STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zastrzeżenia co do jakości obsługi w U.M.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 14:44:01    Temat postu: zastrzeżenia co do jakości obsługi w U.M. Odpowiedz z cytatem

Podczas załatwiania formalności związanych ze zmianą mojego stanu cywilnego zauważyłem "ciekawą" rzecz.
Urząd Miasta szczyci się zdobyciem normy PN-EN ISO 9001:2001 a nie przestrzega "podstawowej" ustawy o ochronie danych osobowych.
Czekając na swoją kolej "załatwienia" w Urzędzie Stanu Cywilnego stałem na korytarzu słysząc i widząc przez otwarte cały czas drzwi całą procedurę załatwiania moich poprzedników łącznie z informacjami: gdzie mieszkają, gdzie pracują, jakie nazwisko będą mieli po ślubie etc. chyba coś tu jest nie tak prawda Confused Question

Pomijam już dziewcze z nieziemskim znudzieniem wypisanym na twarzy (zapewne jakaś stażystka) która to łaskawie pofatygowała się na korytarz aby poinformować mnie i moją przyszłą o wymaganych dokumentach a która podczas "odklepytania swojej regułki" nie patrzyla na nas tylko cały czas w okno .


Skwituję to tak: jak dla mnie to to jest obraz nędzy i rozpaczy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 17:08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość informacji dostępnych jest na stronie bipowskiej um, nie mogę się zgodzić z tą opinią. znam kilku urzędników z krwi i kości, którzy bardzo uprzejmie obsługują petentów. w referacie działalności gospodarczej, bardzo wysoko oceniam pracę pewnego młodzieńca, który czasami pełni dyżur w hallu. zawsze uśmiechnięty. szkoda, że nie wszyscy tak potrafią...
ad danych adresowych, to muszę się zgodzić, że tak nie powinno być Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
[...]nie mogę się zgodzić z tą opinią. znam kilku urzędników z krwi i kości, którzy bardzo uprzejmie obsługują petentów[...]

gwoli wyjaśnienia/uzupełnienia.
Nie twierdzę że wszyscy w U.M. nie wykonują swoich obowiązków tak jak powinni (a raczej jakbyśmy chcieli). Ja napisałem tylko w tym konkretnym przypadku o urzędnikach w USC - daleki jestem od uogólniania i wrzucania wszystkich do jednego wora Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 20:52:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie powinno tak się zdarzyć, to brak profesjonalizmu. Niedługo pójdę do magistratu zapłacić podatek od ......... i zobaczę, jaki wyraz twarzy będzie miała panienka w okienku. Jeśli będzie niemiła, to niestety ja też zachowam się podobnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017491 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski