STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Error
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 17:44:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
limit wysyłania maili 1 e-mail / minutę co czasem bywa drażniące jak chce się szybko odpisać 2-3 osobom

nie, no polscy dostarczyciele internetu są boscy Wink tepsa upierdala port 25, a eltronik nie wypuszcza więcej niż 1 mejla na minutę... litości! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 19:18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock skończyłeś tylko podstawówkę, czy średnią szkołę przejechałeś na samych ściągach?
Twój tekst że mam pomyśleć, absolutnie nie pasuje do naszej rozmowy, bo niby pomyśleć mam o czym? Dajesz link do tematu, w którym napisałeś praktycznie to samo co w tym poście, nie wnosząc nic konkretnego do tematu - to podchodzi pod trollowanie, jeśli znasz to pojęcie.
Mimo że nie jestem Moderatorem to proszę, następnym razem przeczytaj to co napiszesz i zastanów się, czy wniesie coś konstruktywnego do tematu.

A żeby nie być gołosłownym.
Miałem Eltronik już od czasu 512KB/s i nigdy nie miałem większych problemów. Chcąc rozdzielić łącze przez router, nie robili mi przy tym żadnych kłopotów. Pingi podczas grania online również nie były wysokie. Aktualnie od roku posiadam inne łączę i nie wiem jak jest z internetem, aczkolwiek na telewizję - nie narzekam. Kanały które potrzebuję - są.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
markw




Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Brodnica (Gortatowo)

PostWysłany: Wto, 15 Gru 2009 20:13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o upload to taka sytuacja jest normalna i wystepuje nie tylko w sieci eltronik. Jezeli chcecie miec wiekszy upload to niestety trzeba za to slono zaplacic. Polska;)... Ale miejmy nadzieje, że zmieni się to na lepsze w niedługim czasie.

Swoją drogą miałem okazję podziwiać błąd w eltroniku. Przez okres 2 miesięcy można bylo osiągać transfery rzędu 50Mb/s. Upload byl wysoki ale nie na tym samym poziomie (około 20Mb/s) To wyjaśnia dlaczego nie oferują łącz o wyższej przepustowości w uploadzie. Poprostru sami mają nałożone ograniczenie... Nie wiem jak taki blad powstal ale podejrzewam, że modem jakoś błędnie zalogował się do sieci gdyż po restarcie wszystko wróciło do normy ( po 2 miesiącach ). Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaerb1




Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 21 Gru 2009 14:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internet w eltroniku jest strasznym kiblem;]
Po pierwsze, stronki nie smigaja wcale tak dobrze (to zalezy ile lolków podepna pod Twoj sygnal). Po drugie, jesli ktos lubi grac online to ten internet jest dla niego piekłem strasznym. Jesli z domu do serwera eltronika mam 10ms, gdzie timing powinien oscylowac w granicach 0/-1ms. To gdzie tu mowa o wyjsciu poza siec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
markw




Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Brodnica (Gortatowo)

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 00:36:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wartosci do grania powinny byc? ja na multimo mam okolo 20ms. Nie gram wiec jest mi to zbyteczne, pytam z ciekawosci:) ale net smiga swietnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 07:45:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje uzytkowanie to nie narzekam. Przez 3 lata mialem Neo z Liveboxem i to byla kicha Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 20:55:12    Temat postu: eltronik Odpowiedz z cytatem

Na moje użytkowanie, to kicha.
Na szczęście niedługo kończy mi się umowa z Eltronikiem i poszukam innego operatora.
Nie przeczę, były wzloty i upadki. Wiadomo każda firma ma kryzys, starzy pecjaliści odchodzą, a nowi przychodzą.
Mamy XXI wiek i mamy prawo oczekiwać solidnych usług za nasze pieniądze, nie istotne ile to kosztuje, ale skoro zawieramy umowę cywilnoprawną z operatorem, to zarówno on i my musimy się z niej wywiązywać.
Ostatnio ektronik strasznie muli, ale żadne speed testy tego nie wykazują.
Najgorsze jest to, że biuro jest czynne do 16:00, jak mam interweniować, skoro z pracy wracam po 16:00.
Wiele razy zaniechałem interwencji, a szkoda. Ponadto kilkanaście razy ok. 01:00 była przerwa w dostępie do netu, podobno wgrywali oprogramowanie, a ja akurat o tej porze intensywnie korzystam z sieci. Porada serwisu: zrestartować modem???.
Podsumowanie: Przestarzały sprzęt, brak serwisu, słabe łącza.
Wniosek: Zmiana operatora. (Jak mi wiadomo, to w Brodnicy jest ok. 6 operatorów internetu).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 21:00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłbyś wymienić innych operatorów udostępniających łącze w Brodnicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Gru 2009 02:04:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. TP
2. Netia
3. Era
4. Idea
5. Plus
6. Multimedia
7. Telekomunikacja Kolejowa
8. Bylicki
9. Kowalski

Wystarczy?

10. Eltronik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 24 Gru 2009 13:41:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrroger Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing żall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 24 Gru 2009 15:55:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viol - numer 8 i 9, nie wiesz może przypadkiem jakie łącze w jakiej cenie jest? A, to jest radiówka czy kabel?
Acha i co do powyższego spisu, Play w Brodnicy tez ściąga o ile dobrze się orientuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 25 Gru 2009 03:46:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łącza na pewno radiowe, ale przy dzisiejszym sprzęcie to nie problem.
Ceny konkurencyjne, możliwości różnych konfiguracji i prawie całe miasto i okoliczne wioski w zasięgu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020166 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski