STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BikerTeamBrodnica
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 70, 71, 72  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 20:13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich cyklistów z B-cy i okolic. Tak trzymać Panowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolak




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 20:34:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widzę pogoda jednak was nie wystraszyła to źle, bo dziś nie mogłem z wami jechać i cholernie wam zazdroszczę, no ale za tydzień melduję się gdzie chcecie i o której chcecie
wracając do tematu wieku i zaawansowania mój przykład pokazuję, że nie ma to żadnego znaczenia rower kupiłem w październiku b.r. w czwartek, a w niedzielę ruszyłem w trasę 50km nie powiem byłem bardzo zmęczony pupa przez cztery dni spuchnięta ale piszę wam było naprawdę warto towarzystwo bardzo fajne koledzy z większym stażem i doświadczeniem służą pomocą i radą widoki i miejsca nawet jesienią piękne, a co więcej już dziś wciągnęło mnie to tak, że tylko czekam kiedy następna wyprawa, rozmowy z kolegami z bikerteambrodnica to jeden temat rower, akcesoria i odzież więc zachęcam, naprawdę warto Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KELLYS




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie, 06 Gru 2009 21:36:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle z tyłu peletonu!!!. Koledzy jednak mnie nie zostawili na bezdrożach. Jak dla mnie trochę za szybko Embarassed , bo ja z tych co od niedawna. Jestem pełen podziwu dla 50-latków i trochę mi z tego powodu wstyd Confused Baros16 ten żel chyba był jednak przeterminowany, bo NIC Wink
Trzeba jeździć i dorównać reszcie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 21:48:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kellysie sorki za ten żel, dopiero w dom zauważyłem że pomyliłem tubki. Ten twój był do włosów Razz Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biker.budzyk




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 140

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 12:31:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę niech ktoś od was się ze mną skontaktuje bo chce się z wami przejechać o ile można:) podaje gg 4838667. Jestem z poza Brodnicy ale to nie problem napewno się stawie. POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biker.budzyk




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 140

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 12:45:02    Temat postu: Wycieczki rowerowe Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do ludzi z Brodnicy i okolic co byście powiedzieli jakbym
organizował u Was wycieczki rowerowe/rajdy turystyczne dla każdego? Organizuję coś takiego w dwóch miejscowościach 1-2 razy w miesiącu od maja do września czasem do października.
Oczywiście jeżeli będą chętni na dłuższe wyjazdy to jak najbardziej jestem za.
Ale żeby nie przerazić nikogo zapewniam że wyjazdy rekreacyjne które mam na myśli będą do 30-40km spacerowym tempem. Do tej pory wyglądało to następująco: Przejazd wycieczkowy - jeśli władze się zgadzają jest eskorta policji do wyjazdu z miasta, tempo dostosowane do osoby jadącej najwolniej(pełna rekreacja), odpoczynki krótkie po drodze i dłuższy postój w odpowiednim miejscu: nad jeziorem,pole biwakowe,agroturystyka. Właściciele punktów postoju zawszę chętnie nas podejmują a często wykazują inicjatywe dla umilenia pobytu.
Uczestnikiem wycieczek jest dosłownie każdy kto posiada umiejętność jazdy na rowerze. Najmłodszy uczestnik miał 5 lat, najstarszy 86 i nikt nie czuł się słabszy czy wyczerpany. Jeśli z grupy wycieczkowej będą chętni na dłuższe krajoznawcze wyjazdy oczywiście wyruszymy:) Nie chce nikogo zmuszać do długiej lektury także jeśli ktoś ma dodatkowe pytania podaje gg 4838667 i tel:509687622. Opinie co do mojego pomysłu nadal mile widziane na łamach forum:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sław 66




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 13

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 18:32:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosłem wrażenie ze twoja reklama dotyczy wyjazdów komercyjnych a nasze wypady są czysta przyjemnością i z komercją nie maja nic wspólnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 19:03:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj biker.budzyk (Rozmawialiśmy dziś przez telefon).

Patrząc przez pryzmat czasu da się zauważyć że jazda rowerem robi się w Brodnicy coraz bardziej popularna. Teraz jeżdżąc rowerem po lesie można spotkać coraz więcej pasjonatów dwóch kółek i to w różnym wieku. Kilka lat temu jeżdziłem tylko ja i mój kolega Wink Mieszkamy w krainie otoczonej pięknymi jeziorami
i lasami (jezior jest podobno ponad 60). Ludzie coraz częściej to doceniają przemierzając rowerami leśne dukty Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Dlatego myślę, że Twoja inicjatywa powinna znależć wśród Brodniczan dużą aprobatę.

pozdrawiam Irek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 19:19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłą niedzielę tj. 13.12.2009r pedałujemy do Rezerwatu "BAGNO MOSTKI". Trasa jest krótsza niż ostatnia ale zawsze można ją wydłużyć Wink Zbiórka o godz. 10:00 skrzyżowanie ul.Ogrodowa i Nad Drwęcą.

zapraszam

ps. Sławek mam dla Ciebie te rękawice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biker.budzyk




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 140

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 19:42:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sław66 spotkamy się na szlaku nie w tą to następną niedzielę, mam nadzieje że wtedy uda mi się sprecyzować charakter tych wyjazdówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sław 66




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 13

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 20:26:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baros odbiorę w niedzielę.Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KELLYS




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 20:46:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zakręconych inaczej! Fajnie widzieć, że osób przybywa i , że się coś dzieje. Potwierdzam to co pisał baros16. Jeszcze 4-5 lat temu ciężko było kogoś spotkać na naszym pojezierzu przemierzającego szlaki rowerem. Od jakiegoś czasu coś drgnęło, bo i biegaczy czy zwykłych spacerowiczów jest więcej. Niektórzy ,,walą" do nas 200-400 km, żeby nacieszyć się tym co my mamy w zasięgu ręki Głupio by było nie docenić tego i nie korzystać z takiego daru natury! Pozdrawiam! Do zobaczenia 13.12.09r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekB




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 23:04:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie
Stronka została uzupełniona o fotki z 06-12-2009.
Do zobaczenia w niedzielę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUTHOR'70




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 09 Gru 2009 20:19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...co do niedzieli,to w razie deszczyku zabieramy parasolki...no może nie każdy,niech będzie jedna na 2 rowery Laughing Laughing Laughing do zobaczyska!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Sro, 09 Gru 2009 20:59:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że Author 70 zmienił rower Shocked niezły pomysł z tym koszykiem z przodu. Będzie gdzie banany wozić dla całej ekipy Very Happy Very Happy Very Happy

Chłopaki co prawda jest jeszcze kawałek czasu ale myślę że zrobimy jakiś mały świąteczny wypad do lasu Question W kauflandzie są czapki Mikołajowe po 5 zeta.
Częsć z nas już je zakupiła
Rolling Eyes Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 3 z 72

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01868 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski