STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kino...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stifii




Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2005 22:59:47    Temat postu: Kino... Odpowiedz z cytatem

Ehhh juz wiem:] Byl;em i przeczytalem sobiue:P

Ostatnio zmieniony przez stifii dnia Nie, 20 Mar 2005 22:20:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kin(p)oman
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 11:14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w "pomorskiej" na stronach regionalnych jest repertuar zawsze
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 20:05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będze leciał tynk ze ścian...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 10:52:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam uważam że jest niezły klimacik - trochę jak za czasów szkoły podstawowej kiedy chodziłem na krzyżaków do kina w którym kilka razy pękał film, na nawet czasami udało mu sie zapalić - poza tym ludzie ze świtu naprawdę są pasjonatami - ściągają bardzo ciekawe rzeczy - ostatnio np super size me - ale na seansie było 5 osób
jak tak dalej pójdzie to i kino będzie trzeba zamknąć a wieczni malkontenci zdobędą nowe temat do narzekań
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 12:14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da się nie zauważyć, że sporo zostało przez nowego właściciela zrobione... widać że gość się stara aby przyciągnąć widza do siebie....
Niska frekwencja wynika po trosze z dostępności internetu poprzez który można sobie ściągnąć film na kilka tygodni przed jego oficjalną premirą... jednak w jak dobrej wersji by filmu nie oglądać nic nie zastąpi tej specyficznej atmosfery kina.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 15:03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przedewszystkim ludzie nie mają kasy Rolling Eyes to raz a dwa to ogólnie to bardzo mi szkoda tych którzy mają ogromny nakład na np. właśnie kino a on na tym traci to jest smutne naprawde tak samo te atry upadają bo nikt niechodzi do nich ale moim zdaniem to wynika z tego że tam nigdy niema nic ciekawego 100% nudy pozatym do te atrów chodzi chamstwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 15:22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
przedewszystkim ludzie nie mają kasy [...]

w poniedziałki masz seans dla dwóch osób za cene jednego biletu... to jakieś 12,00 PLN czy jak kto woli 4 piwa. Może to dla niektórych i sporo kasy ale nie można powiedzieć że to wygórowana cena za bilet do kina.

Janusz napisał:
[...]te atry upadają bo nikt niechodzi do nich ale moim zdaniem to wynika z tego że tam nigdy niema nic ciekawego 100% nudy pozatym do te atrów chodzi chamstwo

chamstwo zobaczysz wtedy gdy sztuka jest wystawiana dla szkół, gdy wybierzesz się na spektakl normalnie to chamstwa nie uświadczysz... nawet gości w adidasach i w dżinsach nie zobaczysz...
tak więc wydaje mi się kolego Januszu, że tak do końca nie wiesz o czym piszesz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 16:07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamstwo możesz zobaczyć wszędzie tak samo jak jego absolutny brak.
idziesz do teatru i za Tobą ktoś usiądzie i bedzie gadał cały czas.pojdziesz na mecz a tam obok Ciebie usiądzie emeryt i na karteczce papieru będzie pisał kto w jakiej minucie co zrobił i to będzie jego sposób na kibicowanie.bez wrzasków i wyzwisk w kierunku przeciwnej drużyny.

ja sie ciesze że kino jest w Br i mam nadzijee ze bedzie jak najdłużej.kina upadały już w wiekszych miastach niż Br.a tu sie jakoś trzyma.i dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 19:13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked 12 zł, krotom masz racje bardzo tanio zdziwiłem się prawde mówiąc ale kto z alkomanów pujdzie do kina ? a matka z dzieckiem może chetnie by poszła na jakąś bajke (w szczegółnie z myślą o dziecku) ale mając wybór chleb masło mleko i coś do chleba itp. ogólnie mówiąc jedzenie podstawowe czy kino powiedz mi co wybierze ? bo wielkiego wyboru chyba nie ma Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 21:48:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Krotomem, Zielonym i Siewcą. Kino i teart jest nie dla każdego, chołoty tam raczej nie ma (bo w teatrze byle adidas raczej nie zakojarzy, o co biega). Kto nie ma kasy (np. matka z dzieckiem potrzebująca na masło i chleb) z natury rzeczy tam się nie zjawi. Tak było zawsze, tu nie chodzi o kasę, lecz o pewną kulturę bycia. Zawsze ten, kto nie miał kasy to do kina i teatru nie chodził. Kino to zarąbista rzecz (ale trzeba mieć na to czas), a do teartu to najbliżej do...Torunia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 00:55:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
[...]Kino to zarąbista rzecz [...]

tylko trzeba sobie przed seansem odpowiedzieć na jedno zajebiście proste pytanie: idzie się do kina czy na film Wink Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 23:13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja odpowiedź brzmi: na film do kina.
Krotom, jak choduje się ptaka będącego mieszańcem kanarka i szczygła?? Zapodaj mi jakieś ciekawe linki. Ale nie pomyl z bocianami. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 12:11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszym kinie najbardziej podoba mi się to że nie odwołują seansu nawet jak przyjdzie 1 osoba - z tego co słyszałem cena sprowadzenia filmu (przeciętnego) zwraca się przy frekwencji 20 - 25 osób (przy cenie 12 zł od osoby) myślę że można by wymyśleć jakieś ciekawe tematyczne maratony filmowe na które przyszło by tyle osób
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 23:14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle co jest z zamieszczaniem repertuaru kina na brodnicy.net? Juz od kilku tyg. próbuje zobaczyć co będzie w kinie i jedyne co mi się pojawia jak klikam to: "Repertuar kina chwilowo niedostępny" Nie wiem po co taki link, skoro repertuar nie jest wcale aktualizowany!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 08:07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

repertuar jest także we wszystkich gazetach brodnickich i wywieszony w gablocie w kinie...
swego czasu za punkt honoru obrałem sobię chociaż raz w miesiącu iść do kina. niestety, czas jest u mnie towarem deficytowm.
z drugiej strony ludzie niby nie mają pieniędzy a knajpy są pełne... to upadek kultury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018422 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski