STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Agresja wśród młodzieży na stadionach.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arti
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 07:57:20    Temat postu: Agresja wśród młodzieży na stadionach. Odpowiedz z cytatem

Jak wiemy ta agresja jest na stadionach. I jest ona bardzo duża. Szczególnie na imprezach sprotowych, jak piłka nożna. Ci kibice tzn. szalikowcy nie powinni wchodzić za bramy stadiony. Tylko psują widowisko. Jeśli już naprawde chcą się bić niech umawiają się po za bramy stadiony np do lasu. I niech się tam biją na swoją odpowiedzialność. Przecież i tak są ligi kibiców ( chodzi o ustawki). Więc po co oni idą na mecz...i tam się leją. Normalni kibice na tym tracą...często są przerywane spotkania. Napiszczie co o tym temacie sądzicie.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 10:31:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takich ograniczonych jegomości (inaczej ich nie można przecież nazwać) działa tzw instynkt stadny, do tego dołożyć należy wypity przez nich alkohol i już mamy stan zapalny - wystarczy jeden prowodyr i zadyma gotowa.
Być może jest to dla nich jakaś tam forma odreagowania stresów i dowartościowania samego siebie - ciężko powiedzieć - nie mniej jednak zachowanie karygodne gdyż tak jak napisałeś, tracą na tym prawdziwi kibice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 10:36:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
tzw instynkt stadny


mówi się stadionowy Mr. Green

a tak serio to myśle że śmiało można napisać że chodzi o dowartościowanie sie.przecież w większości tzw. "kibole" to półgłówki Mad a tak to przynajmniej silni się czują Rolling Eyes

"wysoki sądzie ja ze stadionami miałem tyle wspólnego co z samochodami,drogimi czyli nic" Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:)
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 15:02:49    Temat postu: Moje zdanie Odpowiedz z cytatem

[/img]http://www.galeria.uq.pl/details.php?image_id=4600[/img]
Szalikowcy to banda niewyzytych oszołomów których jedyną pasją jest agresja.
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 16:21:02    Temat postu: Re: Moje zdanie Odpowiedz z cytatem

Smile napisał:
[/img]http://www.galeria.uq.pl/details.php?image_id=4600[/img]
Szalikowcy to banda niewyzytych oszołomów których jedyną pasją jest agresja.





o to Ci chodziło ?? Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 17:28:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wam powiem że to co wy piszecie to gów** w dup*e Confused bardzo dużo "ustawek" dzieje się w lesie a na meczach ktoś kogoś wyzwie przeklnie i klepanina gotowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
APOSTOŁ




Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 86
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2005 00:05:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm wydaje mi sie ze nalezy takie osoby izolowac bo to potecjalne zagrozenie nawet dla nich samych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2005 02:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APOSTOŁ napisał:
hm wydaje mi sie ze nalezy takie osoby izolowac bo to potecjalne zagrozenie nawet dla nich samych



taaaa.... już to widzę..zamknięte osiedla dla kibiców.
zejdź na ziemię.
gdyby prawo w PL było inne to burd na stadionach już dawno by nie było...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arti
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Mar 2005 09:27:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba by było wprowadzić na każdym stadionie monitoring. Tylko, że nie stać wszystkich klubów na taki wydatek. Są kluby które mają taki wynalazek, ale czy zdaje on egzamin. Zreszta sama policja to nic nie robi. Ogladalem ostatnio mecz raczej zadyme ....i kibice rozwalili plot wdarli sie na plyte i zaczeli biec do kibicow przeciwnej druzyny a gdzie byla policja .....pojawila sie po paru minutach stali sobie gdzies za stadionem.......i oni maja zabezpieczac stadion.....toc powinni stac...przy sektorach obydwu druzyn ....i po sprawie. Jak nasza policja nie wie jak sie ustawic to jest w takim razie zenada. A mecz to byl Jaga z Arka. Przdstawiac ich nie trzeba szczegolnie Arki.
Powrót do góry
Jacek
Gość






PostWysłany: Wto, 15 Mar 2005 17:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie denerwuje ,że macie pretensje do kibiców ,sam jestem kibicem i widzę WIELKĄ POPRAWĘ porównójąc z latami poprzednimi,kiedy naprawdę było niebezpiecznie,teraz na mecze można już zacząć chodzić rodzinami bez obaw ,że się dostanie po głowie-przykładem niech będzie stadion LEGII czy Pogoni gdzie na meczach nie ma wyzwisk a atmosfera tam panująca jest lepsza niż gdziekolwiek indziej w Polsce,jak ktoś nie wierzy to proszę poszukać w Canal + kiedy jest najbliższy mecz Legii i się samemu przekonać jak jest naprawdę ,teraz to się powinno walczyć ale z blokersami to jest prawdziwy problem!!!!!1
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 15 Mar 2005 18:10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku akurat ja mieszkam w szczecinie czasami po meczach jest na tyle że jeździliśmy z kolesiami pod stadion na sam koniec meczy to ja widziałęm że koleś wyrwał płyte betonową (te kadratowe) i w policjanta a inni kamieniami na oślep już niepamiętam co to był za mecz bo nie byłem do końca trzeźwy Wink ale był Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 15 Mar 2005 20:00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe oki pierwsze pytanie do ciebie Janusz , to co widziałeś zdarzyło się w tym albo w tamtym roku???????no i moje wtrącenie,wszystko byłoby oki gdyby rzucał do innego przypadkowego kolesia ,ale nie rzucał do policjanata a jak wiesz w tym kraju po tragediach w Poznaniu,Łodzi,Słupsku do policji nikt nie ma i nie będzie miał szacunku,tym bardziej że oni wolą człowiek wziąść na izbę wytrzeźwień niż poszukiwać groźnego przestępcy!!!!!!!11
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Mar 2005 20:39:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

niż poszukiwać groźnego przestępcy!!!!!!!11

Oj chyba się mylisz, znasz tylko doniesienia z prasy, która czyha tylko na potknięcia Policji (bo to jest poczytne).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 08:32:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swego czasu marzyło mi się być policjantem i napieprzać pałą tych wszystkich stadionowych oszołomów Rolling Eyes Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOLO(lolek)
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 08:51:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze na mecze Sparty kilka lat i poważniejszych zadym tam nie ma może poza meczami w III lidze z Arką i TKP Ale długo takich meczow nie będzie bo Arka raczej awansuje do ekstraklasy a TKP do II ligi a jak wiadomo sparta chce wrócic do III i jeżeli nie bedzie pieniedzy do wyższych lig raczej nie awansujemy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022995 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski