie w sobote bo gra polska!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 20:51:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro się wyjaśni czy będą race ,stroboskopy lub wulkaniki jedziemy nie powiem gdzie hehe ,koło 19 wszystko się wyjaśni jak coś to po 5 zł na meczu składka na piro
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 20:55:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Lolka-ty chyba nie rozumiesz o co chodzi,to ci napiszę nikt z nas nie da nic na oprawę dopóki młodzi nie zaczną nam pokazywać ,że mogą się zorganizować i mieć comiesięczne składki jak to będzie załatwione to i my będziemy też załatwiali u nas oprawę ,więc niech ten prezes fan clubu ruszy tyłek i zajmie się tym Cool pozdro
Powrót do góry
MŁDOY
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 10:06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skonczie ten temat z nowym miastem do noweg miasta jedzie starta elita
a dziecaki nich nie moncom bo jusz mi sie czytać niechce!!!!
Powrót do góry
kibic
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:56:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jusz nie długo kilka naście godzin do meczu naszej sparty
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01716 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski