STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA BRODNICA-ZAWISZA BYDGOSZCZ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 19:48:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bieszcie serpenty na mecz z awiszą race i wszystko co sie da pokaszmy ze my niejesteśmy gorsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
MŁODY
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 19:59:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jA Z CHĘCIOM WEZNE SERPENTYNY ALE ZEBY NIE BYŁO ZE JA SAM RZUCAM BO ZAWISZA BY NAS WYŚMIAŁA!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 20:15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic-dobrze ,że się ze mną zgadzasz ale powiedz czemu tylko w połowie,no ja muszę im przyznać ,że potrafią też czasami na wyjazd pojechać ale boją się np. jechać do Grudziadza bo nie wiem czemu tam młodych nie było,a oni powinni wziąść się za organizację,i najlepszy tekt przed chwilą który przeczytałem to bierzcie race...heh skąd mają wziąść race jak je tylko można zamówić u nas nie ma sklepu z racami w pobliżu,www.race.of.pl proszę i jutro możecie zamówić,a tekst ,że Zawisza się będzie śmiała jak będziecie rzucali serpentynami też mnie rozśmiesza,to powiedzcie mi to z Pogoni na pierwszej lidze się śmieją jak na poczatek meczu rzucają serpentynami????to pokazuje ,że jesteście niekumaci,kupuje się od razu 100 serpentyn i się na raz wszystko rzuca a nie,że każdy rzuca kiedy chce
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 20:17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serpentyny załatwie tylko zeby kibicowanie było Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 20:46:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc Powiem tak jestem w tym niby naszym fanclubie Sparrty i mówie ze to co sie u nas dzieje to lepsi kibice pod wwzględem ultrasoowania są w Pląchootach czy na jakiejś innej wiosce sorki chłopaki ale taka prawda a co do postów moich poprzednikow to stwierdzam że Twaróg masz racje na moje...eh szkoda ze mam tylko 16lat zrobiłbym jeszcze z tego naszego klubu kibica wiekszosc woli sobie pokrzyczec i powyzywac jak ludzie z epoki kamienia łupanego mimi to ze siedzą pod Flagą Sparty a według mnie to powinno ich do czegos zoobowiązywać ale ci którzy są niby członkami fanclubu a w rzeczywistosci chdzą na mecze aby tylko ponapinać sie z piłkarzy i sobie beke porobic nie wkładając przy tym nawet odrobiny własnej inicjatywy w to aby FC sie rozrastał to na moje niech nawet nie siadają z tymi którzy chciali by cos robic dla sławy klubu i którzy np nie szczedzili by 2zł co tydzien na oprawe spotkania bo tak na serio nie są tego godni ..PONIEWAŻ KIEDYŚ TYCH ŻÓŁTO CZARNYCH BARW BRONILI KIBICE KTÓRZY BYLI WSTANIE ODDAĆ WSZYTSKO ZA SPARTE dokładnie nie znam historii ale tak myśle..więc chłopaaki na serio wystarczy troche wkładu w działalność fanclubu i bedzie w sumie spoko podkreslam W SUMIE SPoko ..no to pozdro dla was!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 22:00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro o 12 czekam na kasę w toto -mixie jak chcecie bym wam coś z pirotechniki na mecz załatwił,jak się nie pojawicie to jesteście dla mnie zwykłymi ciotami które wiele gadają a nic nie robią,zero organizacji i pomysłu,ruszcie się i wydajcie wkońcu coś kasy na Spartę,bo jakoś nie widać żeby wam zależało by kibice innych klubów wypowiadali się o was z szacunkiem,no tak sorry waszą jedyną oprawą są serpentyny,brawo,czekam na to ,że nie jesteście tylko mądrzy w gadce,a dla tych którzy chcą poczuć naprawdę gorącą atmosferę widzę w sobotę tylko jeden kierunek -NOWE MIASTO LUBAWSKIE Very Happy BĘDZIE ZABAWA
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 22:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja serpentyny sobie załatwie a ile tak biezesz za 1 race dymnom??
Bo niewiem czy mam asz tyle bo teras słabo stoje z kasą ale na następny mecz na 100 coś wezne a teras niewiem czy mam asz tyle podoaj cene takej racy dymnej bo schećiom kupie.
A co do klubu kibica to mozna by składki robić 10 zł na mieśiąc to chyba tak duzo nie jest a kasey by sie brało jusz na sepenty i rasce itp.
a nie na wyjazdy.
BO np. arka gdynia ma klub kibica i ma legitki i składki i za tom legidką mozna wejś za dramo na stadion i kupywać ruzne gadzety ale na moje wejścia na stadion nie muszą być za darmo bo klub ma kłopoty z kasą Sad
I pokaszmy na zawszy ze potrafimy kibicować i sie zgrać a nie tylko pisać w internecie ze ja bende miał serpentyny a sie okaze za np. nie przyjdiesz na mecz wogule i na następny mecz trebo juzs mieć race bo teras morze nie kazdy ma kase ale na następny mecz to weście zrubcie jaką organizacie.
KIBICE ŁĄCZYMY SIE PRZECIWKO BYDGOSZCZY
bo znimi niegy zgody nie bendzemy mieli bo oni z chełmzom sie nielubią
a chełmza do nasi bracia.
A reszta sie roszczygnie na stadionie i unas i w nowym mieście. pozdrowiena dla kibiców sparty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 22:37:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do nowego miasta mam juz reklamówke pociętych gazet i woreczek odpadków od dziurkacza no i jezcze z 25serpentyn dla nasa i to nie koniec niech kazdy tyle weżmie i bedzie spoko...hihi a Twaróg jak coś skołuje pirotechnike..ale bedzie z*******a zabawa juz sie nie moge doczekac!!!
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 22:53:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc słuchaj raca świetlna kosztuje 20 zł,stroboskop 12 ,i mi się podoba co mówisz właśnie tak powinno być ,że powinny być składki na oprawę a nie ,że każdy jest nie wiadomo jaki bo pośpiewa,pochodcie jutro rano po ludziach i kase pozbierajcie,to jest okazja dla was żeby się pokazać najwaźniejszy mecz sezonu jak kupicie nawet 7 rac i chociaż 2-3 stroboskopy to by było już zajebiście,wkońcu niech ten fc da coś od siebie was jest podobno 30 to niech każdy da po te 7 zeta i uzbieracie na to o czym mówiłem,więc jutro o 12 będę w toto,jesteście w stanie to załatwić więc jeśli chcecie żeby wkońcu było o nas głośno to rzućcie po te 7 zł bo to żaden wielki pieniądz nie jest,pokażcie ,że to co tu piszecie to nie tylko słowa rzucane na wiatr,pamiętajcie aby kupić balony w barwach Sparty!!!!!
Powrót do góry
Janusz_TYLKO_SPARTA
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 09:22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twaróg cykor jesteś i tyle. napaliłeś się na nowe miasto bo boisz się oklepu od zawiszy-taka jest prawda. w nowym mieście zero atrakcji, a w brodnicy mecz z zawiszą zdarza się raz na pół roku o czym to świadczy że jesteś smród i tam gdzie jest awantura i zadyma to ciebie oczywiście nie ma. jedź do nowego miasta i porzucaj sobie konfetii napewno zaczną ciebie kolesie z zawiszy za to szanować.ale bym się uśmiał jakbyście jeszcze w nowym mieście od hamów w******l wyłapali
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 09:45:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty prostaku pierdolony nie cwaniakuj tyle,cykor to się twój stary może nazywać razem z tobą,właśnie w NML czeka nas więcej atrakcji niż ty się spodziewasz a pierdolenie takiego bezmózga jak ty już mnie załamuje,kiedy wyciągam do was pomocną dłoń z racami to ty do mnie z takimi tekstami,to ty jesteś dupa i napewno dzieciak który 13 lat nie skończył,bo pragniesz żeby na Zawiszy była zadyma,dzieciaku przestań tu się wpisywać bo strasznie niekumaty jesteś,chłopie podaj tu swoje dane to zobaczymy jaki cwaniak będziesz jak powiem Chełmżaką i Kwidzyniaką oraz naszej starej chuligance ,że ich od cykorów wyzwyasz,ty bezmózga istoto Laughing
Powrót do góry
anty-cykor
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 10:02:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
w NML czeka nas więcej atrakcji niż ty się spodziewasz


LAFIKU to podaj chodziasz 2 atrakcje jakie będa w nml ?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 10:19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeziorak Iława(zadyma się szykuje),oprawa(pierwsza z naszej strony)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 10:20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz ty mi podaj 2 atrakcje u was,oprócz tego ,że Zawisza przyjedzie Laughing
Powrót do góry
spartanin
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 10:25:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź koleś w jakich ty czasach żyjesz? jeziorak to się mógł ustawić na nas w 1998-1999 a teraz to ich nie ma na meczach u siebie i mają być w nowym mieście lubawskim co haha dobra bajka, przecież prima aprilis przed nami. zawisza się nagania na ten wyjazd od początku zimy i na pewno będą mieli chrapkę na nasze flagi, na bank pokaża się z dobrej strony w ultrasowaniu a jak nie będzie nas i coś im się nie spodoba to jeszcze przydymią z psiarnią.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017018 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski