STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PGK-jakość usług!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 11 Lis 2009 13:53:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukasbrod napisał:
...Ostatnio kierowca mnie chyba nie widział zapalił fajeczkę i sie delektuje zaczynam szukać fajki sam, myślę pokaże gnojowi i dupa zapomniałem fajek z domu Sad ale jeszcze zapale obiecuje Very Happy


No no Łukasz ciekawe co kierowca zrobi gdy zapalisz z nim, dziwi mnie że instruktor nauki na prawo jazdy nie widzi co się dzieje na brodnickich drogach w godzinach szczytu no ale w sumie widać pasuje ci stanie w korkach w końcu płacone od godziny:) więc bez stresu Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 11 Lis 2009 15:46:54    Temat postu: Re: PGK Odpowiedz z cytatem

mbk1291 napisał:
hmm.. widze ze albo sama tam pracujesz albo masz jakis krewnych ze tak bronisz.. a tak a pro po jesli mowisz ze PRACUJESZ tzn ze jestes osoba dorosłą to zwracaj uwage na swoje wypowiedzi bo to jest forum publiczne i kazdy to czyta wiec jakas kultura wypowiedzi tez obowiązuje jak na moje.
Widać może ma anonim25 jakieś powody by tak bronić, a może ma inny punkt widzenia, kierowca też człowiek to jest jego praca, ja bym się nie zamienił na taką pracę. Powiedz mi tylko jeszcze o co ci chodzi z ta kultura wypowiedzi?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Sro, 11 Lis 2009 22:59:15    Temat postu: Re: PGK Odpowiedz z cytatem

anonim25 napisał:
Często jeżdże autobusem i widzę co się dzieje. W życiu bym się nie zamieniła z takim kierowcą wozic taką bande, którzy robią akcje i jeszcze do tego sami nie wiedzą o co. Mówicie że kierowcy są nie mili, a czy wy dla nich jesteście?????!!!!!!!!!!!! Ja też pracuje bezpośrednio z ludźmi i nigdy bym nie pomyślała ,że mozna byc tak WREDNYM dla drugiego bliźniego. Ludzie opamiętajcie się!!! Szanujcie innych to i oni będą szanowali was. A tych biednych kierowców zostawcie w spokoju!!!!!!!!!!!!!!


Ty chyba jezdzisz autobusem ale nie w Brodnicy... może pomyliły Ci sie miasta co ??? Brodnica woj. kuj-pom Very Happy
droga pasażerko, która jeżdzisz czesto i gesto !!!apeluje do Ciebie abys poszła do okulisty bo chyba masz problemy ze wzrokiem jeśli jezdzisz i nie widzisz tego co sie dzieje.... co jest winien pasażer jeśli kierowca nie otwiera mu drzwi lub przestrzela przystanki??? czy to oznacza że pasażer jest nie miły czy tez że nie miły jest kierowca??? nikt mu nie każe rozwijac czerwonych dywanow ( a było by miło Very Happy ) ale chodzi o prawidłowe wykonywanie jego obowiązkow za które my pasażerowie płacimy!!!! i jeśli mu sie nei podoba praca która polega na kontakcie z ludzmi to może niech zmieni robote (np niech sie zatrudni w laboratorium bedzie w samotności przeprowadzał eksperymenty:) )
szanujcie innych???? sadzisz ze ja kupujac bilet u kierowcy robie mu awanture i mowie k.... blet bo jak nie to zrobie tu rozrube???? chyba jednak jezdzisz innymi autobusami Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 13:01:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha mam pytanie ile ty masz lat??? atakujesz każdego w tym temacie kto pozytywnie wypowie się na temat PGK. Jeśli podpadł ci konkretny kierowca, nie wiem np: nie wydał ci 10gr reszty to zgłoś się do siedziby i złóż skargę a nie obwiniasz całość.Brak ci odwagi żeby to zrobić czy jak? Bo anonimowo na forum to mocny jesteś Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 13:13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm lat mam pewnie wiecej niż Ty.
To jest forum więc mogę kontratakowac wypowiedzi innych tak jak ty masz prawo atakować moje wypowiedzi i poglądy!!!
Nie zabraniaj nikomu mówić co mysli - podobno to wolny kraj - wyluzuj POZDRAWIAM SERDECZNIE Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 13:45:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:
hmmmmm lat mam pewnie wiecej niż Ty.
To jest forum więc mogę kontratakowac wypowiedzi innych tak jak ty masz prawo atakować moje wypowiedzi i poglądy!!!
Nie zabraniaj nikomu mówić co mysli - podobno to wolny kraj - wyluzuj POZDRAWIAM SERDECZNIE Laughing

Wiem do czego służy forum a wyluzowany jestem jak jeszcze nigdy dotąd Twisted Evil Nie bronię ci mówić co myślisz a raczej sugeruję że inaczej twoją sprawę można załatwićSmile A mówisz że lat masz więcej niż Ja? hmmmm to czemu jeździsz autobusami nie dorobiłeś się własnego samochodu Twisted Evil Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 14:03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misko zbieranie śmieci nie jest gorsze od uczenia, a fajke zapale co mi szkodzi Very Happy
Jakoś zadko stoje w korkach a poza tym cięzko je ominać.
Ale co ma stanie w korkach do palenia w autobusie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 14:08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukasbrod napisał:
misko zbieranie śmieci nie jest gorsze od uczenia, a fajke zapale co mi szkodzi Very Happy
Jakoś zadko stoje w korkach a poza tym cięzko je ominać.
Ale co ma stanie w korkach do palenia w autobusie...


Zapalić zawsze możesz kto ci broni w końcu stoi się w ochronie to kierowca nie da ci rady pewnie Twisted Evil tylko tym razem nie zapomnij o fajkach z domu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 14:22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misko napisał:
hmmmm to czemu jeździsz autobusami nie dorobiłeś się własnego samochodu Twisted Evil Pozdrawiam Laughing


KRYZYS hehehehe Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misko




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 14:26:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej zawsze rower możesz sobie kupićSmile i korki się ominie:) no i jak zdrowo tak:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zielak




Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 15:06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do autobusów; spóźnienia są... Nie da się ukryć, ale trzeba to dopasować do realiów, jakimi są nasze drogi Wink Ostatnio "dwójka" miała 11-minutowe spóźnienie Rolling Eyes Mówi się trudno..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krycha




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 15:08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja chyba sobie kupie Very Happy dzieki za podpowiedz normalnie spadłes mi z nieba Very Happy jednak wolę rano jezdzic autobusem bo rano jestem lekko zaspana wiec nie chce zasnac za kierownica Very Happy

co do spóznien to pojde w obrone kierowcy Laughing winic trzeba tych co wymyslili swiatla i tych co twierdza ze jak jada to nie ma zadnych korkow tylko ja sie pytam tego kogos jak jedzie ze nie czeka w korkach??? może wyjezdza do roboty juz o 5 rano Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2009 16:06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś miała pilocika do tych świateł, który wszędzie włącza zielone to też dojechałabyś wszędzie w 10 minut Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JoGI




Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 18 Gru 2009 22:42:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie co możecie powiedzieć o pracy naszych kontrolerów ja uważam,że ten mężczyzna co jeżdzi to chyba jest dobry a kobieta oj służbistka jak myślicie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Gru 2009 10:04:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoGI napisał:
witajcie co możecie powiedzieć o pracy naszych kontrolerów ja uważam,że ten mężczyzna co jeżdzi to chyba jest dobry a kobieta oj służbistka jak myślicie

podpisz sie kanar i poproś o obiektywną krytykę na forum ,tak bedzie szybciej i bez nawijania makaronu na uszy. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022907 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski