STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prawo jazdy w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Nie, 15 Lis 2009 22:21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AS to jak sama nazwa największy asior w Brodnicy, jeżeli nie zależy Ci na wyjezdzeniu w 100 % godzin i nie przeszkadza Ci ucinanie godzin przez instruktorów i nie obchodzi Cie czy jest porządek w kartach i czy samochód jest sprawny to polecam ASA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiaxsw




Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 105
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 16 Lis 2009 13:08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko w Asie ucinają godziny i jest niesprawny samochód.
No więc jak tu potem nauczyć się jeździć rozwalonym samochodem...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 16 Lis 2009 14:09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni dają wam prawdziwą szkołę. W późniejszym życiu nie zawsze będziesz mógł śmigać nówką z salonu, a w aucie często coś stuka, puka i człowiek nie ma czasu podjechać do mechanika 'bo to drobnostka jakaś'. Hehe, oczywiście jaja sobie robię, szkoły jazdy powinny mieć w 100% sprawne auta. Mam świadomość tego, ze auto ośrodka szkolenia jest dużo bardziej narażone na uszkodzenie zwłaszcza gdy uczeń nie ma zielonego pojęcia jak ruszyć i musi się tego nauczyć. Ale w końcu takie jest zadanie w/w ośrodków. Człowiek idzie tam po to żeby nauczyć się jeździć Wink


PS - osobiście zdawałem prawko w ASie ale było to zaraz na początku ich działalności. Wtedy było OK. Jak jest teraz? Nie wiem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majkelo1111




Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 16:58:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

V-MAR polecam wszystkim ten osrodek nauka pod fachowym okiem instruktorow, jazda tylko samochodami TOYOTA YARIS 6 i 5 bigowymi skrzyniami biegow , nowoczesne i multimedialne wyglady , wszstko dobrze i zrozumiale wytłumaczone , mila atmosfera podczas nauki , i najwazniejsze instruktor interesuje sie nami przez cały kors nauki a nie tylko do wpłaty pieniedz, jak w innych osrotkach , stara sie on nam przekazac cała wiedze ktora ona posiada w zakresie prowadzenie auta ,
. Na sam koniec cena tylko 800zł bez poruwnania z innymi osrotkami najnisza cena w brodnicy . Drogo nie oznacza zawsze dobrze , za cene 800zl mamy wszystko to co za cene 1200zł i jezdimy tylko TOYOTAMI .
POLECAM!!!!![/b]


Ostatnio zmieniony przez Majkelo1111 dnia Pon, 25 Sty 2010 18:16:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiaxsw




Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 105
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 17:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im większa reklama tym bardziej taki ośrodek mnie odtrąca... Wszędzie tylko najwyzsza zdawalność i bla, bla, bla...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jancio




Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 25 Sty 2010 21:09:55    Temat postu: prawko Odpowiedz z cytatem

Ja zdawałem w Efekcie na Kat. C Polecam instruktora Grzesia jest właścicielem efektu i ma duże doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy. kilka godzin jazd po Toruniu tak dobrze wszystko wytłumaczył przykłada się do tego co robi w 100% i zdałem za 1 razem. Pan który daje wykłady też jest ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WiśniaK




Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 117
Skąd: B-ca

PostWysłany: Wto, 26 Sty 2010 01:34:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam V-Mar, wszystko naprawdę super, ciekawie przygotowane wykłady, dwóch bardzo dobrych instruktorów, bardzo korzystnie cenowo i profesjonalne podejście do sprawy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre252




Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 26 Sty 2010 22:23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zdawałam u
P.Orzechowskiej i jestem bardzo zadowolona maja najwieksza zdawalnosc i cena za kurs jest stala jak i dojazdy do torunia i rozne badania w innych osrodkach niestety dojazdy sa w roznych cenach zaczynajac od 20 a konzczac na 40zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre252




Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 26 Sty 2010 22:26:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nich sa ceny stale maja najwieksza zdawalnosc i najwiecej kursantow.odnosnie cen jeZeli dodacie roznice za dojazdy i dodatkowe godziny do ktorych instruktorzy z innych firm namawiaja to wyjdzie wam o wiele drozej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kursantka




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 15
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 08:11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to kurs ukończyłam w V-marze. Pozytywny wynik egzaminu w Toruniu za pierwszym podejściem świadczy o dobrym przygotowaniu przez instruktorów i o samym ośrodku. Więc polecam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 16:58:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kategorie C może uczą ale czasem godzin ci nie zabrali bo coraz częściej daje się to słyszeć szczególnie na C i C+E i D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karwos




Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 19:29:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ośrodek pani Orzechowskiej, na motor i samochód za pierwszym razem. A jeżeli chodzi o instruktora to tylko i wyłącznie pan Piotr. Lepszego po prostu nie ma Smile Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertos91




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 19:37:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłem prawko u Pani Orzechowskiej jakoś po wpłaceniu kasy nie dostałem kopa w tyłek tylko szybko pozdawałem testy wewnętrzne i później tylko jazdy .
Wszystko zostało rozłożone tak jak chciałem . mało tego jeżeli chodzi o kasę na początku wpłaciłem chyba 100 zł ;p a dopiero jak miałem wyjeżdżone już sporo godzin resztę . Także jeżeli chodzi kasę to jak najbardziej pozytywnie . I nie wierzcie w jakieś kursy dużo tańsze bo to ściema jest . za każdym razem jak wsiadasz za kierownice to płacisz ;p oczywiście żartuje ale są kursy które kosztują stówkę czy troszkę więcej taniej ale w trakcie okazuje się że jeszcze trzeba płacić za nie wiadomo co , lub tez wyjazd do Torunia kosztuje tyle co autobus do Niemiec ;d Jeżeli mogę polecić instruktora u Pani Mirki to z całą pewności Pan Piotr W.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajac6




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: jhkhjk

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 19:47:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy chyba sami juz nie wiecie co pier...osrodek orzechowskich jest najlepszy...i po co gadasz jeden z drugim glupty ze brak zanteresowania,t chyba wy nie macie czasu bo jakos ja zrobilem w momence.pewnie wy nie macie czasu jak do was dzwonia zeby na jazde sie umowic wiec sie nie dziwie ze taki maja zainteresowanie wami...a tam gdzie taniej to idz a beedziesz robil 3 lata znam kilka osob co juz robilo w tanim osrodku to prawie 3 lata ....wiec powodzenia zycze tym co tak pier...glupoty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
kingaosk669




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: ;p

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2010 20:02:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli choDzi o prawo jazdy to chcialam powedziec ze nie zdalam za 1 razem ale dobrze nauczono mnie jezdzic... pozatym miaalm zajebistego iNstruktora ktorym jest pan Piotr warszynski ktory uczy jezdzic u pani orzechowskiej.czasem byl placz czasem smiech bylo super summienny isntruktor ktory zrobi wszystko zebys sie nauczyla jezdzic wyjdzie z siebie i ustanie obok;d godziny pieniadze wszysto bylo ok nie wyłudzaja kasy i nie pchaja na egzaminy jak nie potrafisz jezdzic dla innych liczy sie kasa nie to czy zDAsz a tu masz do czynienia z Krolem SZos gorACO POLCEAM!!!!!!!!MILO I SYMPATYCXZNIE WSPOMINAM!!!!!!!
NIECH ZYJE

KRÓL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017354 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski