STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA BRODNICA-ZAWISZA BYDGOSZCZ
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MŁODY
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 14:01:40    Temat postu: SPARTA BRODNICA-ZAWISZA BYDGOSZCZ Odpowiedz z cytatem

EJ ILU BENDZIE KIBICÓW SPARTY NA MECZU KTO IDZIE NIECH SIE WPISZE NA FORUM JAK BEY NAS BYŁO Z 40 TO MOZA BY RAZEM CAŁOM GRUPĄ WEJŚC I POKIBICOWAĆ ZEBY TO JAKOŚ WYGLONDAŁO!!!!! Exclamation Exclamation
Powrót do góry
michal
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 14:32:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo jedziemy wszyscy do nowego miasta lubawskiego albo idziemy na mecz sparty. ktoś musi podjąć tą decyzję. czy będzie młyn z flagami oraz doping na meczu z zawiszą? proszę o wiadomość w tej sprawie.

oko za oko, ząb za ząb, jeden za wszystkich-wszyscy za jednego
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 14:42:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bez jaj taki mecz z zawisza zdaza sie raz na rok w brodnicy i to nawet nie zawsze a wy chcecie uciekac do nowego miasta zeby tam kozaczyc. nie rubmy wstydu pokaszmy zawiszy ze sa tu kibice. na pierwszym miejscu SPARTA a puzniej legia
Powrót do góry
kasta
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 21:09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba na 1 miejscu kibicowac Sparcie i trzeba byc obecnym na meczu z Zawisza.
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 22:36:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do podjęcia decyzji to została już podjęta i jedziemy wszyscy do Nowego Miasta i nie dobrze ,że się wyłamujecie bo wkońcu powinniśmy stanowić jedność,tym bardziej ,że was Zawisza wyśmieje i będzie was góra 20 osób ale to tylko moje spostrzeżenia,i napewno nikt tu nie ucieka acha i proszę przestać się napinać na stronach Zawiszy bo nikt ze starszej ekipy nie będzie takiej napinki tolerować,i flag nie wywieszajcie jak was 20 będzie bo Zawisza napewno będzie próbował skroić,ja jadę z chłopakami z Chełmży i Kwidzynia oraz od nas a być może jeszcze z Rybna i Działdowa do Nowego i tam się dopiero szykuje fiesta i dlatego wy byście tam pojechali żebyśmy jak największą frekwencję zrobili,i pokazać ,że kibice w Brodnicy nie wyginęli i nie dobrze ,że się odłanczacie od głównej ekipy ,ponieważ wszyscy powinniśmy stanowić jedność,jak wszyscy gdzieś jedziemy to jedziemy,a nie jak na Legię do Grudziądza jechać miał nie wiadomo kto a pojechało nas 6 tylko,brakuje u nas przywódcy i wy powinniście go wybrać !!!pozdro i zachęcam do wyjazdu do Nowego aby się jak najlepiej pokazać w NL
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 23:49:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej twaróg naszemu śmiesznemu fanclubowi nie ma co mówić i tak zrobią swoje..tak na serio to za Legią z naszego niby klubu kibica Sparty jest z 50% a reszta to śmieszni kibice śkisły widzewa i inyych.. tylko o tym nie mówią głośno a jak co do czego to śpiewają ze Legia najlepsza jest bo sie boją kozaki internetowi co sie napinają na stronie zawiszy..LEGIA 4ever....Twróg odezwe sie na gg jeszcze..Nara ps Sorki nieektóre z tych sów chłopaki ale niestety taka prawda
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 23:51:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do wyjazdu do Nowego Miasta ..Ja staram sie jechać z Dębkiem i skołuje moze z 5osób POZDro
Powrót do góry
(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 00:23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jade do NowegO Miasta i zdania nie zmienie . Ole Ole Ole Ola i tYLko Legia Legia Warszawa. a me(L)anz Trwaaaaaaaaaaaaaaa
Powrót do góry
kamil 16
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 08:13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też bym pojechał + 2 moich kolegów ale nie wiemy z kim i jak możemy jechać,napirzcie coś wiećej o zbiórce gdzie i jak tacy młodzi jak ja jadą
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 08:19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadą zbiórka o 13-00 na pks w sobotę,Rudy myślę ,że masz rację z tą Wisłą,to właśnie pokazuje jakich mamy kibiców bo nikt z nich nie kibicowałby Wiśle 8 lat temu kiedy to Wisła o maly włos nie spadła do 2 ligi a zaczęli kibicować kiedy przyszedł do niej sponsor,tacy prawdziwi niedzielni kibice,żaden z nich materiał na fanatyków,pozdro i mam nadzieję ,że pojedziemy wszyscy razem po ważne jest żebyśmy byli skonsolidowani a nie podzieleni na grupki Smile
Powrót do góry
kamil 16
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 08:31:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz jest o 17 a wiadomo o której będzie autobus powrotny? napiszcie też ile kosztuje bilet do noweg miasta i spowrotem na ten autobus.WEIELKIE DZIĘKI
Powrót do góry
KaczY(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 09:07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat kibic Warszawskiej Legii a co bylo kiedys hmmmmm sam nie wiem jak sie zaczalem jarac pilka nOzna w Polsce odrazu Legia i tak juz zostanie =] a ten mecz to chyba o 15 jest co nie w NML?? ?? Jeeedizemy
Powrót do góry
KaczY(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 09:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogole to nie wiem jak wy ale po co zostac w B-cy =] fakt przyjezdza zawisza mocna ekipa ale no co z tego jak i tak nie bedzie dymu bo wg to juz sie skonczylo . nie jestem zadnym hoolsem i nie bede sie uwazal za niego no ale chodzilem na sparte i widzialem co jest. Do PRAWDZIWYCH KIBICOW LEGII W BRODNICY jedzmy do NML a niech falszywi kibice Legii gadaja sobie co chca mnie to wali jade do NML. Nikt mi nie bedzie ukladal ZYcia Smile Pozdro
Powrót do góry
Maciek(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 09:25:21    Temat postu: (L) Odpowiedz z cytatem

Ja tam podjalem decyzje bez chwili zastanowienia !!!! (L)egia w NML i koniec kropka !!!!! A melanz trwaaaa !!!!!! Zrobmy taki halas zeby uslyszeli w niebie !!!!
Powrót do góry
Lolek
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 10:45:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Skisła albo Żydzew grali dobrze w pucharach to wszyscy kibicowali im a jak Groclin wyeliminował MC to wszyscy lecieli na Groclin ja odkąd się piłką interesuje zawsze klub nr.1 była Legia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020614 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski