STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Fajerwerki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 16:17:28    Temat postu: Fajerwerki Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy dzieciaki już bawią się fajerwerkami. Mieliscie jakieś przykre sytuacje związane z tą zabawą? A może jakieś miłe przypadki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mile przypadki jezeli komus w rece wypali albo komus podrzuci w kaptur albo jak komus wybuchnie pod nogami...to ma byc mile???

a jak Wam i dzieciakom sie nudzi wrzućcie sobie fajerwerk w kieszeń i zobaczcie co bedzie dalej...!
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:34:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie zrozumiałeś pytań. Najechałeś na mnie jak bym to ja był wynalazcą petard i przyczyną wszystkich wypadków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:35:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdej grupie chociazby by byl nakaz poprawnego zachowania znajdzie sie ktos kto wylamie sie bo tak uwaza pokazac swa niezaleznosc no a wtdy mamy...pamietasz wypadek jak jeden byly emerytowany wojskowy czy policjant trzymal w domu cos wybuchowego i trach urwalo mu chyba raczke ( po co i dlaczego?) bo uwazal sie za kogos innego oryginalnego i takiego ktory moze sobie pozwolic na wszystko bo to emerytowany mundurowiec...dochodzi wadliwosc materialu - po co komu i na co? moze lepiej aby miasto urzadzilo maly pokaz wtedy bylibysmy bezpieczni! ale ktos moze powiedzic po co i na co? moze lepiej przeznaczyc te pieniadze na Caritas-i pewnie i prawda! wiec po co nam fajerwerki! chwila radosci albo chwila gdzie zatanczy tragedia w rytm cytry smiechu i zabawy...!

pozdrwiam nie fajerwerkowo tylko serdecznie
hrabia P.
Powrót do góry
~Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:38:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam miłe wspomnienie z czasów dziecinstwa)) Sylwester 97r , siedze sobie spokojnie po pólnocy na kibelku(oczyszczam sie) i nagle przyszedł mi do głowy swietny pomysł.Pomyślałem co by sie stało gdybym wrzucił duuużą petarde na użyty przed chwiką kibelek.Po uw wykonanym pomyśle nie musze pisać co było dalej)) Towarzystwo zgromadzone w domu musiało szybciorem biec do swoich domów , bo nie mogli wytrzymać ze smiechu( chciałbym tylko nadmienić ze byłem mocno pijany i całą wine zganiam do dnia dzisejszego na alkohol)

ps: nie prubójcie tego w domu!!!!!!1
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:38:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazasz, ze kazdy chcialby miec w domu szambo...nawet dzialajac po pijaku?
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~Harr_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:39:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy może i nie... ale to jedno ze wspomien o którym myśle i smieje sie sam do siebie ))
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:39:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam czasm do mnie na dwór, bywa oj bywa z wykopem)))
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~Harry_Masion
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:40:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znaczy Hrabio że u Ciebie na podwórku też bywa szambo jesli tak, mozesz byc pewny moich odwiedzin heh
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 17:45:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nasz dwor juz dawno skanalizowany szamba juz dawno nikt nie wywozi)) a wieczory a wieczory no hm...jak u Lucullusa)
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 03 Sty 2006 11:10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeba przyznać, iż w tym roku było względnie spokojnie w okresie przedsylwestrowym. I chwała małolatom za to Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Sty 2006 12:28:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomą zaczepił gowniach, pierw spytal sie czy ma pani 18 lat. potem poprosil o to aby kupila mu petardy, gdy maluch uslyszal stanowcze NIE na kumpele polecialy sniezne kule, zanosilo tez sie na opluwanie. Tragedia, ze rodzice swoich dzieci nie potrafia dopilnowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020047 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski