STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
pomoc dla kogos kto traci zmysly?!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greypearl




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 01:24:02    Temat postu: pomoc dla kogos kto traci zmysly?! Odpowiedz z cytatem

Nie potrafie poprostu uwierzyc w to ze jesli mam jakis problem i chce znalezc pomoc u psychologa to on oczywiscie oferuje mi takową pomoc ale za "drobną" oplata. 50zl za jednego maila! Absurd! jestem bardzo wstydliwa osoba dlatego szukalam pomocy u psychologa na internecie ale widze ze nawet to mi nie pomoze.... a pozniej ludzie sie dziwia "boze! tacy mlodzi ludzie a juz popelniaja samobojstwa'' Niektorzy sa zbyt slabi zeby radzic sobie sami. wiec kieruje pytanie do was.. jak mozna brac pieniadze za pomoc psychologiczna od kogos kto przykladowo nie ma tych pieniedzy na to. czyli co? jak masz pieniadze to oczywiscie pomoge Ci a jesli ich nie masz to...hmmmm... masz problem ;] teraz to tylko pieniadze sie licza dla wiekszosci ludzi.. nie potrafie tego zrozumiec. czy moze ktos mi odpowiedziec na to wszystko? bo albo ja postradalam zmysly albo ten swiat schodzi na psy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 10:12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lekarz jak lekarz ,psycholog kardiolog czy neurolog,każdy z nich w jakiś sposób ratuje nam życie.wszyscy pracują ,,państwowo i prywatnie''
jeżeli nie masz kasy na prywatne wizyty idziesz na NFZ albo szukasz czegoś innego np telefon zaufania itp.Swoją drogą mam wyrobione zdanie na temat pracy lekarzy ,rozliczania sie z dochodów oraz swoistej ,,kliki'' tego środowiska,ale co my biedne żuczki pacjenci możemy zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 11:59:27    Temat postu: Re: pomoc dla kogos kto traci zmysly?! Odpowiedz z cytatem

greypearl napisał:
Nie potrafie poprostu uwierzyc w to ze jesli mam jakis problem i chce znalezc pomoc u psychologa to on oczywiscie oferuje mi takową pomoc ale za "drobną" oplata. 50zl za jednego maila! Absurd! jestem bardzo wstydliwa osoba dlatego szukalam pomocy u psychologa na internecie ale widze ze nawet to mi nie pomoze.... a pozniej ludzie sie dziwia "boze! tacy mlodzi ludzie a juz popelniaja samobojstwa'' Niektorzy sa zbyt slabi zeby radzic sobie sami. wiec kieruje pytanie do was.. jak mozna brac pieniadze za pomoc psychologiczna od kogos kto przykladowo nie ma tych pieniedzy na to. czyli co? jak masz pieniadze to oczywiscie pomoge Ci a jesli ich nie masz to...hmmmm... masz problem ;] teraz to tylko pieniadze sie licza dla wiekszosci ludzi.. nie potrafie tego zrozumiec. czy moze ktos mi odpowiedziec na to wszystko? bo albo ja postradalam zmysly albo ten swiat schodzi na psy....


Zastanawiam się czy taki jeden mail rzeczywiście pomógłby Ci w rozwiązaniu Twoich problemów? Przecież lekarz nie zna Ciebie, nie zna Twoich nastrojów, charakteru, więc na jakiej podstawie może udzielić Ci rady?
W dalszym ciągu pomoc u psychologa czy psychiatry jest tematem tabu wśród społeczeństwa. Szczerze, to nie rozumiem dlaczego? Tak naprawdę, problemy natury psychicznej dotyczą każdego człowieka. Uwierz mi, że często wydaje się nam, że jesteśmy silni, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. Nic bardziej mylnego. Depresja, stany lękowe, pogłębiające problemy, itp. - mogą przytrafić się każdemu, nie tylko tym "słabym".
Nie postradałaś zmysłów - świat rzeczywiście w pogoni za kasą zwiariował. A jeśli nie daj Bóg, "przypałęta się" jakaś choroba, to koniec. Bez pieniędzy, nie warto chorować - wiem, że to brzmi ironicznie, ale niestety taka jest rzeczywistość!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 17:58:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże ! może mi się wydaję, ale wypowiedź autorki(a) postu jest pierwszym sygnałem.
greypearl proszę Cię trzymaj sie. Z tego co wiem w środy do szpitala przyjeżdża specjalista z Grudziądza (na NFZ - rzecz jasna). Udaj się tam. To miły starszy facet, który przede wszystkim słucha. A to najważniejsze.
Nie szukaj pomocy poprzez net. To nic nie da.
Tylko rozmowa i kontakt werbalny jest ważny w takim stanie.
Poza tym może masz kogoś bliskiego - tak doraźnie. Chociaż w myśl zasady "... uchowaj mnie od przyjaciół bo z wrogami poradzę sobie sam..."
Mimo wszystko nie poddawaj się.
Napisz do mnie na prv - postaram się coś załatwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2009 21:29:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani psycholog w szpitalu jest codziennie! "I za darmo! Przede wszystkim dla pacjentów szpitala i ich rodzin. Ale można próbować!!!
Po drugie za darmo można umówić się w Poradni Rodzinnej. W Brodnicy jest kilku psychologów i nie sądzę, aby pazernie wyglądali okazji potencjalnego samobójcy na zarobienie 50 zł. Shocked
Po trzecie to samo można zarzucić lekarzom, dentystom, prawnikom itp. itd.
Niestety ten świat tak właśnie się kręci....

Polecam jednak poszukać wśród brodnickich psychologów. Jest wielu dobrych ludzi. Pytanie tylko czy znajdą czas i siły żeby pomóc kolejnej osobie.
Oto mamy owoce naszego pędu do Europy i luksusów! Jakim kosztem! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 09:01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filozof napisał:
Oto mamy owoce naszego pędu do Europy i luksusów! Jakim kosztem! Crying or Very sad

możesz rozwinąć myśl? rozumiem, że jest to komentarz do szukania pomocy lekarza przez pocztę elektroniczną? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 09:13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubieniec Filozof sie pokazał. Witaj.
Iwan jemu chodziło o to, że chcieliśmy do Europy to mamy.
Filozof to znany eurosceptyk, pisiak i radyjowiec więc sam rozumiesz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 12:33:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy miło, że o mnie pamiętacie Cool
Z tą Europą to tak nie do końca. Spytajcie swoich dziadków lub rodziców czy kiedyś było tyle pośpiechu i wariactwa?!
To tylko dygresja. Przejąłem się słowami Greypearl i napisałem, co wiem. I niech te komentarze pomimo moich pewnych prowokacji nie odbiegają od tematu Surprised
A z Dolarganem (jednym z moich poważnych adwersarzy) ja już sobie popiszę przy okazji innego tematu - pozdrawiam! Laughing Cool

ps. od czasu do czasu powraca pytanie czemu akurat Dolar, bo Gan to się domyślam Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 12:44:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filozof napisał:

A z Dolarganem (jednym z moich poważnych adwersarzy) ja już sobie popiszę przy okazji innego tematu - pozdrawiam! Laughing Cool

ps. od czasu do czasu powraca pytanie czemu akurat Dolar, bo Gan to się domyślam Shocked


Może być Dolcontral lub Demerol. Jak wolisz
Już nie mogę się doczekać na rozmowę.
Ja też za Tobą tęskniłem. Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 12:51:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, co dzieje się z autorką tego tematu?
Odezwała się na prive? Mam nadzieję, że się trzyma i że powyższe rady wcieli w życie, daj Boże!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 13:23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN napisał:
Iwan jemu chodziło o to, że chcieliśmy do Europy to mamy.
Filozof to znany eurosceptyk, pisiak i radyjowiec więc sam rozumiesz.

wiem, wiem Wink tylko on się tak pojawia, a potem znika i aż tęskno czasem - więc jak już się pojawi, to trudno mi się powstrzymać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 14:10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwan Ciebie też mocno... ściskam!!! Uuupss - to takie niepisowskie Laughing Laughing Laughing ale zaraźliwe Wink
z liberalno-filozoficznym pozdrowieniem carpe diem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2009 16:24:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isza napisał:
Zastanawiam się, co dzieje się z autorką tego tematu?
Odezwała się na prive? Mam nadzieję, że się trzyma i że powyższe rady wcieli w życie, daj Boże!


greypearl albo zrobił(a) nas wszystkich martwiących się w balona (to byłoby przegięcie) albo coś się stało.
Odezwij się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 10 Lis 2009 08:15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filozof napisał:
Iwan Ciebie też mocno... ściskam!!! Uuupss - to takie niepisowskie (...) ale zaraźliwe Wink

może i niepisowskie, ale za to dość chrześcijańskie chyba Wink

Filozof napisał:
z liberalno-filozoficznym pozdrowieniem carpe diem...

kłaniam się nisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 10 Lis 2009 09:33:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swiat oszalał, to jedno a drugie demokracja i caly wybuch energii skumunlowanej poprzez komunizm u ludzi, na efekty długo nie trzeba było czekać... a temat psychologa, psychiatry czy alkocholizmu to niestety temat tabu i kazdy sie wstydzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021778 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski