STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Finishparkiet Nowe Miasto-LEGIA 2 !!!!!!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Twaróg
Gość






PostWysłany: Wto, 15 Mar 2005 16:37:41    Temat postu: Finishparkiet Nowe Miasto-LEGIA 2 !!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

słuchajcie jedziemy wszyscy na ten mecz i siadamy w sektorze dla gości!!!!!! Na meczu będzie pewnie NASZA LEGIA więc zdjęcia napewno się ukarzą jak się ładnie zaprezentujemy,wogóle mecz jest w czwartek chyba 24 Marca i wszystkich forumowiczów widzę na tym meczu ,a także waszych kolegów ,pokażcie swą wielką miłość dla Legiuni i zrobimy na meczu doping jakiego w Nowym Mieście jeszcze nie widzieli!!!!! Jedziemy wszyscy i jak się da!!!!!! Very Happy
Powrót do góry
Lolek(Lolo)
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 08:44:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wyjazd bedzie zorganizowany czy jak każdy sam ma jechać
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 14:10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ,no znajdź samochód i jedź!!!!!!! nie ma zorganizowanego i chyba nie musi być , do Nowego Miasta można jechać autobusem przecież to tylko 25 km, więc ruszcie się i jedziemy,przecież wszyscy kochamy LEGIĘ więc pokażmy to teraz kiedy mamy szczególną okazję,jak coś to proponuję ustawić się na autobus tu na forum,przecież z Nowego nikt do was nie wykozaczy!!!!!! JEDZIEMY!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2005 09:53:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
[...] do Nowego Miasta można jechać autobusem przecież to tylko 25 km[...]

można tę odległość pokonać też "z buta" - miałem tę wątpliwość przyjemność przekonać się o tym osobiście Arrow zajęło mi to 3 h 40 min. (idąc dziarskim krokiem, ciepłą letnią noca) Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 17 Mar 2005 13:59:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2005 14:58:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
gość... testujesz coś na nas

Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaczY (L)
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Mar 2005 21:39:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JeeeeeeeedzieeeeeeeeeeeeeeMY Smile Very Happy Very Happy dajmy zarobic PKS I chociaz tego dnia Niech wszystkie Autobusy do Nowego miasta beda pelne Smile Oleeeeeeee Oleeeeeeee Oleeeeeeee Olaaaaa I ty(L)ko Legia Legia Warszawa ruszmy z jak najwieksza sila i pokazmy na co nas stac Smile no to narazie Smile
Powrót do góry
KaczY (L)
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Mar 2005 21:49:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.brodniccy-fanatycy.blog.pl jeszcze mala reklama Smile dozoba w NOWYM MIeSCIE Smile
Powrót do góry
kozik
Gość






PostWysłany: Sob, 19 Mar 2005 09:45:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak by byl autokar podstawiony ze Sparty. a jak nie to pks-em mozna jechac co 30 minut jezdzi do NM . Musimy tam być.LEGIA FANS(L) Exclamation
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 08:19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra spokój ,nie założyłem tego tematu abyście się kłócili!!!!!!Kto chce iść na Sparte niech idzie jego sprawa,ale niech się nie spodziewa jakiejś atmosfery ,bo z tego co wiem większość jedzie do Nowego Miasta Lubaw. ,ci którzy są niezdecydowani-ruszcie chociaż raz w życiu tyłki i się przejedzcie na Legię nawet tą drugą,bo tu nie chodzi o to żebyśmy jeździli na rezerwy,ale chodzi o to żebyśmy się pokazali jako Brodnica,że Legia może na nas zawsze liczyć,więc pomóżcie nam w tym jeżeli chcecie mieć coś o naszym mieście w Naszej Legii i jedzcie z nami za tydzień w sobotę (mecz o 15) do Nowego Miasta!!!!!!!!!!pozdro
Powrót do góry
Michal
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 14:30:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie tu informacje czym jedziemy do nml? i o której i gdzie zbiórka. o której jest mecz i o której planowany jest powrót. jak wszyscy to wszyscywypadałoby też wziąść jakieś flagi, Twarog co ty na to? odpisz
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 16:10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc słuchajcie napewno będzie Kwidzyń i Chełmża!!! Very Happy ,co do flag to nie wiem czy weźmiemy Sparty czy naszą fc,ja nie mam flag w domu więc nie wiem,a co do zbiórki to proponuję jechać autobusem o 13-15 !!!!! albo jak ktoś auto załatwi to auto
choć można by załatwić autokar ,tylko ilu chętnych by było
kto chętny niech się wpisuje!!1
Powrót do góry
KaczY (L)
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 16:22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaade =] Ole Ole Ole Ola I TyLko LegIa Legia WarszaWa
Powrót do góry
DZIAŁDOWO
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 16:49:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIAŁDOWO TEŻ BĘDZIE. TWARÓG PODAJ SWÓJ NUMER GG LUB MAILA A JA SIĘ Z ROBĄ SKONTAKTUJE I NA MECZ POJEDZIEMY WSZYSCY RAZEM JEDNĄ BANDĄ.POZDROWIENIA E(L)O
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 17:45:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer g-g 7323814 , kto chce jechać niech się ze mną kontaktuje ,jedziemy i robimy najazd na Nowe Miasto!!!!!!!!! Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01782 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski