STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
klan k*******
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 04 Mar 2005 16:23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez nerwacji ! pomyśl sobie jak będzie każdy konta robił to nei ma różnicy czy ja mam konto czy nie jeden ... po numerze IP też się dojdzie kto z kąd itd. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pas
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Mar 2005 22:17:35    Temat postu: kupczyki Odpowiedz z cytatem

ciagnijcie dalej ten temat moze wkońcu niektórym otworza sie oczy jak to "fajnie trzymać paluszek w dupce " Exclamation Laughing
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 12:35:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nim napisał:
jest afera... czytajcie gazety ,komuś potyka się noga-a tym samym klan rośnie-szok


mrgreen dajmy sobie spokój z tłumaczeniami, moim zdaniem temat po prostu trzeba zamnkąć. od pewnego czasu nikt z tych, którzy "demaskują" sitwy nie wymienia jakiegolwiem uzasadnienia dla swoich tez. za chwilę "odkryją" kolejny klan: krotom, mrgreen i SATAN i zaczną psy wieszać Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 13:00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech temat zostanie ale propoonuje go zabloikować bo i po co wymieneniać opinie ale z drugiej strony ... to tylko forum i można tu wymieniać poglądy więc osobiscie nie wiem co lepsze Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 15:24:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego temat blokować nie widzę powodu, a jak będzie zablokowany to będzie jawny atak na któryś ustęp konstytucji...
niby czemu nie mamy poruszać tego tematu, czy mamy doczynienia ze ŚWIĘTYMI KROWAMI...!!!Wink

niestety cień padł na szkołę...i to z KLASĄ...!!!
odszedł dyrektor i cały personel, aż dziw bierze, że tak łatwo się vic-e ostał, ale powinien też odejść z racji lojalności do głownego, niestety nie zachował klasy, ale to rodzinny gen władzy!!!bo niby co "on nie jest wmieszany", ale to już, by sugerowało na panią naczelnik!!!

Pani naczelnik (czyt.siostra Anna) niby miała oczęta zamknięte, niby nie wiedziała co się w szkole wyprawia, z pieniędzmi przeznaczanymi na płace, aż dziw bierze, ale burmistrz nie ruszy "żelaznej lady", bo ta niestety jemu, oczy mydli...

blady strach padł na szkoły, jestem ciekaw innych kontroli, raport powinien ukazać się w prasie, bo nie wierzę, iż jest tak różowo w innych!!!

p.s.
poleciały głowy niestety na samym dnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 16:20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teoria grubymi nićmi szyta.
w I LO też p.o. dyrektora był wicedyrektor.

cały błąd tkwi w ustawie o finansach publicznych. w sprawozdaniach nie powinny być same kwitki ze szkół, ale także zaświadczenia z ZUS. tego jednak przy sprawozdanich i przekazywaniu subwencji prawo nie przewiduje...

nie rozumiem co komu przeszkadzają członkowie TEJ czy INNEJ rodziny. dopóki wypełniają swoje obowiązki, to nie widzę problemu.

sprawa w SP2 nie jest wynikiem błędu dyrektora czy któregoś z pracowników UM (niestety, muszę tak powiedzieć). pani księgowa popisała się tak zwaną księgowością kreatywną, dokumenty był preparowane o czym można tu przeczytać
poza tym stanowczo protestuję takim uogólnieniom. mogę dać sobie głowę odciąć, że w pozostałych szkołahc nie będzie tak rażących błędów (wiem, że system elektronicznych przekazów do ZUSu nie jest najlepiej skonstruowany i nie obsługuje wszystkich zaistniałych sytuacji). uważam, że za afery typu brzozie czy SP2 odpowiada WYŁĄCZNIE ZUS, bo gdyby była to normalna instytucja to takie sytuacje nie miałyby miejsca!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 16:38:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że p.o. został vice jest imho pozytywnym objawem.kto mialby twoim zdaniem zajac sie szkola gdy nie ma głównego dyrektora ? a ze dla Ciebie problemem jest ze nazywa sie tak a nie inaczej to juz tylko i wylacznie twoj problem Rolling Eyes
kazdemu w tym miescie mozna wiele zarzucic.wsrod wladz nie ma nieskazitelnych osób o których mozemy powiedziec tylko dobre rzeczy ale troche umiaru mozna zachowac.nie jestem sportowcem a wiem ile dla sportu robi wspomniana to wczesniej rodzina .
robicie straszny problem z tego.
jak na razie sprawa nie jest wyjasniona wiec o co ten szum ??
dla mnie najwiekszy winny jest jeden- ZUS.to wg mnie nie dopuszczalne zeby nic nie robic z wpływami pieniedzy -sporymi pieniedzmi-od tak duzej firmy ,ktora mozna nazwac te szkołe.
a kreatywna ksiegowosc ? wiezienie.moze to starsza pani przed emerytura ale tak dla przykładu,moze by to dobrze na innych podziałało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 16:52:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że panowie SATAN i mrgreen odbili nieco od temaut jednak nie można im nie przyznać racji zarówno w temacie urojonego przez kogoś "klanu" jak i afery spowodowanej nieudolnością ZUS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 05 Mar 2005 20:10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne mrgreen, sprawa nie jest na chwilę obecną wyjaśniona, trochę trzeba poczekać. Może i tak się zdarzyć, że i wicedyrektor i naczelnik w UM polecą i wtedy świadczyć by to mogło o "klanie" pewnej rodziny. A może być i tak, że tylko księgowej będzie postawiony zarzyut (w co wątpię). Trzeba poczekać do zakończenia postepowania przygotowawczego, a nie spekulować o czyjejkolwiek winie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016699 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski