STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BikerTeamBrodnica
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 11:08:42    Temat postu: BikerTeamBrodnica Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od jakiegoś czasu wspólnie z grupą znajomych przemierzamy szlaki rowerowe w Brodnickim Parku Krajobrazowym i nie tylko...
W najblizszą niedzielę 22-11-2009 wybieramy się do Jaru Brynicy (trasa liczy około 60 km lasami). Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chciałby się przyłączyć serdecznie zapraszam! W razie pytań kontaktuj się: 502 421 772
Nieważne ile masz lat, wystarczy rower i trochę chęci...
Zbiórka godz. 10:00 skrzyż. ul. Ogrodowa/Nad Drwęcą

powoli powstaje nasza stronka:
www.bikerteambrodnica.republika.pl

Pozdrawiam wszystkich roweromaniaków
Irek


Ostatnio zmieniony przez boros16 dnia Pią, 29 Sty 2010 19:52:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekB




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 11:17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irek, dzięki za otwarcie tematu...!Very Happy
Jako administrator strony www proszę o wyrozumiałość, dopiero się uczę...Wink
Pozdrawiam i zapraszam na wyprawę
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 11:20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę jeżdżę rowerem i wydaje mi się, że na 60 km nie wystarczy rower i trochę chęci. Zorganizujcie coś krótszego żeby zachęcić "całkiem zastygniętych" Smile
Generalnie bardzo fajna inicjatywa. Od dłuższego czasu myśleliśmy z kumplami żeby coś takiego zrobić. Niestety grupa nam się wykruszyła wraz ze wzrostem długości i trudności trasy.
Ja się chętnie do Was podczepię i namówię bardziej wytrwałych. Muszę tylko rower obudzić bo już zapadł w sen zimowy. Nie spodziewałem się, że w listopadzie będzie towarzystwo na wycieczki rowerowe.

Takie wyprawy mogę reklamować na stronie głównej Brodnica.net, wystarczy mail lub PW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 17:34:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tej trasy na 60 km to zaplanowaliśmy ją już dużo wcześniej tylko nam pogoda nie sprzyjała. Poza tym chciałem znajomym pokazać to miejsce gdyż uważam że na prawdę jest tego warte. Przeważnie nasze trasy ograniczają się do 30-50 km. Tępo jazdy zawsze dostosowujemy do najsłabszego uczestnika,nigdy nie zostawiamy żadnego marudera w lesie Razz
pozdrawiam Irek


Ostatnio zmieniony przez boros16 dnia Pon, 14 Gru 2009 20:28:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 18:02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka lat pod rząd jeździłem do Częstochowy 360 km w 4 dni ale przytyło mi się z 20 km, a po za tym wolnobieg mi przeskakuje i nie chce mi się naprawiać :/ więc odpadam. Pomyślę na wiosnę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pią, 20 Lis 2009 18:06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wspaniałego pomysłu. Niestety posiadam "holendra" i wyprawy po lasach mógłby mój rowerek "nie przeżyć".
Życzę ciekawych wrażeń z przejażdżki i napiszcie jak było Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Nie, 22 Lis 2009 19:25:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kolejna trasa zaliczona Wink Początek był trochę pechowy, zanim wyjechaliśmy z miasta mięliśmy dwie awarie. Najpierw jeden kolega złapał "kapcia". Po wymianie dętki ujechaliśmy zaledwie kilkadziesiąt metrów i następna niespodzianka drugiemu koledze pękł łańcuch Crying or Very sad Na taką sytuacje również jednak byliśmy przygotowani i daliśmy radę ją opanować w kilka minut. Dalej na szczęście większych niespodzianek już nie było,chyba pech nas opuścił. W trasę wybraliśmy się w ośmioro i pokonaliśmy ją ze średnią prędkością 19 km/h. Wszyscy spisali się świetnie. Wyprawę uważam za jak najbardziej udaną
(zdjęcia wkrótce na naszej stronce).
ps. Klonie myślałem że już teraz dołączysz do nas.

pozdrawiam Irek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 22 Lis 2009 22:03:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpuściłem sobie jak obejrzałem Wasze fotki. Uświadomiłem sobie, że ja nie jestem przygotowany na zimowe wycieczki. Nie mam nawet odpowiednich spodni, w dżinsach bym się wykończył.
Na kolejną wycieczkę postaram się już przygotować bo trochę Wam zazdroszczę tego dzisiejszego wypadu. Dużo czasu spędziłem w okolicach Klonowa i zawsze tam mnie ciągnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekB




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 24 Lis 2009 18:46:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Stronka została uzupełniona o fotki z ostatniej wycieczki...!!!
www.bikerteambrodnica.republika.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Wto, 24 Lis 2009 18:50:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następna planowana trasa niedziela 29.11.2009. Zbiórka godz.10.00 skrzyżowanie ulic Ogrodowa i Nad Drwęcą.
Planujemy wybrać się na Długi Most gdzie chcemy zobaczyć urokliwe miejsca takie jak: dawna kasztelania świecka,stara konstrukcja betonowa,pozostałości żelaznego mostu,miejsce gdzie rzeka Brynica wpada do rzeki Drwęcy.Trasa liczy ok. 40 km, łatwa po płaskim terenie.
Wszystkich chętnych zapraszamy.
pozdrawiam Irek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KELLYS




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2009 16:41:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyruszyłem,wróciłem!, zwyciężyłem!! Razz . Jeżdżę od dwóch miesięcy i muszę przyznać, ze 65 km po lesie czuć w nogach. Atmosfera na wszystkich wyjazdach była fajna, trasy urozmaicone ( najtrudniejsza była ta pierwsza wspólna). Na razie z Krzyśkiem okupuję tylne pozycje peletonu ale nikt nas nie zostawił na pastwę losu. Myślę ze jak zmienię opony na wersje speed nie będę maruderem. Pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekB




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2009 17:47:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bedziesz kupował te oponki weź i komplet dla mnie...Wink
do zobaczenia w niedzielę, jeśli oczywiście deszcz nie popsuje nam planów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boros16




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 202

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2009 17:53:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kellysie! Wielki Brat Cię obserwuje i widzi jakie robisz postępy. Jeszcze kilka wypadów i zbudujesz całkiem niezłą formę. A te opony chmmm??? może i powinieneś wymienić Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUTHOR'70




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2009 18:11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trenujcie, trenujcie....to latem zabiorę Was do Jantaru... Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUTHOR'70




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2009 18:25:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a tak w ogóle to witam i pozdrawiam sympatyków 2kółek i zapraszam na jesienno-zimowe eskapady Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnicki Klub Rowerowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 1 z 72

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02054 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski