STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kino...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 08:42:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się repertuar jest dostępny w tych miejscach o których mówisz ( i względnie korzystam) ale w takim razie PO CO LINK NA TEJ STRONIE? to ma ładnie wyglądać czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 13:04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no...satan ma racje...budżet kina zasilają wycieczki szkolne, gdy w kinie jest aktualnie jakaś lektura szkolna...to nie chodzi o kasę....ktoś sobie odmówi 2 piwek i może iść do kina...ale przecież tam jest nudno, nie można poszpanować,tam trzeba czasem pomysleć...lepiej jeździć naokoło rynku jakimś gówn... po tuningu Smile
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 13:14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolny kraj każdy robi to co lubi a film można miec przed premierą z netu Smile i do tego dobre nagłośnienie i jest GI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prezes rewolucje
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 14:32:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janusz, mam nadzieję, że bekę kręcisz. w brodnicy to jedna z niewielu ostój kultury (tej bliższej młodym). czy wy lub wasi znajomi chodzicie na wystawy organizowane w muzeum albo piwnicach zamkowych?
jedną z niewielu imprez, która budzi wielkie zainteresowanie, jest "ździebełko ciepełka". bedeka też świeci pustkami i gdyby nie sztuczne nabijanie widowni dziećmi ze szkół, to byłoby śmiesznie Laughing
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 14:51:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak w muzeach w brodnicy byłem już we wszystkich po kilka razy w szczecinie też to tak na marinesie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yah_m




Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 14

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 17:28:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym repertuarem na stronce brodnica.net faktycznie coś powinno się zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powód jego niezamieszczania jest taki, że właściciel kina nie wyraził na to zgody!!!!!! Pytanie brzmi czemu???????????????
Często klikam nadzieją, że repertuar powrócił na stronkę, ale jak narazie spotyka mnie tylko zawód Sad W gazetach jest repertuar, ale tylko na dany dzień, a pamięci niestety nie mam na tyle dobrej,żeby patrząc na gablotkę przed kinem zapamiętać repertuar na cały tydzień........
no szkoda.............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 18:49:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby retertuar był na stronie brodnica.net, to zapewne chodziłbym do kina częściej.
Może jego właścicel weźmie moje skromne zdanie pod uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 22:41:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja też częściej zaglądam na tą stronkę niż przechadzam się ulicą Mostową żeby przeczytać co aktualnie jest w kinie...a jakby coś było na brodnica.net to i moznaby się umówić na wspólne wyjścia na coś dobrego? jeszcze by się jakieś nowe miłości zawiązały... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 08:26:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pomorskiej repertuar masz wypisany z okresami: film taki a taki prezentowany jest od-do. nie widzę problemu
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 08:56:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinka napisał:
no ja też częściej zaglądam na tą stronkę niż przechadzam się ulicą Mostową żeby przeczytać co aktualnie jest w kinie...a jakby coś było na brodnica.net to i moznaby się umówić na wspólne wyjścia na coś dobrego? jeszcze by się jakieś nowe miłości zawiązały... Wink


Tak "paulinka" widze ze tobie bardzo potrzeba faceta Wink sadzac po tych wszystkich postach jak podlizujesz sie Paniczowi. Laughing
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 16:46:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
w pomorskiej repertuar masz wypisany z okresami: film taki a taki prezentowany jest od-do. nie widzę problemu

Ale nie każdy czyta tę gazetę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 21:38:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak "paulinka" widze ze tobie bardzo potrzeba faceta Wink sadzac po tych wszystkich postach jak podlizujesz sie Paniczowi. Laughing[/quote]

no widzę że ktoś tu zaczepki szuka...a co tak pilnie śledzisz moje posty?! a jeśli chodzi o Panicza to moje posty świadczą jedynie o podobnym do niego światopoglądzie.. nie jestem marionetką żeby nie mieć własnego zdania, a podlizywanie się tępiłam od zawsze- w szkole, w życiu prywatnym i wśód znajomych, więc nie mam zamiaru tego robić...ale jeśli moja obecnośc tak wpływa na użytkowników tego forum to może powinnam zaprzestać współpracy z brodnica.net. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 21:56:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka, przestań, weź jego\jej posty na luz i zostań z nami...Smile Nie groź, że odejdziesz. Nic takiego nie przejdzie Smile Całuski :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 21:59:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale jeśli moja obecnośc tak wpływa na użytkowników tego forum to może powinnam zaprzestać współpracy z brodnica.net. icon_sad.gif

I na jakich użytkowników? Ten jeden człowieczek, niezarejestrowany się nie liczy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 14 Maj 2005 18:50:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka, nie odchodź, bo mi łezka poleci.
A ten ktoś to tylko NIKT. Nawet się nim nie zainteresowałem. Popisał sobie i znikł. Pewnie jest zazdrosny, bo jest ofermą nie potrafiącą napisać czegoś, co mogłoby zwrócić uwagę forumowiczów.
Ciekawe, co na mój post odpisze? Zapewne nic ciekawego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02788 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski