STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie najlepiej organizować wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalinka




Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2010 11:54:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie miejsce byście polecili na małą uroczystość weselną (ok 40 osób), ale z klasą. Jeszcze nie sprawdzałam osobiście żadnych ofert i nie mam pojęcia o warunkach i cenach. Nic innego niż Dworek Wapionka nie przychodzi mi do głowy, ale może wy znacie jeszcze inne fajne miejsca? Ja dłuższy czas nie przebywałam w rodzinnych, brodnickich stronach i nawet nie wiem, czy nie pojawiły się tu jakieś nowe interesujące lokale. Nie chciałabym też bardzo przepłacać. Jakieś wskazówki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolek




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 547

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2010 12:08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowa omega na wczasowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2010 19:57:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.... nie lepiej za te pieniądze przeznaczone na wesele pojechac sobie gdzieś w podróż taką wypasioną z nie żałowaniem sobie na restauracjie i inne atrakcję ?
- nie fajniej zaprosić po ślubie najbliśżych do restauracji na jakiś obiad i kolację a potem wylot gdzieś na romantyczne wakacje???
- a wesele po co? - wyda się kupe kasy - a za jakiś czas
rozwód .... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2010 20:00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym też bardzo przepłacać. Jakieś wskazówki?[/quote]



- jak nie chcesz przepłacać to może Mc Donald?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ŹDZICHUWIERTARA




Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 116
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 10 Gru 2010 23:21:41    Temat postu: Re: Gdzie najlepiej organizować wesele? Odpowiedz z cytatem

lezka27 napisał:
Czy ktoś był może/lub tam organizował/ na weselu w Zajeździe Europa?


w zajeździe europa jest miła atmosfera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iv




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2011 15:38:01    Temat postu: wesele w Wapionce Odpowiedz z cytatem

Napiszcie coś o jedzeniu w Wapionce, zamierzam zrobić tam wesele, ale potwornie wysoka cena wódki i pozostałych soków troche mnie odstrasza. Poza tym nie wiem jak z tym jedzeniem czy jest go dużo, czy jest smaczne. Moze macie za sobą jakies doswiadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leosia99




Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 28

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2011 22:02:40    Temat postu: Re: wesele w Wapionce Odpowiedz z cytatem

iv napisał:
Napiszcie coś o jedzeniu w Wapionce, zamierzam zrobić tam wesele, ale potwornie wysoka cena wódki i pozostałych soków troche mnie odstrasza. Poza tym nie wiem jak z tym jedzeniem czy jest go dużo, czy jest smaczne. Moze macie za sobą jakies doswiadczenia?


Miałam okazję być na przyjęciu weselnym w wapionce i jedzenie nie było złe ale było go bardzo mało jak na cenę jaka tam jest za osobę
no i przeraziłam się jak się dowiedziałam ze trzeba się u nich w alkohol i soki zaopatrzyć bo to strasznie drogo przynajmniej jak dla mnie ale każdy ma swoje upodobania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prizeee




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2011 22:25:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Macu Very Happy haha "obalam się" Very Happy Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 03:59:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie miałem okazje byc:

Na Weselu:
Magnat: Mało jedzenia i optłuczona zastawa, paskudnie to wyglądało
Bosman: Miła obsługa i jedzenia nie do przejedzenia, odnowiona sala

Sylwester:
Europa: Lichy zespół, Dużo smacznego jedzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 08:25:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez matrixa dnia Pią, 18 Mar 2011 10:58:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 08:36:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szook napisał:
W ostatnim czasie miałem okazje byc:

Sylwester:
Europa: Lichy zespół, Dużo smacznego jedzenia






Aaaa, również miałem okazję być na Sylwestrze w Europie, zgadzam się- fatalny zespół i w ogóle kiepska akustyka, miła obsługa, natomiast z jednym się nie zgodzę- jedzenia sporo, ale wcale nie było dobre, poza tym ziemniaki były już zimne nim dotarło jakiekolwiek mięso (może to kwestia stolika, który stał daleko od kuchni??? Poza tym obsługa choć miła to niezorganizowana- na końcu podawali paszteciki, które do naszego stolika nie dotarły w ogóle, podczas gdy inne stoliki miały po trzy małe pólmiski, po zwróceniu uwagi Pani przyniosła dosłownie resztki - 4 końcówki, które na stole w ogóle nie powinny się znaleźć, na 8 osób, bo tylko to zostały im w kuchni Laughing żenada!!!
Reasumując- za nic nie pojdę tam więcej na zabawę, wole dołożyć 100 zł i pójść do Bosmana....wesela również nie zaryzykowałbym tam robić!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iv




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 09:58:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli co... odradzacie Wapionke?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gutwit




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 541

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 10:00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzy tygodnie temu miałem wesele córki w sali "Nad Brynicą" w Bartniczce

jedzenie pyszne i mimo poprawin jeszcze zostało od cholery
młodzi dostali do domu masę - będą jedli przez pół roku Wink


obsługa bardzo miła i niezwykle szybka

polecam serdecznie

właścicielowi i personelowi kłaniam się nisko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2011 10:21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wesele mialem w "Domu Weselnym Brzozie"...Zespol z Sochaczewa-Exell Band...No i zespol i sale polecam...:)Czego nie sprobowalem na weselu-bo nie bylo kiedy-zjadlem w domu;)bo jedzonka duzo,pysznie i sporo zostalo:)ale pol roku to na pewno nie;)z 3 miesiace moze szybciej:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Sro, 23 Lut 2011 13:37:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrixa napisał:
szook napisał:
W ostatnim czasie miałem okazje byc:

Sylwester:
Europa: Lichy zespół, Dużo smacznego jedzenia


matrixa napisał

Aaaa, również miałem okazję być na Sylwestrze w Europie, zgadzam się- fatalny zespół i w ogóle kiepska akustyka, miła obsługa, natomiast z jednym się nie zgodzę- jedzenia sporo, ale wcale nie było dobre, poza tym ziemniaki były już zimne nim dotarło jakiekolwiek mięso (może to kwestia stolika, który stał daleko od kuchni??? Poza tym obsługa choć miła to niezorganizowana- na końcu podawali paszteciki, które do naszego stolika nie dotarły w ogóle, podczas gdy inne stoliki miały po trzy małe pólmiski, po zwróceniu uwagi Pani przyniosła dosłownie resztki - 4 końcówki, które na stole w ogóle nie powinny się znaleźć, na 8 osób, bo tylko to zostały im w kuchni Laughing żenada!!!
Reasumując- za nic nie pojdę tam więcej na zabawę, wole dołożyć 100 zł i pójść do Bosmana....wesela również nie zaryzykowałbym tam robić!!!!!!



No my siedzielismy dosyc blisko kuchni, jeden z pierwszych stolików, bylismy w 2 pary i jednak jedzenia zostało. I to co nam przyniesli było ciepłe i nie musielismy sie prosic o jedzenie. Moze faktycznie było tak jak mowisz ze na te dalsze stoliki zabrakło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01969 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski